جو بایدن خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در امریکا ‘اولین’ نژادپرستانه رئیس جمهور

جو بایدن به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشور “برای اولین بار” نژادپرستانه رئیس جمهور گفت: راه او در معاملات با مردم بر اساس رنگ پوست خود را “کاملا مشمئز کننده”.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نظرات در آمد مجازی تاون هال سازمان توسط کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی. هنگامی که یک پرسشنامه شکایت از نژاد پرستی مربوط به شیوع کروناویروس و با اشاره به رئیس جمهور با اشاره به آن به عنوان “چین ویروس” بایدن در پاسخ انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن و “خود را گسترش نژادپرستی”.

“راه او در معاملات با مردم بر اساس رنگ پوست خود را منشاء ملی که در آن از آنها کاملا مشمئز کننده,” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “هیچ رئیس جمهور نشسته تا به حال انجام داده بود. هرگز. هیچ رئیس جمهوری جمهوریخواه این انجام داده است. هیچ دموکراتیک رئیس جمهور. ما تا به حال نژادپرستان و آنها وجود داشته است. آنها سعی کردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. او یکی از اولین بار است که.”

بایدن همچنین پیشنهاد کرد که تهمت بود با استفاده از نژاد “به عنوان یک گوه” برای منحرف کردن اذهان از خود نادرست از این بیماری همه گیر.

بسیاری از روسای جمهور – از جمله ملت را اول جورج واشنگتن متعلق به بردگان است. رئیس جمهور وودرو ویلسون در این کشور 28 رئیس جمهور است که با داشتن نام خود را حذف شده از دانشگاه پرینستون را سیاست عمومی مدرسه پس از تظاهرات اخیر علیه نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس. ویلسون که به خدمت در اوایل قرن 20th, پشتیبانی تبعیض نژادی و اعمال آن در چندین آژانس های فدرال.

در پاسخ به بایدن نظرات در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به تلاشهای دولت خود عبور عدالت کیفری اصلاح قانون و گسترش فرصت های مناطق و همچنین به عنوان نرخ بیکاری پایین شماره برای گروه های اقلیت قبل از شیوع کروناویروس.

“من انجام داده ام بیشتر برای آمریکایی های سیاه و سفید از هر کسی با امکان استثنا از آبراهام لینکلن” رئیس جمهور گفت:. “هیچ کس حتی نزدیک بوده است.”

کاترینا Pierson, مشاور ارشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در بیانیه ای گفت که “هیچ کس نباید در سخنرانی های نژادی و عدالت از جو بایدن.”

بایدن قول داده است که اگر انتخاب او آغاز خواهد شد پرداختن به نژادپرستی نهادی در 100 روز اول ،

این اولین بار نیست بایدن پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نژادپرستانه.

بایدن ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات یک “نبرد برای روح ملت” و گفت که او احساس مجبور به اجرا و پس از او را دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به یک کشنده 2017 سفید supremacist حمله counterprotesters در Charlottesville, Virginia, با گفتن وجود دارد “برخی بسیار خوب مردم” در هر دو طرف.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سال گذشته که چهار دموکراتیک congresswomen از رنگ باید “بازگشت” به کشورهای خود بایدن آن را به نام “تخت نژادپرستانه حمله کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im