جو بایدن دچار تاول دست دادن در نیوهمپشایر با سابق حزب سوسیالیست برنده هیچ نمایندگان فقط یک هفته پس از فاجعه حزبی آیووا نشان

بایدن از دست دادن آیووا nh

Skye گولد/خودی

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به حال یک فاجعه در نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه که در آن او است و در سرعت به پایان برساند و در مکان پنجم و در بالا تک رقمی.
  • قابل توجه هیچ نامزد ریاست جمهوری تا کنون قرار داده شده در زیر دوم در نیوهمپشایر اولیه.
  • این می آید پس از بایدن ازمایش کرده در جایگاه چهارم در آیووا انجمن در هفته گذشته — و نشان می دهد نامزد که مدت طولانی است که به عنوان ملی حزب سوسیالیست بسیار ضعیف تر از حد انتظار است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به حال یک فاجعه در نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه که در آن او است و در سرعت به پایان برساند و در مکان پنجم با حدود 8 درصد آرا.

بایدن موفق به رسیدن به 15% آستانه پیروزی نمایندگان در دولت است.

قابل توجه هیچ نامزد ریاست جمهوری تا کنون قرار داده شده در زیر دوم در نیوهمپشایر اولیه پس بایدن یک تپه شیب دار برای صعود به دست آوردن جای پای خود را در مسابقه.

این دومین ضربه ای بزرگ برای بایدن در هفته گذشته پس از خود را فقیر نشان دادن در آیووا قفقاز.

در این میانه معاون سابق رئیس جمهور حیرت زده بسیاری از آینده در جایگاه چهارم در آیووا انتهایی پشت شهردار سابق پیت Buttigieg دیابت برنی ساندرز و الیزابت وارن سناتور.. او underperformed مبارزات انتخاباتی خود انتظارات و رای گیری های اخیر — سنگی شروع به ابتدایی فصل برای یک نامزد به طور گسترده ای به عنوان زمینه را frontrunner.

در روزهای منتهی به نیوهمپشایر اولیه بایدن اذعان او می خواهم به احتمال زیاد انجام نشده در دولت — شاید مدیریت انتظارات هواداران خود را.

 

زنده به روز رسانی: دیدن نتایج کامل مقدماتی حزب دموکرات نیوهمپشایر

“این یک مسابقه طولانی و من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا” بایدن گفت: در بحث دموکراتیک جمعه گذشته اضافه کرد که سناتور. برنی ساندرز جاروب 2016 New Hampshire اولیه در برابر هیلاری کلینتون ، “برنی برنده با 20 امتیاز برای آخرین بار و معمولا آن را به همسایه سناتورها که به خوبی انجام دهد.”

پس از مناظره بایدن رفت و در حمله علیه Buttigieg و ساندرز. او منتشر شد یک تبلیغ مسخره Midwesterner کار به عنوان شهردار ساوث بند و بارها و بارها هشدار داد که سناتور ورمونت خواهد ترساندن رای دهندگان با دموکراتیک سوسیالیستی برچسب.

“گزارش از ما مرگ زودرس” بایدن گفت: مبارزات انتخاباتی خود کارکنان در روز شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور حامیان استدلال می کنند که او همیشه در یک نقطه ضعف در نور ایالت آیووا و نیوهمپشایر به دلیل قدرت خود را با رای دهندگان از رنگ. و کمپین بانکی در یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی که در آن سیاه و سفید رای دهندگان انتظار می رود به نقش کلیدی داشته باشد.

جو بایدن Feb 11

کسب و کار خودی

در یکی دیگر از نشانه ای از مبارزات انتخاباتی خود را نسبتا وضعیت ناامید بایدن چپ نیوهمپشایر روز سه شنبه به مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی است. او به خبرنگاران گفت: او “هنوز هم کمی امیدوار” را برای موفقیت در انگلستان و دولت است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>