جو بایدن پرده $700bn ‘خرید’ پیشنهاد به رشد ما صنعتجو بایدن روز پنج شنبه رونمایی $700bn پیشنهاد به رشد صنعت آمریکا به عنوان محور انتخابات ریاست جمهوری زمین را برای رهبری کشور را بهبود اقتصادی در پی ویرانگر coronavirus بیماری همه گیر.

بلند پروازانه “خرید آمریکایی” کمپین یک ستون از گسترده تر اقتصادی پلت فرم با عنوان “ساخت بهتر” که بایدن در انتظار طرح در یک سخنرانی در نزدیکی زادگاه خود از اسکرانتون پنسیلوانیا در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

هر چند بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ملی و میدان نبرد دولت, نظر سنجی رای دهندگان به طور مداوم می گویند آنها اعتماد رئيس جمهور در پاسداشت از اقتصاد است.

این پیشنهاد خواستار دولت فدرال برای خرید $400bn ارزش از ما کالا و خدمات و سرمایه گذاری $300bn در تحقیق و توسعه فن آوری های مانند وسایل نقلیه الکتریکی 5G شبکه های تلفن همراه و هوش مصنوعی است. با توجه به رئوس مطالب ارائه شده توسط این کمپین این طرح ایجاد “حداقل 5 متر شغل جدید در تولید و نوآوری”.

“این خواهد بود که بزرگترین بسیج عمومی سرمایه گذاری در تامین زیرساخت و [تحقیق و توسعه] پس از جنگ جهانی دوم” این پیشنهاد متحده است.

سیاست های دیگر گنجانده شده در این طرح هستند پیشنهاد به آن را آسان تر برای کارگران به داشتن اتحادیه و چانه زنی جمعی و به تشدید اجرای “خرید آمریکایی” قوانین است که طراحی شده برای محافظت از صنعت آمریکا اما به راحتی می توان به دور است.

فشار به “خرید” و ایجاد مشاغل در آمریکا بخشی از گسترده تر اقتصادی پلت فرم که شامل سه ستون اضافی: سرمایه گذاری در یک “انرژی پاک در آینده”; حمایت برای مراقبین داخلی و کارگران; و نژادی سهام با توجه به مبارزات انتخاباتی. آن را ارائه جزئیات بیشتر در دومی سه حوزه در هفته آینده, پیش از کنوانسیون در ماه اوت است.

بایدن اقتصادی طرح بازیابی تساوی از خود را دموکراتیک اولیه مخالفان بسیاری از آنها بصورتی پایدار و محکم زد به سمت چپ بایدن و در آغوش فراگیر اصلاحات اقتصادی مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. این شامل یک نسخه از یک برنامه برای اولین بار پیشنهاد شده توسط Elizabeth Warren, یک مدعی به بایدن را در حال اجرا همسر به اهرم فدرال فرایند تهیه و برای خرید آمریکا ساخته شده محصولات و ایجاد شغل.

وارن به عنوان به خوبی به عنوان بایدن سابق رقبا مانند پیت Buttigieg و ctq و بالقوه معاون نامزد ریاست جمهوری از جمله Tammy Duckworth و گرچن Whitmer انتظار می رود برای مشتری جلب کردن این طرح در رسانه ها ظاهر و کمپین رویدادهای این هفته بخشی از تلاش برای نشان دادن یک ایران دموکراتیک ،

اقتصادی در دستور کار شامل برخی از پژواک به مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا و اولین” سرود که همسان پوپولیستی تنور از کمپین 2016. اما بایدن کمپین می گوید تهمت قول به “خرید آمریکایی” است که عمدتا خالی شعارهای اشاره به افزایش خارجی تهیه و در ادامه offshoring از مشاغل توسط شرکت های ایالات متحده در طول زمان خود را در اتاق.

بایدن بیشتر استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی نظارت – از اعمال تعرفه به مذاکرات تجاری با چین را تا سال 2017 کاهش مالیات قانون صدمه دیده اند کارگران آمریکایی در حالی که با بهره گیری شرکت های چند ملیتی و وال استریت شرکت های سرمایه گذاری.

به عنوان coronavirus عفونت افزایش در سراسر کشور بایدن همچنان به لذت بردن از یک ثابت سرب در ملی و میدان نبرد دولت رای گیری. طبق آخرین تحقیقات پیو تحلیل رای دهندگان می گویند بایدن بهتر است برای رسیدگی به کروناویروس همه گیر روابط و سیاست خارجی. اما آنها هنوز هم ترجیح می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن به اداره اقتصاد با وجود رکود اقتصادی ناشی از بهداشت عمومی تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شناخت اقتصاد به عنوان مهم برای انتخاب مجدد او تهمت است ادامه داد: فشار متحده به بازگشایی کسب و کار و مدارس. چند تا از جمهوری خواه به رهبری فرمانداران که توجه مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای باز کردن در اوایل این سال در حال حاضر در مواجهه با شیوع این ویروس در کشورهای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد هزینههای بایدن در تجارت و اقتصاد, تلاش برای کراوات دموکرات نامزد ریاست جمهوری به چپ پیشنهاد او تا کنون مقاومت کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مورد حمله قرار بایدن بیش از گذشته خود را برای حمایت از معاملات تجاری بین المللی است که منتقدان می گویند آزار کارگران آمریکایی مشابه خط حمله مبارزات انتخاباتی خود در اختیار داشت به اثر مخرب بر علیه هیلاری کلینتون در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de