جو بایدن راه اندازی یک حمله آگهی سرگرم کننده از پیت Buttigieg برای اینکه یک شهر کوچک شهردار وظیفه ردیابی کردن حیوانات خانگی و احیای پیاده رو


شهردار پیت Buttigieg از خم جنوب ایندیانا (L); معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (R)

آسوشیتد پرس, عصر ایران

  • جو بایدن منتشر شد یک حمله کوبنده آگهی در پیت Buttigieg ساخته شده است که سرگرم کننده از شهردار نسبتا کوچک موفقیت در ساوث بند, ایندیانا, به عنوان مخالف به بایدن نفوذ در سیاست ملی.

  • معاون سابق رئیس جمهور دیجیتال مدیر توییتی که تبلیغ آن اشاره Buttigieg را “ناپدید شدن حیوانات خانگی” طرح ها و پیاده رو تجدید حیات, حال نمایش بیش از ساوث بند ساکنان.

  • Buttigieg تیم به سرعت پاسخ داد که “ساوث بند ساکنان […] فکر نمی کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline” و حمله بایدن فعلی موضع در مسابقه اولیه.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جو Bidens’ کمپین منتشر روزنوشت حمله آگهی در مورد پیت Buttigieg و دستاوردهای خود را به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا نسبت به معاون سابق رئیس جمهور رکورد در سیاست ملی.

ویدیو های مرتبط: چگونه شبکه های درمان بحث مانند Reality TV

“هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و شهردار سابق پیت Buttigieg گرفته اند در جنگ سخت,” تبلیغ صدای گوینده می گوید. “تهدید هسته ای ایران, جو بایدن, کمک به مذاکره با ایران است. و در معرض خطر انقراض, حیوانات خانگی, Buttigieg مذاکره فندک صدور مجوز مقررات حیوان خانگی تراشه اسکنر.

این آگهی همچنین در مقایسه بایدن نقش در عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه به Buttigieg نصب چراغ های تزئینی در زیر پل همراه با بایدن تصویب و اجرای بهبود عمل به Buttigieg احیای پیاده رو. آن را نیز هدف قرار Buttigieg بسیار-انتقاد رکورد در مسابقه در ساوث بند.

“هنگامی که فشار عمومی نصب شده علیه او شهردار سابق پیت اخراج اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس جنوبی خم” آگهی می گوید. “و سپس او مجبور آفریقایی آمریکایی رئیس آتش نشانی بیش از حد.”

بایدن دیجیتال مدیر زیر نویس آگهی “این فیلم در حال حاضر نمایش بیش از جمعیت جنوب خم.”

Buttigieg تیم به سرعت در پاسخ با رد که bashed آگهی تمرکز در دولت است.

“در حالی که واشنگتن سیاست trivializes آنچه که در جوامع مانند South Bend, South Bend ساکنان که در حال حاضر بهتر شغل و افزایش درآمد و جدید زندگی در شهر خود نمی فکر می کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline” این Buttigieg پاسخ می خواند.

همچنین به نظر می رسد به انتقاد بایدن از دست به Buttigieg در آیووا انجمن گفت: “معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و کهنه.”

  • ادامه مطلب:

  • پیت Buttigieg شد و هدف خود را دموکراتیک رقبا در نیوهمپشایر و آنها به او رسید که در آن او را ضعیف ترین

  • شهردار پیت گرفته است کمک های مالی از 40 میلیاردرهای — و برنی توییتر دفن او را برای آن

  • 12 بهترین الگوهای رفتاری برشته نامزدها که اعلام زودرس پیروزی با تنها 62 درصد از نتایج در از فاجعه آیووا قفقاز

  • آیووا شکست مفتضحانه در معرض نیاز برای دموکرات ها برای خلاص شدن از قفقاز و تعمیرات نامزدی ریاست جمهوری روند

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>