جری استیلر, ستاره Seinfeld و پدر, Ben Stiller, درگذشت 92کمدین جری استیلر درگذشت, در سن 92. مرگ او اعلام شد روز دوشنبه در توییتر توسط بازیگر بن استیلر که او را به نام “پدر بزرگ و پدر بزرگ و اختصاصی ترین شوهر”.

جری استیلر لذت یک زندگی حرفه ای طولانی و صفحه نمایش اغلب همراه با آن Meara با او تشکیل یک کمدی محبوب عمل می کنند. آنها را ملاقات کرد در سال 1953 ازدواج سال بعد و به طور منظم تیمی برای بهبود طرح انجام در لاس وگاس, کاباره ها و در اد سالیوان نشان می دهد و دیگر برنامه های تلویزیونی اغلب در شخصیت به عنوان squabbling همسران مری الیزابت دویل و هرشی هوروویتس, بازی, بر, ایرلندی کاتولیک و یهودی فرهنگ. در سال 2010 آنها در زمان خود قانون آنلاین, انجام, از جلو اتاق از آپارتمان در نیویورک. Meara درگذشت در سال 2015.

استیلر متولد بروکلین در سال 1927 و با حضور سورد پارک دبیرستان که شامل فارغ التحصیلان تونی کورتیس و Zero Mostel. پس از چند دهه از انجام او لذت می برد جدید خط از محبوبیت در زمانی که او به عنوان معمولا خشمگین فرانک Costanza پدر به جورج Costanza در طنزهای Seinfeld. او با بازی در این نقش از سال 1993 تا 1998 و دریافت جایزه امی و نامزدی در سال 1997. بعد آمد در تلویزیون نشان می دهد پادشاه از ملکه های, بازی, دیگر, چموش, پدر, آرتور اسپونر.

او به نظر می رسد در مقابل پسر او در چند فیلم از جمله Zoolander که در آن او با بازی طلا لنگ چادری Maury Ballstein. استیلر گفت: نیویورک پست که او خریداری بن سوپر 8 فیلم دوربین زمانی که او 10. “من فقط می خواستم به او پشت من. او رفت و شروع فیلمبرداری فیلم در خیابان با دوستان خود.”

او نیز جان سالم به در دوست دختر بازیگر امی استیلر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>