جو بایدن آب و هوا شرط قرار دادن شغل برای اولین بار خواهد آورد تاریخی تغییردر مواجهه با یک ناراضی آب و هوا رای دهندگان در طول اولیه نجومی که می خواستند او را به سخت تر در صنعت نفت و گاز در جو بایدن را به ضرب گلوله یکی از بدنام “چرا شما برو رای برای شخص دیگری” پاسخ.

اما بود که شش ماه پیش.

در حال حاضر به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد بایدن محیط زیست اعتبار در شکوفایی و نه فقط به خاطر ریاست جمهوری خود را حریف است خطر ابتلا به جهانی آب و هوا مبارزه کنند.

عمده گروه های زیست محیطی خوشحال شد توسط بایدن اخیر اعلام وعده غیر قابل تصور در سیاست آمریکا فقط چند سال پیش از جمله به تمیز کردن برق توسط 2035 و صرف $2tn انرژی پاک به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است در عرض چهار سال است.

برخی از فعالان باقی می ماند ديپلمات که او می تواند به عنوان مهاجم در صورت لزوم با صنعت سوخت فسیلی اما مبارزات انتخاباتی خود معتقد است که آنها در مسیر برنده با اتصال محیط زیست با شغل.

“ما واقعا دیدن این عنوان به هم پیوسته” بایدن کمپین سیاست مدیر Stef فلدمن گفت: نگهبان. “آب و هوا طرح یک شغل برنامه. شغل ما طرح در بخش آب و هوای طرح است.”

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را ویران کرده است اقتصاد آمریکا و میلیون ها نفر مجبور به بیکاری آن نیز پاک راه را برای رئیس جمهور بعدی برای بازسازی سبزتر.

این بایدن پیام: رای برای قرار دادن آمریکایی ها به کار نصب و میلیون ها نفر از پانل های خورشیدی و ده ها هزار نفر از توربین های بادی ساخت فولاد برای کسانی که پروژه های تولید وسایل نقلیه الکتریکی جهان و حمل و نقل آنها از بنادر.

اما بایدن طرح در حالی که قابل توجه و تاریخی خواهد بود فقط آغاز وحشیانه تقلا برای تبدیل راه ملت عمل می کند. که حتی بدون تماس برای پایان دادن به سوخت های فسیلی که علم خواست اما بایدن شده است مراقب باشید برای جلوگیری از آشکارا انجام می دهند.

آب و هوا برنامه نیاز به دموکرات ها برای پیروزی بزرگ

دموکرات ها نیاز خواهد بود برای به دست آوردن کنترل مجلس سنا قرار داده و بیشتر ترقی خواهان به کنگره اگر آنها انتظار می رود به تصویب بایدن آب اقدامات است. در اشاره ای به حزب چپ پهلو و به عنوان یک مرهم به این بیماری همه گیر را خرد اقتصادی ضربات بایدن به تجدید نظر در پیشنهاد خود را به منظور به صرف پول بیشتر و سریع تر. او می خواهد به اصل پاک از بین بردن آب و تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

“چه اتفاقاتی ممکن است برای بشار اسد در حال رفتن به می شود تا حدی تعیین می شود چه اتفاقی می افتد در دیگر مسابقه گفت:” تام Steyer های دموکرات نیکوکار که زد در برابر بایدن در اولیه است و در حال حاضر در آب و هوا خود را شورای مشورتی است. “ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ممکن است به فشار آب و هوا قهرمانان بالا و پایین انتخابات.”

اندرو نور, اوباما آب و هوا مذاکره کننده و همکار در موسسه منابع جهانی گفت: جهان را از نزدیک مشاهده بایدن کنگره از جمله چگونه اوباما واکنش نشان می دهند اگر او برنده است. “است که آن را مانند اوباما در سال 2009 که در آن جمهوری خواهان بودند فقط کاملا یکنواخت گفت نه به رئيس جمهور جدید ؟ یا آن چیزی که در آن مردم نوع نگاه در آنچه ناروا انجام داده است به حزب جمهوریخواه و سپس رفتن, حق, خوب, ما در حال حاضر کردم واقعا این را به طور جدی'” نور گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از پاریس مورد آب و هوا خواهد اتفاق می افتد به طور خودکار در 4 نوامبر روز بعد از انتخابات. آن خواهد بود که برای بار دوم این است که آمریکا به رهبری راه را در مذاکرات و سپس بیرون کشیده و یا کاهش یافته است به پیوستن به. آمریکا نیز تحت فشار قرار دادند برای پروتکل کیوتو یک پیمان بین المللی در سال 1997 اما هرگز آن را تصویب تعهدات خود. به باور ما برای بار سوم جهان خواهد شد نیاز به مدارک و شواهد است که کنگره مشغول است نور گفت.

این بایدن مبارزات انتخاباتی می گوید که در آن او را به اکسل.
A wind farm near Fowler, Indiana.

“معاون رئیس جمهور فوق العاده ای تجربه بزرگ قانونی بسته انجام می شود گفت:” فلدمن با اشاره به بایدن حمایت از عمده گروه های زیست محیطی و اتحادیه های کارگری.

او تا به حال به راه رفتن در یک خط خوب برای حفظ این پشتوانه سیاسی ناظران توجه داشته باشید.

“من فکر می کنم آن است که احتمالا در نزدیکی بی سابقه ای به یک آب و هوا و زیرساخت های برنامه است که با دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن از لیگ حفاظت از رای دهندگان و سیرا باشگاه و اتحادیه کارگران برق و خودرو اتحادیه کارگران در همان زمان” او گفت:. “واقعا این ائتلاف که مورد نیاز است به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد شغل خوب در همان زمان.”

