جو بایدن ادعا می کند که او دستگیر شده بود در آفریقای جنوبی در دهه 1970

لاس وگاس — حداقل در سه مبارزات انتخاباتی حضور بیش از دو هفته گذشته آمده است. به گفته یک داستان مشابه را به عنوان او تلاش می کند برای احیای مبارزات انتخاباتی خود در ایالت متنوع تر رای دهندگان. در سفر به آفریقای جنوبی در سال پیش, او گفت که او دستگیر شده بود به عنوان او به دنبال دیدار نلسون ماندلا در زندان است.

“در این روز از 30 سال پیش نلسون ماندلا راه می رفت خارج از زندان و وارد بحث در مورد آپارتاید” آقای بایدن گفت: در یک مراسم انتخاباتی در کارولینای جنوبی در هفته گذشته. “من تا به حال افتخار ملاقات با او را. من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در Robbens جزیره است.”

آقای بایدن با اشاره به دستگیری دو برابر بیشتر در هفت روز آینده از جمله در مبارزات انتخاباتی در اینجا متوقف در روز سه شنبه که در آن او از دستگیر شدن در آفریقای جنوبی بین تلاش برای نوازش همسر خود را به ازدواج او. که پیشنهاد رخ داده در سال 1977 هر دو Bidens گفته اند.

اما اگر آقای بایدن پس از آن ایالات متحده سناتور از دلاور بود و در واقع بازداشت در حالی که تلاش برای سفر آقای ماندلا او اشاره ای به آن نشده در سال 2007 خاطرات زمانی که نوشتن در مورد یک 1970s سفر به آفریقای جنوبی و او نه صحبت از آن برجسته در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. یک بررسی در دسترس اخبار حساب توسط نیویورک تایمز تبدیل شده تا بدون اشاره به بازداشت. آفریقای جنوبی سوابق دستگیری به راحتی در دسترس هستند در ایالات متحده است.

اندرو جوان سابق کنگره و شهردار آتلانتا بود که سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد از سال 1977 تا 1979 گفت که او تا به حال سفر با آقای بایدن در طول سال از جمله به آفریقای جنوبی. اما آقای جوان گفت که او تا به حال هرگز دستگیر شده در آفریقای جنوبی و ابراز شک و تردید است که اعضای کنگره را در مواجهه دستگیری وجود دارد.

“نه من هرگز دستگیر و من فکر نمی کنم او یا” آقای جوان در حال حاضر 87 گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

آقای جوان افزود: “در حال حاضر مردم بودند دستگیر کرد. من فکر نمی کنم وجود داشت همیشه یک وضعیت که در آن کنگره دستگیر شده بودند در آفریقای جنوبی است.” وی با تاکید بر او احترام زیادی برای آقای بایدن هر چند او گفت که او در حال حاضر حمایت از شهردار سابق Michael R. بلومبرگ از نیویورک برای ریاست جمهوری.

سناتور سابق Gary Hart یک دموکرات از کلرادو که عضو مجلس سنا و در سال 1975 بود که آواز مخالف آپارتاید گفت: در کوتاه تلفن تماس “من می دانم که هیچ چیزی در مورد این که” وقتی پرسیده شد که در مورد آقای بایدن حساب.

این بار نمی تواند حساب برای تمام جزئیات از آقای بایدن را به سفر خارج از کشور در طول دوره که شامل آفریقای جنوبی سفر. آقای بایدن این کمپین پاسخ نمی دهند به پنج تلاش به دنبال نظر و روشن.

آقای بایدن را تکرار در روزهای اخیر از داستان در مورد بازداشت در آفریقای جنوبی می آید به عنوان او در برابر چالش های سیاسی headwinds. هنگامی که جبهه ملی-دونده او در نتایج ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر دو به شدت سفید متحده جایی که او به پایان رسید چهارم و پنجم بود. مبارزات انتخاباتی خود در بانکی در حداقل مکان دوم را به پایان برساند در نوادا در روز شنبه و یک پیروزی در کارولینای جنوبی دو متنوع متحده که در آن رای دهندگان از رنگ نقش مهمی. او به طور منظم با استفاده از سخنان خود به تلاش برای ارتباط با رای دهندگان چنین عنوان کرد و گفت در نوادا و در جای دیگر که او “مطرح شده در کلیسا.”

در کارولینای جنوبی در خصوص آقای بایدن است سنجاق امید خود را قوی نشان دادن با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در یک حوزه است که با او نظرسنجی به شدت در سراسر بسیاری از این مسابقه هر چند او در حال حاضر چهره های افزایش رقابت برای حمایت از رای دهندگان.

پس از بازگویی داستان بازداشت خود در کارولینای جنوبی در هفته گذشته آقای بایدن پس از آن گفت آن دو برابر بیشتر در نوادا به اشتباه گفت Robbens جزیره به جای روبن که در آن آقای ماندلا برگزار شد برای بسیاری از 27 سال حبس محکوم شد.

و در روز یکشنبه به عنوان او تا به حال در کارولینای جنوبی او همچنین تحویل یک قطعه اخریک اهنگ به داستان.

