جو بایدن با رد اتهام تجاوز جنسی از سابق کارمند تارا Reade

جو بایدن به یقین رد یک اتهام تجاوز جنسی در اولین اظهار نظر عمومی بر این اتهام پس از آن پدید آمده هفته پیش.

“من تشخیص مسئولیت من به یک صدا, یک مدافع و یک رهبر برای تغییر در فرهنگ است که آغاز شده است اما به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در یک طولانی, بیانیه جلوتر از برنامه ریزی ظاهر در MSNBC صبح جو بحث نشان می دهد.

“بنابراین من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش: آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

تارا Reade جلو آمد ماه گذشته به متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در زیرزمین کاپیتول هیل دفتر پیچیده در زمانی که او مشغول به کار در سنا در بهار سال 1993.

بایدن انتخاباتی به زور رد این اتهام اما نامزد نشده بود اظهار نظر به طور مستقیم.

در این بیانیه بایدن خواسته آرشیو ملی به انتشار و عمومی هر رکورد یک شکایت که Reade می گوید او واصل در آن زمان است. بایدن گفت: ثبت سند نگه داشته می شود در آرشیو ملی و نه در دانشگاه دلاور که سنا مقالات قرار دارد و باز نمی شود ،

بایدن مواجه شده است و نصب تماس از برخی از دموکرات ها را به ایجاد یک بیانیه عمومی حتی به عنوان حزب را رهبری می ایستد پشت سر او.

نانسی پلوسی, مجلس, در روز پنج شنبه تاکید کرد حمایت بایدن را نامزدی در حالی که جمهوری خواهان توقیف این فرصت را برای حمله به بایدن و رکورد خود را پیش از انتخابات عمومی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم به تجاوز جنسی و سوء رفتار با بیش از یک دوجین از زنان که همه او را رد کرده است.

“ما نیاز به پایان دادن به خشونت مبتنی بر جنسیت در هر دو ایالات متحده و در سراسر جهان اولویت,” او گفت:. “من شروع به کار بیش از 25 سال پیش با گذر از خشونت علیه زنان عمل می کنند. به عنوان رئیس جمهور من متعهد به اتمام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de