جری استیلر کمدین با پایدار تجدید نظر مرده است در 92

جری استیلر یک کلاسیک آموزش دیده بازیگر که شد یک کمدی استار دو بار در دهه 1960 در همکاری با همسرش, Anne Meara و در 1990s با به یاد ماندنی و تکرار نقش در “Seinfeld” — درگذشت. او در 92.

مرگ او اعلام شد روز دوشنبه در توییتر توسط پسرش بازیگر, Ben Stiller, در یک صدای جیر جیر که مشخص نیست علت و یا می گویند که او درگذشت.

آقای استیلر موفقیت به عنوان یک بازیگر بودند قابل توجه است. او به نظر می رسد در برادوی در Terrence McNally از کوره در رفته بیهوده “ریتز” در سال 1975 و دیوید Rabe تاریک, درام “Hurlyburly” در سال 1984. آف برادوی او در “The Threepenny Opera”; در پارک مرکزی, او با بازی شکسپیر دلقک برای یوسف Papp; روی او دیده می شد که در میان چیزهای دیگر, یک کارآگاه پلیس در “گرفتن پلهام یک دو سه” (1974) و الهی را در جان آب را “اسپری مو” (1988). اما او بهترین و شناخته شده به عنوان یک کمدین است.

تیم استیلر و Meara بود برای سال های بسیاری آشنا حضور در کاباره ها و تلویزیون انواع و بحث نشان می دهد و در رادیو و تلویزیون آگهی های بازرگانی بسیاری فراموش نشدنی برای آبی راهبه شراب و ادغام بانک.

سال پس از عمل را شکست آقای استیلر دستگیر نسل جدیدی از طرفداران فرانک به عنوان Costanza کوتاه-خو و کاملا عاقل پدر جیسون الکساندر جورج در NBC سریال “Seinfeld” یکی از موفق ترین تلویزیون کمدی تمام وقت.

اعتبار…NBC, via Getty Images

آقای استیلر بود در کمتر از 30 180 قسمت از “Seinfeld” که نه فصل آغاز شد و در سال 1989 و او را اولین حضور خود را تا فصل پنجم. (دیگر بازیگر به نظر می رسد که فرانک در یک قسمت از فصل 4 اگر چه خود را در صحنه بودند و بعد reshot با آقای استیلر برای همزمان reruns.) اما او یک بخش ضروری از نشان می دهد پایدار تجدید نظر شود. او نامزد دریافت جایزه امی در سال 1997.

فرانک Costanza کلاسیک بود طنزهای غیر عادی که بسیاری از مشکوک دستاوردهای شامل بازاریابی یک سینه بند برای مردان و ایجاد Festivus یک تعطیلات زمستانی “برای بقیه از ما” جشن با آزمون قدرت و دیگر آداب و رسوم عجیب و غریب.

او قابل توجه ترین مشخصه اش بود مواد منفجره اغلب غیر منطقی خشم و بسیاری از قسمت ها که در آن او برجسته بود او را یافت و دیر یا زود فریاد معمولا در هر دو پسرش; همسر خود را Estelle, بازی های برگزار شده توسط Estelle Harris; و یا هر دو.

فقط چند ماه پس از نهایی قسمت از “Seinfeld” (که در آن فرانک یکی بود آخرین لحظه در کانون توجه و البته صرف بیشتر از آن فریاد), پخش, on May 14, 1998 آقای استیلر بود در تلویزیون بازی دیگر خارج از ماشین چین دهنده پدر — حاشیه بیشتر محدود نسخه فرانک Costanza — در یکی دیگر از طنزهای “پادشاه و ملکه” ساخته شده است که اولین آن است که سقوط در CBS.

به طور منظم در این زمان او با بازی آرتور اسپونر های تحریکی پدر همسر (Leah Remini) از کار-گل شخصیت مرکزی (کوین جیمز) برای نشان دادن کل و نه فصل اجرا شود.

یک ستاره مهمان در چندین قسمت از “شاه ملکه” بود خانم Meara که شخصیت ازدواج خود را در سری آخر. بینندگان جوانتر ممکن است شناخته شده اند اما خود صحنه هم به نمایندگی از مراسم یکی از موفق ترین مرد و زن کمدی تیم از همه زمان.

آقای استیلر و خانم Meara ملاقات کرد در سال 1953 زمانی که آنها هر دو در تلاش بازیگران و ازدواج در مدت کوتاهی پس از آن. آنها با هم کار کرده و در سال 1959 با قطب نما, بازیکنان یک بداهه گروه تئاتر است که بعد از تکامل به شهر دوم. آنها شروع به انجام به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری در نیویورک, کاباره ها در سال 1961 ساخته شده و به زودی برای اولین بار از حدود سه ده حضور در “اد سالیوان نشان می دهد.”

اعتبار…M. Tran/FilmMagic, via Getty Images

بصری خانم Meara و آقای استیلر یک مطالعه در تضاد. او خوش هیکل و چشم روشن او کوتاه و کلفت و همیشه نگاه کمی از دست داد. یکی دیگر از کنتراست شکل پایه ای برای بسیاری از آنها کمدی: میراث او را گرفت ایرلندی-آمریکایی و کاتولیک رومی (اگر چه او تبدیل به یهودیت در سال 1961); او اروپای شرقی و یهودی.

