جو بایدن حرکت شهر-سالن مخاطبان به اشک به او باز می شود تا در مورد نحوه برخورد با لکنت

 

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نقل مکان کرد و برخی از اعضای مخاطبان به اشک در سی ان ان تاون هال جایی که او صحبت کردن در مورد چگونه او خود غلبه لکنت.
  • او گفت که او خجالت خود مانع سخنرانی در حالی که در حال رشد کردن اما سرانجام به قبول آن بود تقصیر او نیست که او نمی تواند آن را کنترل کنید.
  • او با حروف بزرگ بر اهمیت همدلی و مردم چگونه باید “در رسیدن به یک کمی بیشتر” به کسانی که نیاز دارند.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

معاون سابق رئیس جمهور و 2020 دموکراتیک امیدوار جو بایدن باز کرد تا در مورد نحوه برخورد با لکنت در طول زندگی اش در طول سی ان ان تاون هال حرکت اعضای مخاطبان به اشک.

بایدن گفت که او در نهایت خود غلبه لکنت با تمرین سخنرانی خود در آینه و تقلید از “شکنجه” به او هنگامی که او را نمی تواند از یک جمله کامل با توجه به لکنت.

او در مورد چگونه او “خجالت” از لکنت رو به رشد اما است که او دیگر احساس می کند که شرم آور است.

“چیزهایی که مردم می توانند کنترل آن را تقصیر آنها می شود.” “هیچ کس حق هیچ کس حق آن را مسخره و سرگرم کننده را از این مهم نیست که آنها چه کسانی هستند.”

معاون سابق رئیس جمهور در ادامه با تأکید بر قدرت همدلی و چگونه یک عبارت ساده ای مانند “من می دانم چگونه شما احساس می کنید” می توانید تقویت کسی که به اندازه کافی به فکر می کنم “من حدس می زنم وجود دارد یک راه از طریق. من حدس می زنم من می توانید آن را.”

بایدن گفت که او empathized با مفسر محافظه کار Rush Limbaugh که اعلام کرد او تشخیص داده شده بود با اواخر مرحله سرطان ریه است. Limbaugh شد یک بحث دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه.

“من احتمالا دچار مشکل شدم برای گفتن همدردی با راش Limbaugh در حال مرگ از سرطان می شود.” “من او را دوست ندارم اما او رفتن را از طریق جهنم در حال حاضر. او یک انسان است.”

بایدن گفت: این نوع از در نظر گرفتن چیزی است که وجود ندارد در ما هر دو در داخل و خارج از سیاست است. دولت همچنان به تلخی تقسیم شده و پس از بالا تنش استیضاح تحقیق سنجاق دموکرات ها و جمهوری خواهان — هر دو congresspeople و غیر نظامیان — در برابر هر یک از دیگر.

“ما فقط باید برای رسیدن به یک کمی بیشتر برای مردم; ما آن را انجام نمی به اندازه کافی می شود.” “ما رو به بهبود این کشور است. به عنوان یک ملت ما استفاده نمی کند به بود.”

سازمان دیده بان بایدن پاسخ در سی ان ان تاون هال در اینجا:

  • ادامه مطلب:
  • سارا هاکبی ساندرز تمسخر جو بایدن در طول بحث دموکراتیک پس از او ذکر آرامش یک کودک مبتلا به لکنت
  • جزئیات جو بایدن در حال حرکت 1994 نامه ای به یک پسر با لکنت
  • تهمت می پیوندد کر اسپیرینگ جو بایدن 2020 اجرا کنید: “برخی از چیزهایی که نمی نجات’

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de