جان بولتون می شکند سکوت خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: “من می دانستم که آنچه که من در گرفتن به’جان بولتون جشن روز رئیس جمهور با شکستن سکوت خود برای اولین بار از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح trial – صحبت از ناکامی خود را و اذیت کردن محتوای کتاب آینده خود را.

اما هنگامی که آن را به سابق خود, رئیس, رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی بود و اندکی در جزئیات اشاره شده است که او محدود به آنچه که او می تواند می گویند.

بولتون که در سمت چپ خانه سفید در ماه سپتامبر پس سیاست خارجی اختلاف نظر بود در مصاحبه مرحله در روز دوشنبه شب در دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی.

این نخستین سخنرانی عمومی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی که در آن – با وجود درخواست های مکرر توسط دموکرات ها برای او به شهادت و بولتون اظهار داشت: تمایل به انجام این کار اگر subpoenaed – او صحبت نمی کنم.

اما پس از نشت از یک پیش نویس از او منتشر نشده در آینده خاطرات که در این گزارش توضیح می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست برای به تاخیر انداختن ما کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی دموکرات ها از جمله ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن سایه اش سایه افکنده بود بزرگ بیش رسیدگی – به پایان رسید که در مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

دوک اجازه نداد ضبط صدا و یا livestreaming در رویداد اصلی. مصاحبه پیتر Feaver, یک استاد علوم سیاسی و سیاست عمومی در دانشگاه قابل درک است که به حضار گفت که این محدودیت به علت بولتون قرارداد.

اما روزنامه نگاران حاضر در این رویداد زندگی می کنند توییتی بولتون نظرات به عنوان جفت صحبت کرد ،

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی او بولتون گزارش شده است که گفت: او نمی تواند نظر انتظار کاخ سفید نقد و بررسی نسخ خطی خود را برای آینده کتاب. “او توییتهایی اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید. چگونه عادلانه است ؟ ” او گفت:, با توجه به یک خبرنگار در حال حاضر.

وقتی پرسیده شد که در روز دوشنبه آنچه آن را مانند به کارکنان مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 دیدار با پوتین در هلسینکی بولتون گزارش گفت: “به دنبال حق سیاست های آمریکا بود, من مایل به قرار داده تا با تعداد زیادی.”

“من نمی خواهم, شهادت,” او اضافه شده است. “من می دانستم که من فکر می کنم من می دانستم که آنچه که من در گرفتن به.”

با توجه به سی ان ان بولتون و وکلای او شده اند مبارزه با کاخ سفید در مورد کتاب برنامه ریزی منتشر شود و تحت عنوان اتاق که در آن اتفاق افتاده است از ماه آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که در مورد گنجاندن اطلاعات طبقه بندی شده محافظت اجرایی امتیاز. سی ان ان گزارش داد که کاخ سفید سوابق مدیریت در حال بررسی این کتاب است.

در طول روز دوشنبه صحبت کردن با او به نظر می رسد بارها و بارها دنباله خاطرات.

در موضوع هلسینکی او نیز پاسخ داد: – بنا به گزارش ها به مخاطبان ناله: “من می تواند خواندن یک سوره فرم کتاب من در اینجا و به شما پاسخ به این سوال است.”

پس از یک سوال در مورد اینکه آیا او موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن که 25 جولای تماس بود “کامل” او گفت: “شما را دوست دارم فصل 14”.

او همچنین در این گزارش با اشاره به “سانسور” مقاله. “این است که تلاش برای نوشتن تاریخ … خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با سانسور,” او گفت:.

در خارج از محل برگزاری ده ها تن از معترضان جمع شده بودند “مردم v جان بولتون رالی”. یک Facebook صفحه ترویج رویداد توصیف بولتون به عنوان “معمار جنگ عراق Islamophobe و جنایتکار جنگی” و انتقاد دوک برای میزبانی او را به عنوان یک “سخنران محترم”.

او دوک بازدید از دو دانشگاه حضور این هفته است. روز پنج شنبه با توجه به صحبت با باراک اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس در دانشگاه واندربیلت در نشویل در موضوع “تعریف ما رهبری جهانی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im