بیت المقدس یکشنبه نخل مارس مدرج بازگشت با توجه به کروناویروس

1 / 5

شیوع ویروس لبنان

لبنان مسافران که گیر شد در عربستان سعودی راه رفتن نسبت به یک اتوبوس پس از ورود به رفیق حریری در فرودگاه, در بیروت, لبنان, یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است. مسافران که وارد لبنان از خارج از کشور منتقل خواهد شد با اتوبوس به هتل ها که در آن آنها تست شده برای کوروناویروس. هنگامی که نتایج شناخته شده کسانی که تست منفی می تواند رفتن به خانه در حالی که هر کسی که تست مثبت خواهد بود مراجعه کننده به بیمارستان های محلی. یک جت حمل بیش از 70 شهروند لبنانی که تا به حال گیر شده است در عربستان سعودی پس از بیروت در فرودگاه بین المللی بسته نزدیک به سه هفته پیش به منظور محدود کردن گسترش coronavirus وارد لبنان یکشنبه. (AP Photo/حسین Malla)

اورشلیم (AP) — یک گروه کوچک از راهبان فرانسیسکن و کاتولیک وفادار در زمان به خیابان های بیت المقدس مسیحی چهارم در شهر دوشنبه به توزیع شاخه های زیتون پس از سنتی نخل یکشنبه صفوف لغو شد با توجه به محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ایران است که در برخورد با بدترین شیوع در خاورمیانه اعلام کرد قصد دارد اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای بازگشایی بعد از این ماه حتی به عنوان تلفات همچنان به صعود. در ضمن لبنان بازگشایی فرودگاه خود را اجازه می دهد تا شهروندان شده بود که رشته در خارج از کشور به بازگشت به خانه.

یکشنبه نخل جشن شروع مقدس در هفته منتهی به عید پاک. نمازگزاران به طور سنتی حمل نخل fronds و شاخه های زیتون و مه از بالای کوه زیتون به قم.

در حالی که هزاران نفر از زائران معمولا شرکت در ماه مارس این سال محدود بود به یک تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان است. روحانیون و وفادار رفت و درب به درب اغلب پرتاب شاخه به مسیحیان به دنبال در از بالکن.

“در این سال به دلیل وضعیت جدید ما در حال تلاش برای رسیدن به همه مسیحیان در ما مسیحی چهارم را به این شاخه زیتون به نشانه جدید امید گفت:” برگرد. ساندرو Tomasevic یک روحانی کاتولیک در آمریکای لاتین محله اورشلیم.

یکشنبه نخل بزرگداشت عیسی مسیح ورود به بیت المقدس و شروع کلیسا ترین موقر هفته شامل جمعه خوب دوباره تصویب عیسی مصلوب شدن و مرگ و رستاخیز او در عید پاک.

در اسرائیل بیش از 8000 نفر قرارداد coronavirus و 46 فوت کرده اند. در کرانه نزدیک به 200 مورد گزارش شده از جمله شیوع بزرگ در کتاب مقدس شهر بیت لحم.

شیوع مجبور کلیسا مقامات برای بستن کلیساها و مقیاس مذهبی شهدای در طول هفته. اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa بالا کاتولیک روحانی در سرزمین مقدس برگزار کوچک بسته خدمات در کلیسای قبر مقدس سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد و زنده.

ارتش اسرائیل آغاز شد و در یک عملیات سخت ضربه مرکزی شهر ” بنی Brak کمک به توزیع مواد غذایی و پزشکی است. دولت در هفته گذشته قرار داده و بنی Brak صفحه اصلی به یک جمعیت بزرگ از فوق العاده ارتدکس مذهبی یهودیان تحت نزدیکی بسته شدن پس از شیوع زده شهرستان. اسرائیل ultra-Orthodox جمعیت شده است نامتناسب آلوده پس از رهبران مذهبی بازی کردن و یا نادیده گرفته هشدار برای حفظ فاصله اجتماعی در اوایل بحران است. در ضمن یک خانه سالمندان در جنوب شهر بئرشبع گزارش ششمین مرگ در روزهای اخیر.

Coronavirus باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند گسترش مردم نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. آن می تواند باعث بیماری های جدی و مرگ در برخی بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

ایران شده است که سخت ترین ضربه ملت در سراسر منطقه است. ایران تلویزیون دولتی گزارش داد که اضافی 151 نفر مردهاند هل دادن تلفات به 3,603 با بیش از 58,000 موارد تایید شده.

اما این کشور با حسن روحانی اعلام کرد که خطر ابتلا به کم کسب و کار خواهد بود و مجاز به ادامه فعالیت های خود را در تهران در مارس 18. کسب و کار در استانهای دیگر آغاز خواهد شد و یک هفته زودتر در آوریل 11, او گفت: در جلسه روز شنبه. او گفت: ادارات دولتی نیز قادر به افزایش نیروی انسانی از یک سوم تا دو سوم از نیروی کار خود را آغاز آوریل 11.

روحانی گفت: این تصمیم نه در تضاد با اقامت در خانه سیاست و کسب و کار هنوز هم باید رعایت بهداشت محدودیت به دستور دولت. در معرض خطر کسب و کار مانند استخر ورزشگاه و مراکز خرید بسته باقی خواهد ماند, او گفت:.

در لبنان یک جت حمل بیش از 70 شهروند لبنانی که تا به حال گیر شده است در عربستان سعودی پس از بیروت در فرودگاه بین المللی بسته نزدیک به سه هفته وارد لبنان شد. این علامت شروع پرواز است که با هدف بازگشت هزاران لبنانی از سراسر جهان است. سه پرواز برنامه ریزی شده برای رسیدن به بعد یکشنبه از امارات متحده عربی نیجریه و ساحل عاج.

کوچک کشور مدیترانه گزارش شده 520 موارد coronavirus و 20 مرگ و میر پس از اولین مورد گزارش شده است در اواخر فوریه.

نخست وزیر حسن دیاب گفت: تا به 21,000 نفر ثبت نام کرده اند به بازگشت به خانه و این روند را از چند هفته.

____

آسوشیتد پرس نویسندگان ناصر کریمی در تهران و و باسم Mroue در بیروت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de