JetBlue انجام روگذر سلام برای شهر نیویورک بهداشت و درمان کارگران – اما حرکت است لعنتی توسط AOC


JetBlue انجام روگذر سلام برای شهر نیویورک بهداشت و درمان کارگران – اما حرکت است نه یک شرکت روابط عمومی’ شیرین کاری توسط AOC در حالی که دیگران ادعا می کنند پایین پرواز هواپیما ماشه خاطرات 9/11

  • سه JetBlue هواپیما به پرواز در آمد کم و بیش آسمان نیویورک دوشنبه شب از ادای احترام به این شهر بهداشت و درمان کارگران
  • این روگذر به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار داد در توییتر با مردم ادعا این حرکت چیزی ملموس برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس
  • JetBlue می گوید: ادای احترام شد بخشی از شرکت ‘ماموریت الهام بخش بشریت’; آنها به تازگی پرواز بهداشت و درمان کارگران و لوازم پزشکی
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

JetBlue است انجام سه هواپیما روگذر شهر نیویورک از ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

قرمز و سفید و آبی هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی پرواز کم و بیش بزرگ اپل در روز پنج شنبه شب – یک هفته پس از نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds انجام شده مشابه با سلام به کارگران ضروری.

سه جت در زمان خاموش از جان اف کندی در فرودگاه کوئینز و بعد صرف 60 دقیقه پرواز در ارتفاع پایین از 2000 فوت در سراسر نیویورک پنج بخش نیویورک.

JetBlue رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جوانا Geraghty گفت: روگذر بود که بخشی از شرکت ‘ماموریت الهام بخش بشریت” که در حال حاضر قوی تر از همیشه’.

هواپیمایی اتحاد پرواز بیش از 1,400 متخصصان پزشکی در طول coronavirus همه گیر و کمک کرده است تا حمل و نقل به شدت مورد نیاز را تامین می.

اما روز پنجشنبه روگذر سمت چپ بسیاری از کمتر-از-تحت تاثیر قرار گرفته – از جمله نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-Cortez.

“هیچ چیز مانند یک شرکت روابط عمومی کمپین که سوختگی سوخت جت در پایین ارتفاعات بیش آسیب پذیر جوامع در حال مرگ از یک ویروس تنفسی که ترکیبات در ما موجود و نامتناسب قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا به نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران ما مراقبت از او در توییتر نوشت.

Red, white and blue JetBlue planes flew low over The Big Apple on Thursday evening - a week after the Navy's Blue Angels and the Air Force's Thunderbirds performed a similar salute to essential workers.

قرمز و سفید و آبی JetBlue هواپیما به پرواز در آمد کم و بیش بزرگ اپل در روز پنج شنبه شب – یک هفته پس از نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds انجام شده مشابه با سلام به کارگران ضروری.

JetBlue's red FDNY aircraft was one of the three planes that took to the skies for the 60 minute salute

JetBlue قرمز FDNY هواپیما یکی از این سه هواپیما که در زمان به آسمان برای 60 دقیقه سلام

JetBlue's blue NYPD plane is picture flying low near a building over New York City Thursday

JetBlue آبی NYPD هواپیما تصویر پرواز کم در نزدیکی یک ساختمان در شهر نیویورک پنج شنبه

The three jets took off from John F. Kennedy Airport in Queens, and spent the next 60 minutes flying at a low altitude of 2,000 feet across New York's five boroughs

سه جت در زمان خاموش از جان اف کندی در فرودگاه کوئینز و بعد صرف 60 دقیقه پرواز در ارتفاع پایین از 2000 فوت در سراسر نیویورک پنج بخش نیویورک

دیگر بهترین راه برای تشکر از ما بهداشت و درمان و خط مقدم کارگران است که به حمایت از PPE تولید به طور کامل بودجه ما سیستم بهداشت و درمان تولید انبوه تست و تماس با ردیابی و بخشش بدهی وام دانشجویی است که به خصوص در خرد کردن در زمینه های پزشکی,’ Ocasio-کورتز علاوه بر این نوشته شده.

بسیاری از دیگران ابراز احساسات مشابه در توییتر.

یکی نوشت: “یک حرکت که نشان می دهد هیچ اثر قابل توجهی وجه دیگر از به هدر رفتن سوخت و مردم از ترس پرواز هواپیما بیش از ارتفاع کم’.

دیگر با صراحت نوشت: “این است که شاید اشتباهترین چیزی که در حال وقوع است در نیویورک در طول COVID-19 همه گیر’.

Alexandria Ocasio-Cortez led criticism of the flyover on Twitter Thursday night

اسکندریه Ocasio-کورتز led انتقاد از روگذر در توییتر پنج شنبه شب

در ضمن دیگران ادعا کرد که پایین پرواز هواپیما بر آسمان نیویورک خواهد ماشه ساکنان که به خاطر وحشت از 11 سپتامبر 2001.

‘JetBlue بازاریابی ساخته شده بد واقعی تماس” یک ادعا.

‘1) هیچ کس را دوست دارد به صدای هواپیما. 2) حرکت هیچ ربطی به با هر چیزی (چگونه در مورد در بیمارستان ها با سبدهای هدیه و یا پرواز رایگان برای کارگران به طوری که آنها می توانید vacay بعد؟). 3) شما تقلید وحشتناک نیویورک/ما فاجعه’.

اما دیگران به نظر می رسد خوشحال JetBlue را ادای احترام.

Some critics claimed low-flying planes would trigger bad memories of September 11, 2001

برخی از منتقدان ادعا پایین پرواز هواپیما را آغاز کند خاطرات بد از 11 سپتامبر 2001

‘قدردانی از تلاش برای نشان دادن حمایت JetBlue. متنفر طبق معمول میخوام نفرت كرد و نوشت.

NYPD و FDNY نیز توییتی خود را با تشکر از JetBlue برای ادای احترام.

NYC آتش سیم – یک سازمان است که ثبت و ضبط اخبار و تاریخ FDNY – مشترک یک شات است که نشان داد یکی از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا تماشای غروب آفتاب سلام از بالای کامیون خود را.

چند تن دیگر از شهروندان دیده می شد توقف در نگاه به پایین پرواز هواپیما به آنها منتقل شده در سراسر شهر است که ضرب و شتم توسط COVID-19 شیوع.

بیش از 178,000 نیویورک ساکنان آزمایش مثبت به کروناویروس و بیش از 19,000 فوت کرده اند.

Some on social media expressed their support for the JetBlue flyover

برخی در رسانه های اجتماعی حمایت خود را از روگذر JetBlue

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>