جو بایدن شکست مواجه در آیووا. و به طوری که حزب دموکرات شهرت

عکس: کارلوس Barría/ایسنا

اگر شما نوع از کسی که فکر می کند حزب دموکرات است creaking بی کفایت نهاد رهبری نیاز سرنگونی این آیووا قفقاز قطعا اعتبار خود را از نقطه نظر. هیچ یک از ما می دانستند که چه کسی برنده خواهد بود اما ما تا به حال حداقل انتظار یک نتیجه. ما نمی, یکی, حداقل نه در جلسه شب. دولت حزب دموکرات مقامات اعلام کرد که به دلیل “کنترل کیفیت” مسائل مربوط به انتشار نتیجه خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد. در یک کنفرانس تلفنی با نمایندگان نامزدهای حزب عدالت و گوشی را گذاشت وقتی پرسید: بالغ منتشر خواهد شد.

بنابراین چه چیزی ما می دانید ؟ یک چیزی که ما می توانیم با اطمینان می گویند این است که “سناتور” جو بایدن شکست مواجه. وجود مکان های که در آن بایدن حتی دیدار با 15% آستانه مورد نیاز برای حفظ و زنده ماندن از دور اول به دور دوم – در یک انجمن, سایت دادستان عمومی آیوا تا به حال به تغییر از بایدن به Buttigieg زمانی که بایدن رد صلاحیت شد. این توضیح می دهد که چرا بایدن را جانشین جان کری شنیده شد در تلفن روز دیگر پرسیدن که آیا آن را ممکن است برای او برای ورود به مسابقه در آخرین لحظه برای نجات حزب دموکرات از فتح توسط ساندرز.

شماره داخلی منتشر شده توسط ساندرز کمپین نمایش نتایج: از 40% از انجمن سایت های نشان داد ساندرز برنده با حدود 30 درصد از رای پیت Buttigieg در آینده دوم با 25% الیزابت وارن سوم با 21 درصد و جو بایدن بسیار دور چهارم با 12 درصد. اگر تعداد کسانی که بازی نهایی مجموع آنها برای ساندرز و کاملا وحشتناک برای بایدن. ساندرز را لگد تلخه از سناتور باراک اوباما معاون سابق رئیس جمهور و مرد بیشتر مورد علاقه را به نفع نامزدی. آن خواهد بود بسیار زیبا و ناراحت است.

اما بایدن گرفتار یک خوش شانس شکستن. با انتشار نتیجه واقعی خود کمپین با ارسال نامه ای خواستار آن است که در نتیجه سرکوب تا زمان مانند “کنترل کیفیت مسائل” حل و فصل شد. اگر در آن طول می کشد به اندازه کافی بلند برای دریافت رسمی تعداد بایدن ممکن است امید است که آیووا اخبار قدیمی یا این که مسائل اطراف این جلسه مورد بحث به مراتب بیشتر از نتیجه واقعی. (که یکی از دلایلی که ما نیاز به مطمئن شوید که ما گرفتار نیست بیش از حد در صحبت کردن در مورد مسائل رویه به جای واقعی نتیجه.)

پس چه مشکلی پیش آمد ؟ این هنوز هم کاملا روشن است هر چند وجود دارد گزارش می دهد که یک برنامه خاص استفاده می شود به انتقال مجموع رای تا به حال درستی کار. سوال شد بلافاصله مطرح شده در مورد ساخته شده است که برنامه و چگونه آن مستقر شده بودند. جالب اینجاست که در آن معرفی شد به منظور “دریافت نتایج به عموم سریعتر” بوده و “با عجله با هم” بیش از دو ماه گذشته. وجود داشته است نگرانی های امنیتی از همان آغاز و زمانی که NPR در مورد دولت رئیس او “کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد که در شرکت و یا شرکت های طراحی نرم افزار و یا در مورد چه اقدامات خاص شده اند در محل قرار داده برای تضمین سیستم های امنیتی”. جالب اینجاست که این ظاهرا طراحی و توسعه توسط یک شرکت به معنای واقعی کلمه به نام “سایه” تا حدودی بودجه توسط پیت Buttigieg مبارزات انتخاباتی.