در یک زمان زمانی که نادر برای مردان و زنان در ادیان مختلف به, تاریخ, اجازه دهید به تنهایی ازدواج استیلر و Meara شکست جدید طنز زمین با روال خود را در مورد راکی اما در رابطه با محبت و از هرشی هوروویتس و مری الیزابت دویل شخصیت آزادانه در خود را دارند.

اولین طرح به عنوان بازگو در آقای Stiller, زندگینامه, “ازدواج خنده: A Love داستان های آن Meara” (2000) مجموعه ای از تن. یکی ارز آغاز شد و با مری الیزابت گفت: “آنها با داشتن یک رقص امشب در من sodality.”

هرشی پاسخ داد: “شما چی؟”
“من sodality.”
“که چه؟”
“آن را یک سازمان در پاریسه.”
“شما معنی مانند هداسا?”
“که چه؟”
“این یک سازمان در من اهل محله.”

کمدی همکاری آقای استیلر و خانم Meara رونق گرفت برای بیش از یک دهه و یک خروجی جدید زمانی که آنها شروع به انجام تبلیغات. اما آنها در نهایت راه جداگانه خود را رفت حرفه ای — اگر چه آنها باقی مانده است با خوشحالی ازدواج و ادامه داد: برای انجام با هم از زمان به زمان. خانم Meara درگذشت در سال 2015.

آقای استیلر مشغول به کار به طور پیوسته به اوایل 1990s بود اما کمتر فعال از خانم Meara که تا به حال تکرار نقش در چندین تلویزیون را نشان می دهد. پس از آن تماس از “Seinfeld” و کار خود را تجدید حیات آغاز شد.

جرالد اسحاق استیلر متولد بروکلین در تاریخ 8 ژوئن سال 1927 که برای اولین بار از چهار فرزند ویلیام استیلر از مهاجران از گالیسیا و بلا (Citron) استیلر که متولد لهستان است. پدرش سوار یک تاکسی و بعد از آن ، مادرش خانه دار بود.

در حال رشد در بروکلین و در پایین سمت شرق منهتن جوان جری الهام گرفته شده بود برای انجام با دیدن ادی کانتور و جیمی Durante در فرد و شروع به بازیگری در حوزه هنری خیابان تاتر در حالی که حضور سورد پارک دبیرستان.

پس از خدمت در ارتش در طی و بلافاصله بعد از جنگ جهانی دوم او به مطالعه تئاتر در دانشگاه سیراکوس تحت G. I. لایحه یادگیری در مورد تراژدی یونانی و شکسپیر, درام, از, جشن, معلم, Sawyer Falk. او شروع به کار در تابستان سهام تقریبا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی در سال 1950 ظاهر شد خاموش برادوی چند سال بعد.

آقای استیلر فعال باقی مانده خود را در سراسر 80s. او به طور معمول دیوانه در یک سری از تبلیغات برای سرمایه یک بانک در تلویزیون دیده می شود و شنیده می شود در رادیو در سال 2012.

در همین سال او با بازی یک گروه درمانی بیمار در فیلم مستقل “بهانه من برای زندگی.” در سال 2014 او در ارائه صدا به عنوان شخصیت در یک روش غیر معمول متحرک تلویزیون, ویژه “چگونه موری نجات کریسمس.”

در سال 2016 او reprised نقش عامل Maury Ballstein در “Zoolander 2” این عاقبت به آمار سال 2001 کمدی در مورد یک مرد, بازیگران و کارگردان پسرش.

“من هرگز فکر نمی کردم از توقف” آقای استیلر گفت: اخبار روزانه نیویورک در سال 2012. “تنها زمان شما تا به حال توقف کار این است که آنها لازم نیست شما تماس بگیرید.”

در علاوه بر این به پسرش که دیگر فیلم عبارتند از: “ملاقات با والدین” و فیلم “چیزی درباره مری” آقای استیلر را بازماندگان او عبارتند از پدر امی Stiller, یک بازیگر و کمدین و نوه. او زندگی می کردند در قسمت فوقانی سمت غرب منهتن.

آقای استیلر و خانم Meara را قو آهنگ به عنوان یک تیم بود, یک سری از تنها وب سایت ویدئو کلیپ های تولید شده توسط خود مادر شده و از نوامبر 2010 تا مارس 2011. هر یک از کلیپ ها طول می کشد حدود دو دقیقه و متشکل از دو نفر از آنها بحث در مورد یک موضوع واحد. یک موضوع است که اعلامیه.

در این کلیپ آقای استیلر می گوید او “شوکه شده” است که نیویورک تایمز ممکن است در حال حاضر خود را آماده اعلامیه و شگفتی که آیا روزنامه “تا تاریخ” خود را پس از کار با ورونیکا لیک در تولید “پیتر پن” (در حدود شش دهه قبل از آن). و خانم Meara نشان می دهد که سال پیش آقای استیلر را متقاعد کرده بود این بار به انتشار پدرش اگهی توسط به دروغ ادعا می کنند که او تا به حال نوشته شده مواد خود را, کمدی عمل می کنند.

آقای استیلر را آشفته پاسخ: “آنچه که شما فقط گفت: در حال رفتن به ما را در مشکل با نیویورک تایمز! من ممکن است هرگز یک obit!”

او نگران نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>