بایدن به کمپین گفت: اولویت اول با کنگره خواهد بود بهبود اقتصادی خواهد شد که شامل مقیاس بزرگ هزینه های انرژی پاک مشاغل.

سبز محرک

آب و هوا سرمایه گذاری احتمالا آسان تر به تصویب مجلس شنیدن از ترکیبات مورد نرخ بالای بیکاری به دلیل coronavirus. رای گیری از داده ها برای پیشرفت می یابد 49 درصد از رای دهندگان حمایت سبز محرک. ایده این است که کمتر محبوب با جمهوری خواهان با 52 درصد مخالف است.

جمال رعد از بنیانگذاران همیشه سبز اقدام که کار را برای فرماندار جی Inslee واشنگتن در انتخابات گفت: “موفق بسته خواهد شد که شغل در هر جامعه خواهد شد و باید چیزی برای هر سناتور به داستان بازگشت به خانه در مورد”.

بایدن ممکن است امیدوار است که متوسط دموکرات که حمایت او نیاز خواهد بود تشویق حمایت خود را از عمده اتحادیه های کارگری.

Lonnie استفنسون رئیس جمهور از بین المللی اخوان الکتریکی کارگران گفت که او انتظار دارد به از دست دادن برخی از اعضای بیش از حمایت بایدن اما جهان در حال تغییر است و کارگران در حال حاضر از دست دادن شغل به عنوان نیروگاه های زغال سنگ نزدیک در سراسر کشور است.

“ما نه آب و هوا منکران. ما می دانیم که تغییرات آب و هوایی واقعی است و وجود دارد باید برخی از مترقی اقدام به سعی کنید به آدرس آن را” استفان گفت. “در همان زمان در حالی که ما در حال ساخت این انتقال به جدید انرژیهای تجدید پذیر ما باید هزاران نفر از کاربرانی که در [سوخت های فسیلی] نسل است.”

استفان گفت: گروه می تواند حمایت بایدن از آنجا که او نمی خواست به ممنوعیت fracking برای گاز طبیعی و یا به سرعت تعطیل زغال سنگ و نیروگاه های هسته ای. به جای آن او می خواهد برای ایجاد شغل در انرژی پاک از جمله در ساخت – که در آن استفنسون عضو می تواند به کار گرفته شود. نه همه کارگران سازمان یافته است که به عنوان مثبت در مورد بایدن ،

این اقدامات که در قرعه کشی برق کارگران به بایدن طرح یکسان هستند آنهایی که فشار بیشتر آوازی آب و هوا فعالان دور. بایدن نیست و تعیین تاریخ برای فاز از حفاری برای نفت و گاز – اگر چه او را منع حفاری های جدید در سرزمین های عمومی است. او نمی دراز کردن یک جدول زمانی برای تغییر دور از بنزین متکی به ماشین. و او مادر است در محدود کردن سوخت های فسیلی صادرات که هنوز علت آب و هوا آسیب حتی اگر آنها در حال سوخته در خارج از ایالات متحده.

“این خوب است آن را فقط نیاز به برخی از پیشرفت” گفت: RL میلر بنیانگذار آب و هوا شاهین رای که دارای یک کرسی در کمیته ملی حزب دموکرات. “اما جاهایی که نیاز به بهبود به نظر من واقعا مهم است.”

Collin ریس ارشد فعال در حوزه نفت تغییر بین المللی گفت: جامعه محیط زیست نه تحت فشار بایدن سخت به اندازه کافی در آینده از سوخت های فسیلی است.
‘The climate plan is a jobs plan. Our jobs plan is, in part, a climate plan,’ said Stef Feldman, Biden’s campaign policy director.

“بایدن ساخته شده است گام های بزرگ در محیط زیست و عدالت و بزرگ ساخته شده است گام های بلندی در انرژی پاک و گفت: مطلقا هیچ چیز بیشتر بر سوخت های فسیلی به تازگی” ریس گفت. “وجود دارد یک تصمیم سیاسی در اینجا که در آن مردم می ترسند از یک بخش بسیار کوچکی از طبقه کارگر در پنسیلوانیا به عنوان مثال. آنها با استفاده از اطلاعات قدیمی.”

جهان نیاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای 7 درصد در هر سال این دهه به امید نگه داشتن درجه حرارت از افزایش بیش از 1.5 C. دانشمندان به طور فزاینده ای هشدار می دهند که هدف این است که لغزش دور از دسترس است.

میلر گفت که برای رسیدن به آن بایدن نیاز به تماس برای حتی سریع تر رشد انرژی خورشیدی و انرژی باد, مجموعه اهداف خاص برای زمانی که وسایل نقلیه جدید می توانید دیگر منتشر می کنند و آلودگی آب و هوا و حرکت به ممنوعیت صادرات نفت و گاز است.

کسانی که غایب عناصر کلیدی خواهد بود اگر بایدن برنده و آمریکا به دنبال تغییر شکل چگونه جهان را درک کشور در آب و هوا.

فقط دوباره وارد توافق پاریس نمی خواهد به اندازه کافی برای تحریک قوی اقدام جهانی است که مورد نیاز است نه در حال حاضر که بسیاری از کشورهای اند توبیخ توسط ما بارها و بارها.

Al Gore سابق دموکراتیک معاون رئیس جمهور که تاسیس Climate Reality, پروژه گفت: ما باید “برقراری مجدد نقش تاریخی خود را به عنوان یک رهبر در جامعه بین المللی”.

“این هم درست ما در یک دوره از تاریخ که ما تنها کشوری است که می توانید این نوع از رهبری نقش” گور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de