جو بایدن نمی خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس می گوید سخنگوی

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. “بر این باور نیست که پلیس باید defunded” یک سخنگوی مبارزات انتخاباتی خود گفت: وزن در یک تماس از معترضان و فعالان سیاسی است که جمع آوری بخار به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند شده اند.

سخنگوی اندرو بیتس در بیانیه ای گفت که آقای بایدن “می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر” و “پشتیبانی از نیاز فوری برای اصلاحات است.” اما آقای بیتس تاکید کرد که آقای بایدن معتقد است ارائه بودجه لازم برای کمک به بهبود پلیس از جمله با حمایت از “جامعه محور برنامه های است که بهبود روابط بین افسران و ساکنان است.”

“این کمک های مالی نیز به سمت تنوع ادارات پلیس به طوری که آنها شبیه جوامع که در آنها خدمت” آقای بیتس گفت. “ما همچنین نیاز به بودجه اضافی برای بدن فرسوده دوربین.”

این بایدن کمپین منتشر شده در این بیانیه به عنوان “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” پدید آمده است به عنوان پاره ای پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در Louisville, Ky., هر دو از آنها سیاه پوست بودند. آقای فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. خانم تیلور به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط افسران که وارد خانه اش طی یک حمله.

آقای بایدن در سفر به هوستون در روز دوشنبه برای دیدار با آقای فلوید خانواده است و او انتظار می رود برای ضبط یک ویدیو پیام برای آقای فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد که در روز سه شنبه.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • دموکرات ها در کنگره پرده یک لایحه برای مهار تعصب و نیروی بیش از حد در انجام ندادی.
  • درک چوین در دادگاه ظاهر شد و برای اولین بار و با قرار وثیقه تعیین شد تا $1.25 میلیون.
  • از مینیاپولیس به نیویورک شهرستانها در پاسخ به گریه می کند به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’

“گوش دادن به یک دیگر است چه خواهد شد شروع به درمان امریکا است. که فقط به آنچه VP @JoeBiden را با خانواده #GeorgeFloyd — برای بیش از یک ساعت” بنیامین Crump وکیل کار با آقای فلوید خانواده توییتی پس از این نشست است. “او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این خانواده هایی.”

این کمپین روز دوشنبه با اشاره به قانون برنامه است که آقای بایدن منتشر شده در سال گذشته وعده داده که 300 میلیون دلار برای فدرال جامعه گرا پلیس خدمات برنامه یا پلیس.

اخیرا آقای بایدن است به نام “پلیس واقعی اصلاحات” و از کنگره خواست به تصویب یک سری از اقدامات از جمله آنهایی که یاغی chokeholds توسط پلیس, توقف انتقال سلاح های نظامی برای ادارات پلیس و ایجاد یک مدل استاندارد برای استفاده از زور. او همچنین متعهد به ایجاد یک پلیس ملی نظارت کمیسیون در 100 روز اول در دفتر.

خواستار عمده فروشی برچیدن پلیس محلی بخش هستند یک راه طولانی از تبدیل شدن به حزب دموکرات ارتدکسی. حتی در جنبش مترقی منجر کاندیداهای ریاست جمهوری مانند سناتور برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست متمرکز خود عدالت کیفری سیستم عامل در واکنشی اقداماتی مانند حذف پول نقد وثیقه و به طور قابل توجهی کاهش جمعیت زندانی.

پس از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد و در سال 2013 موج بیشتر مترقی منطقه وکلای انتخاب شده است در شهرهایی مانند شیکاگو, فیلادلفیا و فرگوسن, Mo. حتی کسانی که به مقامات — که اغلب در تقابل با ادارات پلیس محلی خود را — نه در آغوش پلیس-رایگان آینده به احتمال زیاد به دلیل چند مقامات منتخب دانم چه می خواهم در این زمان.

اما فعالان هنوز خواسته قانونگذاران دموکرات را روشن است که آنها درک مشکلات با پلیس فراتر از نیاز برای دوربین های بدن و یا حساسیت آموزش و برخی شروع به پاسخ می دهند.

سناتور کامالا هریس کالیفرنیا سابق دادستان منطقه و دولت دادستان کل است که دیده می شود به عنوان یک امکان در حال اجرا همسر برای آقای بایدن گفت: امنیت عمومی نیاز به reimagined.

“به شهرستانها که در آن یک سوم از کل بودجه در حال رفتن به پلیس و در عین حال وجود یک نیاز مبرم در همان شهرستانها برای سلامت روان منابع به صورت منابع از رفتن به مدارس دولتی منابع به ایجاد شغل — بیا ما باید صادقانه در مورد این” او گفت: ABC “،”

او در تماس است برای از بین بردن تمام افسران پلیس.

رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات تا به حال به دنبال تمرکز بر چگونه آقای بایدن آمده پاسخ و یا پاسخ به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات و عملیاتی در روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که در آن آنها استدلال می کنند که با سکوت خود در تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بود ضمنی و حمایت از آن است.

آن را آخرین تلاش برای کراوات آقای بایدن به مترقی ترین جناح از حزب خود و به تصویر کشیدن حزب دموکرات به عنوان نرم افزاری در جرم و جنایت.

“که در آن جو بایدن بوده است؟” تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات گفت که در مدت کوتاهی قبل از بایدن مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد. “با سکوت خود او صحه هرج و مرج و هرج و مرج و بی قانونی است.”

پس از آقای بایدن منتشر شد بیانیه خود از طریق آقای بیتس آقای Murtaugh فشرده معاون رییس جمهور سابق به نظر خودش.

“جو بایدن رهبر حزب خود و او می تواند به تنهایی گام و هدایت منتخب دموکرات دور از این وحشتناک سیاست که دعوت هرج و مرج در جوامع آمریکایی, اما, او باقی مانده است منزوی در زیرزمین خانه او گفت: هیچ چیز” آقای Murtaugh در بیانیه ای گفت. “این ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ قطار در حال حاضر در سمت چپ دموکرات ایستگاه و جو بایدن صرفا یک مسافر ضعیف.”

کتی Glueck, Astead W. هرندون و آنی Karni کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>