جو بایدن می گوید که او دستگیر شده بود در آفریقای جنوبی در سفر برای دیدن نلسون ماندلا. او هرگز با اشاره به دستگیری قبل از.

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفتن یک داستان در کمپین بلیزرز در مورد بازداشت در آفریقای جنوبی وجود دارد اما هیچ سابقه ای از او ذکر بازداشت قبل از در حال حاضر.

  • که 77 ساله است گفت: سه کمپین حوادث در مورد بازداشت در حالی که تلاش برای دیدار نلسون ماندلا در 1970s.

  • نیویورک تایمز نگاه به گذشته خود اشاره آفریقای جنوبی گزارش داد که بایدن پیش از این هرگز علنا صحبت در مورد بازداشت.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جو Biden.JPG

جو بایدن در یک مبارزه انتخاباتی در لاس وگاس, نوادا در فوریه 20, 2020.

REUTERS/Mike Segar

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفته است که یک داستان در مورد بازداشت در آفریقای جنوبی در طول چند انتخابات ریاست جمهوری, حوادث در فوریه اما هیچ مدرکی وجود ندارد که او تا کنون با اشاره به حادثه همیشه قبل از.

بایدن گفته است که این داستان — که در آن او می گوید که او دستگیر شده بود در حالی که در تلاش برای دیدار نلسون ماندلا در سال 1970 در دو رویداد در نوادا و کارولینای جنوبی, به گزارش نیویورک تایمز.

اما نیویورک تایمز گزارش داد که پس از یک شیرجه عمیق به بایدن را از خاطرات گذشته صحبت حوادث و مصاحبه های آنها در بر داشت که او هرگز صحبت در مورد دستگیری تا سال 2020 ریاست جمهوری.

“در این روز از 30 سال پیش نلسون ماندلا راه می رفت خارج از زندان و وارد بحث در مورد آپارتاید” بایدن گفت: در ایالت کارولینای جنوبی رویداد در 11 فوریه. “من تا به حال افتخار ملاقات با او را. من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در [روبن] جزیره است.”

نیویورک تایمز گزارش داد که بایدن با اشاره به دهه 1970 آفریقای جنوبی سفر خود را در سال 2007 خاطرات ساخته شده اما هیچ اشاره ای بازداشت.

با توجه به HuffPost بایدن صحبت در مورد یک سال 1977 سفر به آفریقای جنوبی سفارت در واشنگتن در سال 2013 اما احترام بودن دستگیر شد. بایدن گفت: در آن زمان که او در ملاقات با ضد آپارتاید رهبران هر چند ماندلا هنوز در زندان است و آنها نمی باید فرصتی برای دیدار با.

این بایدن مبارزات انتخاباتی است و در عین حال در پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

سابق و فعال مدنی و گرجستان کنگره اندرو جوان بود که سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد از سال 1977 تا 1979 نیویورک تایمز گفت که او در سفر به آفریقای جنوبی با بایدن و نه به خاطر بازداشت.

“نه من هرگز دستگیر و من فکر نمی کنم او یا” 87 ساله گفت. “در حال حاضر مردم بودند دستگیر کرد. من فکر نمی کنم وجود داشت همیشه یک وضعیت که در آن کنگره دستگیر شده بودند در آفریقای جنوبی است.”

او گفت که او احترام بایدن اما پشتیبانی از مایکل بلومبرگ در سال 2020 ریاست جمهوری.

  • ادامه مطلب:

  • نگاهی به املاک و مستغلات از 6 پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری از مایک بلومبرگ 11 خواص لوکس به پیت Buttigieg را متوسط $125,000 ایندیانا خانه

  • جو بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه است فرسایش روز پیش از ساختن یا شکستن مقدماتی

  • سازمان دیده بان 5 لحظه برتر از نوادا مجادله و بحث دموکراتیک

  • بایدن می گوید او می خواهم ‘طرد’ هر کسی که ساخته شده آنلاین حملات مانند برنی ساندرز’ حامیان

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im