جان بولتون را محکوم کرد سوزان رایس برای خودداری از تهمت شهادتسابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مواجه برشته از یکی از پیشینیان خود را چهارشنبه شب در دومین حضور عمومی پس از پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

بولتون صحبت کردن در کنار سوزان رایس در یک سری سخنرانی در دانشگاه گرفته شده است به کار با او همکاری بلندگو که در خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی تحت, باراک اوباما.

برنج انتقاد بولتون برای امتناع از شهادت قبل از مجلس نمایندگان در استیضاح جلسات. بعدا روشن شد که بولتون را مستند کرده است و در آینده کتاب شواهد در مورد تهمت و اوکراین که دموکرات ها به دنبال او برای ارائه در تاریخ ثبت است.

“من نمی توانم تصور خودداری شهادت من با یا بدون حکم,” برنج گفت: در Vanderbilt رویداد با توجه به سی ان ان خبرنگار جنیفر Hansler.

“من احساس می کنم مثل من کشید نقض سوگند که من در زمان به دفاع از قانون اساسی در برابر تمام دشمنان داخلی و خارجی.”

بولتون حاضر به دادن شهادت در خانه استیضاح جلسات در اواخر سال گذشته. در ماه ژانویه او گفت که او آماده شد به شهادت اگر subpoenaed در سنا محاکمه که در آن جمهوری خواهان – به عنوان انتظار می رود – رای در برابر شنیدن از جدید شهود.

در Vanderbilt رویداد بولتون گفت: با توجه به Vanderbilt کلاهبردار روزنامه دانشجویی:, “من گفت: من شهادت می اگر subpoenaed. موضع من این است که دقیقا همان است که جو بایدن.”

برنج گزارش پاسخ داد: “به جز جو بایدن ندارد دانش دست اول در مورد چه برخوردی با اوکراین است.”

Vanderbilt گفت: پیش از این رویداد آن را نمی خواهد بصورت زنده و صوتی از این رویداد ارائه شد آنلاین.

“زمانی که من نشسته مشاور امنیت ملی در سال 2016 من به نام شهادت در مقابل خانه انتخاب کمیته در مورد بنغازی” برنج گفت: با توجه به Hustler. “آخرین چیزی که من می خواستم انجام شد را هم از وظیفه من به عنوان مشاور امنیت ملی. اما من تا به طور داوطلبانه. من subpoenaed.”

بولتون ظاهر آمد پس از یک رویداد در دانشگاه دوک در روز دوشنبه که در آن او گفت که او در مواجهه با “سانسور” از کاخ سفید که او مدعی شد تلاش برای جلوگیری از انتشار کتاب خود را.

با توجه به Hustler, برنج گفت: از بولتون: “من نمی فهم با استفاده از [کاخ سفید] قبل از ترخیص کالا از گمرک به عنوان یک دلیل برای نه آینده.”

بولتون که در سمت چپ خانه سفید در ماه سپتامبر به یک سری از بازی فکری در دوشنبه در مورد آنچه که آینده خود را کتاب ممکن است در یک نمونه اشاره مخاطبان عضو به یک فصل خاص از این کتاب است.

“برای تمام تمرکز در اوکراین و استیضاح محاکمه و تمام است که برای من وجود دارد بخش هایی از این مقاله که در مقابله با اوکراین, به نظر من که مانند sprinkles در بستنی و مغز گردو در شرایط از آنچه در کتاب” بولتون گفت: با توجه به نیویورک تایمز.

بولتون گفت: نوشته اند که تهمت به او صحبت کرد در مورد خودداری از کمک به اوکراین تا زمانی که آنها توافق کردند که به منظور بررسی جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

پس از اینکه برای انتقاد باقی مانده نازکن بیش از امنیت ملی مسائل تا زمانی که انتشار آنها در یک صورت تجاری منتشر شده کتاب بولتون به نظر می رسید مشتاق به tamp پایین فروش زمین در روز چهارشنبه.

“من نمی آمد در اینجا به ترویج کتاب” بولتون گفت: کلاهبردار در یک مصاحبه منتشر شده قبل از خود را روی صحنه ظاهر.

“من قصد دارم به بحث در مورد این کتاب در بخشی به دلیل آن هنوز هم در زمان قبل از انتشار بررسی روند. و برای جلوگیری از انتقاد است که من به سادگی صحبت کردن [درباره] کتاب که من نیستم.”

نیویورک تایمز قبلا به اشتراک گذاشته جزئیات از یک پیش نویس از بولتون کتاب. در آن بولتون تأیید کرد که تهمت بود قصد خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را به کمک بررسی دموکرات و Bidens حمایت از دموکراتها استیضاح پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

بولتون نیز گفت: نوشته اند که تهمت بود اعطای نعمت به رهبران ترکیه و چین, ادعای وزارت دادگستری را رد کرده است.

در ژانویه کاخ سفید پس از دریافت یک کپی از بولتون کتاب آن گفت: “به نظر می رسد حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” و گفت: آن را نمی تواند منتشر شود تا برخی جزئیات حذف می شوند. بولتون حقوقدانان اختلاف است که هر گونه اطلاعات در این کتاب می تواند به عنوان طبقه بندی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im