“پس از او رایگان و رئیس جمهور شد و او آمد به واشنگتن و آمد به دفتر من” آقای بایدن گفت که آقای ماندلا در یک تاریخ سیاه جوایز صبحانه در لاس وگاس. “او انداخت اسلحه خود را در اطراف من و گفت:” من می خواهم به می گویند با تشکر از شما.’ من گفت: “آنچه از شما متشکرم من برای آقای رئیس جمهور؟’ او گفت: “شما سعی کردم به دیدن من. شما رو دستگیر تلاش برای دیدن من.'”

در روز سه شنبه صحبت در لاس وگاس در یک رویداد با آمریکایی-آسیایی و جزایر اقیانوس آرام رای دهندگان او گفت که او “از آفریقای جنوبی در تلاش برای دیدن نلسون ماندلا و بازداشت برای تلاش به دیدن او” درست قبل از اینکه او موفق به دریافت یک پاسخ به او پیشنهاد ازدواج از خود را در حال حاضر-همسر جیل بایدن.

آقای بایدن قبلا مورد بحث بازدید از آفریقای جنوبی به عنوان یک جوان سناتور — اما او تاکید در بحث سفر خود را وجود دارد نشده است در بازداشت.

در دسامبر 2013 کلیپ از ایسنا آقای بایدن ابراز تحسین برای آقای ماندلا ذکر موفقانهء دور دوم سفر او به آفریقای جنوبی. او همچنین توضیح داده بودن تشکر, سال بعد, توسط یاد رهبر جنبش حقوق مدنی را ذکر خود بازداشت. او گفت: آقای ماندلا ابراز قدردانی خود را برای حمایت از ضد آپارتاید تحریم.

در سال 2013 در بیانیه ای به مناسبت مرگ آقای ماندلا آقای بایدن پس از آن معاون رئیس جمهور به یاد می آورد که چگونه او تا به حال سفر به سوتو با آقای جوان اما او اشاره نمی کند بازداشت.

“من تو را دیدم خود را در جهان راه آن استفاده می شود زمانی که من در بازدید از آفریقای جنوبی به عنوان یک زن 34 ساله سناتور” بیانیه ای گفت:. “زمانی که من خارج شد هواپیما من کارگردانی را از یک طرف به جاده اسفالته دارای سنگفرش در حالی که آفریقایی-آمریکایی کنگره سفر با من فرستاده شد به طرف دیگر. من حاضر به شکستن و مقامات در نهایت کوتاه آمد. هنگامی که من سعی کردم برای ورود سوتو شهرستان با اعضای کنگره اندرو جوان از آتلانتا و چارلز Diggs دیترویت, من به یاد داشته باشید خود اشک از خشم و غم و اندوه است.”

آقای جوان در مصاحبه تلفنی گفت: او برخورد تبعیض در سفرهای خود به آفریقای جنوبی در طول سال اما گفت: “من می خواهم نکنید که به زندان رفتن اما من می دانم که من تا به حال به زندان رفتن در آفریقای جنوبی است.”

آقای بایدن و دکتر بایدن نوشت: در مورد آفریقای جنوبی سفر در خاطرات بیش از حد. با توجه به حساب خود آقای بایدن رفت و در آنجا پس از دادن دکتر بایدن اولتیماتوم زیر چند پیشنهاد ازدواج. آنها هر دو گفته اند که آقای بایدن به دنبال یک پاسخ زمانی که او در بازگشت از سفر.

نه آقای بایدن و نه دکتر بایدن با اشاره به دستگیری هنگامی که توصیف پیشنهاد.

“10 روز در آفریقا احساس برای همیشه” آقای بایدن در کتاب خود نوشت “وعده به نگه دارید.” “من تا به حال بدست طریق بدتر, اما من می دانستم که اگر جیل گفت: بدون آن که قرار بود به صدمه زدن به مانند جهنم است.”

که در آن در زمینه یک نشاط بازگویی چند پیشنهاد ازدواج — که آقای بایدن آورده آقای ماندلا در مراسم انتخاباتی در روز سه شنبه.

“زمانی که من برگشتم” او گفت: “اولین چیزی که من فرود آمد در فیلادلفیا و من رفت و برگشت به آپارتمان او.”

سال گذشته آقای بایدن مواجه موشکافی پس از واشنگتن پست گزارش داد که او تا به حال misstated جزئیات در یک داستان در مورد جنگ در افغانستان است که او گفت: در کمپین بلیزرز.

سناتور سابق باب Kerrey طرفدار آقای بایدن را که عضو مجلس سنا در سال 1989 پیشنهاد کرد که شاید می توانست دستگیری از سناتورهای اما هیچ هزینه توسط دولت و اشاره کرد: “یک گام به دور از دستگیری به بازداشت شده است.”

“من تا به حال برخی از سناتورهای کاش دستگیر شده بود” آقای Kerrey شوخی در یک مصاحبه تلفنی. “او را در این لیست است.”

اما او گفت که او تا به حال هرگز شنیده داستان قبل از.

زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im