مرتبط: چه چیزی را از آیووا شکست? ما اعضا واکنش نشان می دهند

اگر شما یک ساندرز حامی شما دلیلی برای مشکوک می شود. ما در حال حاضر دیده می شود Des Moines Register سرکوب نتایج حاصل از آن “استاندارد طلا” نظرسنجی ها در آستانه انتخابات و پس از شکایت از Buttigieg. و با 0 درصد از حزبی نتایج در Buttigieg اعلام کرد خود را “پیروز” ستایش “نتیجه باور نکردنی” و گفت آیووا بود “شوکه ملت”. تنها چیزی که تا به حال شوکه ملت در این نقطه بود آیووا کل ناتوانی در انجام کار نسبتا ساده از شمارش آرای مردم. اما Buttigieg خوب McKinseyite که او بود شروع به سر در استقرار روابط عمومی چرخش.

برای ساندرز حامیان محروم حق پیروزی در آیوا می دهد احساس آشناپنداری. در سال 2016 ساندرز به خوبی ممکن است برنده آیووا احتمالا توسط بسیاری اما دولت نه آزادی مجموع رای. به جای آن فقط منتشر شد نماینده اعداد است که نشان داد برنی دقت از دست دادن دولت “701-697” به هیلاری کلینتون. نماینده اعداد محاسبه عجیب (این زمان در اطراف, در یک حوزه Sanders, ضرب و شتم Buttigieg 111 رای به 47 رای در “تراز اول” اما هر دو به پایان رسید تا با دو نمایندگان). اگر مجموع رای تا به حال شناخته شده است در سال 2016 آن را ممکن است روشن برنی برنده شده بود. با نیوهمپشایر پیروزی در مدت کوتاهی پس از, کلینتون می شده اند دیده می شود به عنوان از دست دادن مسابقه و کل انتخابات ممکن است معلوم متفاوت است. به همین دلیل است که این زمان در اطراف ساندرز کمپین تضمین است که مجموع رای منتشر خواهد شد (و در زمان حساب خود را برای اندازه گیری خوب). این بار اگر او برنده هر کس می دانید … در نهایت.

با وجود هرج و مرج جنبه های خاصی از آیووا انجمن الهام بخش بودند. برای اولین بار یک جلسه برگزار شد و در مسجد و صدها نفر از مسلمانان و غیر مسلمانان گرد هم آمدند تا رای برای برنی. در اولین جلسه از روز مهاجر گوشت خوک کارگران کارخانه که شیفت شب آنها مانع از پیوستن به رویداد اصلی بیرون آمد زود به خط برای برنی. در سطح بین المللی بر اساس مردم آیووا نمایندگان شان caucused در سراسر جهان از جمله در اسکاتلند و گرجستان برای از سرگیری رابطه. آیووا انجمن ممکن است به نظر می رسد مانند یک تصویر خوب از اختلال در دموکراسی آمریکایی اما برخی از آن عناصر مشارکتی زیبا هستند. آن را شرم آور خواهد بود اگر پر جنب و جوش اجتماعی انجمن سیستم کاملا ناپدید شده در حمایت از راز برگه های رای در رای دادن غرفه به عنوان برخی از آنها در حال حاضر توصیه به عنوان رای شمارش ظروف سرباز یا مسافر آشکار شد.

اگر ساندرز تیم تعداد نزدیک به دقیق (در نظر داشته باشید این تنها 40% از انجمن سایت) او شب او نیاز به. مترقی آرا هنوز در حال تقسیم بین ساندرز و وارن اما حداقل بایدن را موفق به سرمایه گذاری که تا کنون. خبر خوب برای ساندرز است که حتی اگر Buttigieg می کند به طور غیر منتظره خوب شهردار پیت است که به مقصد به مبارزه به عنوان کمپین حرکت به سمت بیشتر نژادی متنوع متحده است. اما همه از نتایج باقی می ماند نظری از حزب دموکرات آیوا به نظر می رسید مصمم به ثابت کنیم که ما نیاز به یک انقلاب سیاسی که سرنگون حزب تاسیس.

  • ناتان رابینسون یک نگهبان ما مقاله نویس. او سردبیر امور جاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im