جی کی رولینگ می گوید: او است بازمانده از خشونت خانگی و تجاوز جنسیجی کی رولینگ نشان داده تجربه او از خشونت خانگی و تجاوز جنسی برای اولین بار در طولانی مدت و بسیار شخصی و مقاله نوشته شده است در پاسخ به انتقاد از نظرات عمومی در مسائل تغییر جنسیت.

در یک 3,600-کلمه بیانیه منتشر شده در سایت در چهارشنبه رولینگ شرح داده شده در جزئیات بیشتر از همیشه او چگونه شد که در به طور فزاینده ای تلخ و بحث قطبی در اطراف مفهوم هویت جنسیتی.

نویسنده نشان داد او بود “خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده” با استناد به این در کنار او اعتقاد به آزادی بیان و تجربه به عنوان یک معلم به عنوان دلایل و موقعیت خود را.

“من از ذکر این چیزهایی که در حال حاضر در تلاش برای جلب همدردی و همبستگی با تعداد زیادی از زنانی که سابقه مثل من که بوده ام نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای,” او نوشت.

این قطعه پس از هری پاتر نویسنده ارسال شده در یک سری از پیام های توییتر در آخر هفته ها که باعث تازه و انتقاد از جمله یکی که به عنوان خوانده شده: “اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را.”

از آن پس چهره های برجسته را علنا در برابر استدلال و موقعیت خود را از جمله بازیگرانی که کار کرده اند در هری پاتر فرانچایز مانند دانیل رادکلیف و, Eddie Redmayne غیر دودویی مشهور جاناتان ون نس و ترانس نویسنده جونو داوسون.

در مقاله رولینگ می نویسد و از او مبارزات خود را با جنسیتی و زن ستیزی و نوجوان حس بودن “ذهنی sexless” و اضافه کرد که خواندن حساب از جنس بیقراری توسط ترانس مردان ساخته شده بود او تعجب اگر من می خواهم به دنیا آمد و 30 سال بعد, من بیش از حد ممکن است تلاش کرده اند به انتقال”.

“جذبه فرار از زنانگی می شده اند ، من تلاش مبتلا به OCD به عنوان یک نوجوان. اگر من می خواهم جامعه و همدردی آنلاین است که من می توانم پیدا کردن در محیط زیست فوری من اعتقاد دارم که من می تواند متقاعد شده اند به نوبه خودم به پسر پدر من آشکارا گفت که او می خواهم ترجیح,” او نوشت.

رولینگ گفت که او تا به حال در ابتدا منتقل شده است برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را پس از خواندن در مورد پیشنهاد “جنسيت تایید گواهی نامه” در اسکاتلند که اجازه خواهد داد که ترانس مردم به تغییر جنسیت در شناسنامه خود را بر اساس آنها شناسایی و پزشکی و روانپزشکی ، او متهم به منتقدان او از “groupthink” و “حملات بی امان” گفت که در حالی که او بر این باور ترانس مورد نیاز مردم و سزاوار حفاظت با توجه به نرخ بالای داخلی و خشونت های جنسی آنها تحمل او موافق نبود که ترانس زنانی که تحت هورمون درمانی و یا جراحی انتقال باید دسترسی به تک جنس فضاهای.

“هنگامی که شما پرتاب باز کردن درب حمام و رختکن به هر کسی که معتقد است و یا احساس می کند او یک زن – و به من گفت: جنسيت تایید گواهی در حال حاضر ممکن است اعطا می شود بدون نیاز به عمل جراحی و یا هورمون – پس از آن شما باز کردن درب برای هر و همه مردان که مایل به داخل می آیند. این حقیقت ساده” او نوشت.

او گفت: این انتقاد را ترک کرده بود او را “در یک محل تاریک در داخل سر من به عنوان خاطرات جدی تجاوز جنسی من رنج می برد در 20s عود در یک حلقه. که حمله رخ داده در یک زمان و در یک فضای که در آن من آسیب پذیر و سرمایه گذاری شده در یک فرصت است. من نمی توانستم خاموش کردن آن خاطرات و من پیدا کردن آن سخت برای مهار خشم و ناامیدی در مورد راه اعتقاد من دولت من این است که بازی سریع و سست با زنان و دختران’ ایمنی است.”

او همچنین تایید کرد برای اولین بار است که او تا به حال دچار سوء استفاده فیزیکی در 20s خود را. “اگر شما می تواند در داخل سر من و درک آنچه که من احساس می کنم زمانی که من به عنوان خوانده شده در مورد یک ترانس زن در حال مرگ را در دست یک مرد خشن و شما می خواهم پیدا کردن همبستگی و خویشاوندی” او نوشت.

با استناد به ناشناس نظرسنجی رولینگ ادعا کرد که کسانی که پشتیبانی نمی کند حفظ تک جنس فضاهای بودند “تنها کسانی که ممتاز و یا به اندازه کافی خوش شانس هرگز به آمده اند تا در برابر مردان خشونت یا تجاوز جنسی و کسی که هرگز مشکل به آموزش خود را در چگونه شايع است”.

او گفت که او تا به حال شده است در تماس با “اعداد بزرگ” از زنان بودند که از ترس به صحبت علنی در مورد ترانس اصلاحات و تقبیح موسسات و سازمان ها او یک بار تحسین برای “cowering قبل از تاکتیک های زمین”. او گفت که او معتقد است زن ستیزی و تبعیض جنسی شد, دلایل 4,400% افزایش در تعداد از دختران مراجعه کننده بودن برای انتقال درمان در دهه گذشته است.

“من خواندن تمام استدلال در مورد femaleness نمی ساکن در خاصیت جنسی بدن و این اظهارات که بیولوژیکی زنان ندارد و مشترک تجارب و من آنها را پیدا کنید بیش از حد عمیق misogynistic و عقب. این نیز روشن است که یکی از اهداف انکار اهمیت است به تضعیف برخی از آنچه به نظر می رسد به عنوان ظالمانه segregationist ایده از زنان خود را بیولوژیکی واقعیت یا فقط به عنوان تهدید – وحدت واقعیت است که آنها را منسجم سیاسی کلاس … این کافی نیست برای زنان ترانس متحدان. زنان باید قبول کند و بپذیرد که هیچ مواد تفاوت بین ترانس و زنان خود را,” او نوشت.

این مقاله باعث بحث های داغ در توییتر. در چهار شنبه شب اما واتسون که بازی هرمیون گرنجر در فیلم هری پاتر توییتی: “ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند آنها.”

در دومین توییت او گفت: “من می خواهم ترانس پیروان بدانید که من و بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما احترام شما و عشق شما چه کسی هستید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>