جو بایدن: نه سوسیالیستی فقط یک رذل


Poor برنی ساندرز! جوانان رای موفق به نشان می دهد تا برای او. جوانان رای همیشه نتواند به نشان می دهد تا آن را شکستن قلب خود را در هر زمان. سناتور سندرز را از دست دادن نیست به جو بایدن — او از دست داده به Tinder, علف های هرز و ساکن. بچه ها انجام شد خود به نفع — افراد جوان بیشتر از یک آینده برای سناتور سندرز و cenacolo سوسیالیستی dingbat malefactors به خراب کردن.

ناشی از جنجال و هیاهو, پیروزی, بود, dotty رقم جو بایدن. بایدن و ساندرز رقابت برای نامزدی حزب دموکرات مایکل بلومبرگ شاید حداقل خواب idly از یک شخص ثالث اجرا از امروز جوانترین مرد واقعی شات از برنده 2020 انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 73 سال سن داشتند.

چه چیزی می تواند به ما می گویند برای جو بایدن?

برای یک چیز او است و نه سوسیالیستی.

پس او است و نه سوسیالیستی.

چه چیزی است ؟

او باطل خود خدمت, سیاسی, هک, یک, یکی, که جاه طلبی او را از زمان به زمان به تکان دهنده شرمی. شما ممکن است شنیده ام که بایدن از دست همسر و دخترش در یک هولناک مست-رانندگی خراب گسل از یک هیولا از یک مرد که غیر مسئولانه “نوشید ناهار خود را” به عنوان بایدن آن قرار می دهد.

هرگز اتفاق افتاده است.

بایدن همسر و دختر را در واقع مرگ در یک ماشین خراب است. که درست است. این درست نیست که راننده ماشین دیگر مست بود که او تا به حال شده است نوشیدن و یا که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن او مست بود و یا تا به حال شده است نوشیدن و یا حتی که او مقصر بود. مرحوم خانم بایدن “سوار به راه [را] تراکتور-تریلر” پلیس گزارش می گوید. اما بایدن مانند هر دیگر سوم رای ward-heeler از خانواده او فکر می کند و صحبت می کند تنها در شرایط خوب و بد بچه ها, کلاه سفید و کلاه سیاه — و اگر چیزی بد اتفاق می افتد به مردم خوب, سپس آن را باید به خاطر اینکه کسی در یک کلاه سیاه چیزی نابکار. راننده که کامیون رفت و به قبر او خالی از سکنه بایدن را به دروغ به نقطه ای که در آن کودکان مجبور شدند به التماس معاون رئیس جمهور برای جلوگیری از اهانت به اواخر خود را ، گاه به گاه با ظلم و ستم است که بایدن مایل به تابع زندگی عادی مردم به جاه طلبی های سیاسی — به خاطر یک خرده پاره jerker خط در یکی از گاهی plagiarized بیخ و بن سخنرانی — قابل توجه است.

اما این که جو بایدن. فقط یک مرد به طور منظم از اسکرانتون که طول می کشد قطار به کار (با 20-man جزئیات امنیتی swarming پلت فرم در هر توقف و راهرو طناب به جدا کردن او از اشغال به عنوان من را دیده اند دست اول) که بچه ها به پایان رسید تا در حال رشد بسیار ثروتمند از غیر قابل پیش بینی فرصت های کسب و کار که آنها تا به حال هیچ especial ادعای فراتر از نزدیکی به قدرت سیاسی است.

بایدن محافظت شده توسط سیاسی دموکراتیک ماشین و سپس توسط سنا ارشد; بعد از او حفاظت شده توسط دولت اوباما و با پشتوانه دولت اوباما. و بنابراین او همچنان انجام همان چیزهایی که او همیشه انجام داده است. برخی از شما ممکن است به یاد داشته باشید که بایدن — که به مشکل برای اقتباس از آثار ادبی در سال 1980 زمانی که من در کلاس هشتم (و که در حال حاضر در حال اجرا بود برای رئیس جمهور راه آن) — بود غارت مارگارت تاچر سخنرانی (و نیل Kinnock هم نیست که کسی به یاد او) به گوشت از یکی از خود را orations. که شرم آور است. چه شرم آور است که او هنوز هم انجام آن را به عنوان واشنگتن پست گزارش خود را با کمپین سرقت مواد برای حمایت از گروه و ارائه آن به عنوان کار خود را از مبارزه است.

که یک الگوی. یک مرد که می تواند به آرامی غلط شرایط اطراف از مرگ همسر و نوزاد دختر است که موجب می شود فقط به عنوان اسب سوار وقتی که می آید به می گویند برده داری گفتن تا حد زیادی سیاه مخاطبان است که میت رامنی — میت رامنی! — می خواهد به “قرار دادن خانواده در زنجیر است.” (آه که “خانواده”!) بدبینانه نیست و شروع به آن را پوشش میدهد.

یکی از بدترین ویژگی های زندگی سیاسی ما است زشت و نادرست دعوا ما بیش دیوان عالی کشور نامزد — یک عادت است که گذاشته می شود مستقیما در پای جو بایدن که همراه با تد کندی که ستون از نجابت انسانی سازمان یکی از بدترین لام مبارزات مدرن در آمریکا تاریخ سیاسی علیه رابرت بورک که جرم و جنایت بزرگ علیه بشریت بود و در نظر گرفتن “تندرو” است که قانون اساسی در واقع می گوید آنچه در آن می گوید به جای چه کسی با قدرت خواسته های آن می گویند در هر لحظه و این که راه را برای اصلاح قانون اساسی برای اصلاح قانون اساسی به جای داشتن نه جادوگران در لباس سیاه و سفید کشش قبلا کشف قانون اساسی مقرر از penumbras بر آن نشسته در تمام طول روز. نمی خواهم راه مریک حلقه گل شد درمان می شود ؟ میچ مک کانل شروع نمی شود که بازی — او فقط در آن بهتر از او معاصر دموکراتیک همکاران هستند. برای دروغ گفتن حزبی viciousness در حالت مدرن جو بایدن مرد خود است.

او یک دروغگو است, یک مفسد فی موسسات و grifter از دستور اول است.

اما او نه سوسیالیستی. من به او که.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بایدن زمان
  • است بایدن واقعا دموکرات’ بهترین شرط بندی ؟
  • خواهد بایدن را کارولینای جنوبی Blowout ترجمه به سه شنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>