‘جف بزوس ارزش سود بالای ایمنی’: آمازون کارگران صدای همه گیر نگرانیکارگران در آمازون انبار و حمل و نقل امکانات می گویند آنها از ترس رفتن به محل کار در میان شیوع کروناویروس و به نام این شرکت به انجام بیشتر برای بهبود ایمنی.

“ما هیچ بیشتر دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست. ما ارائه نشده ماسک, ندارد, مناسب, دستکش, و همه چیز در حال بررسی و تمیز قبل از آن می آید به استفاده از” گفت: یکی از آمازون انبار دیپلم در شهر فینیکس, آریزونا.

دیگر کارگران نگهبان صحبت در امکانات وجود دارد که در آن شده بود حداقل یک مثبت Covid-19 مورد گفت: آنها در حال بسته برای تمیز کردن عمیق و فیزیکی فاصله بود شکست به صدها نفر می تواند کاری در همان ساختمان در طول یک شیفت. چندین همچنین گفت که این شرکت شد و به تأخیر انداختن های خبری که کارگران در حال آزمایش مثبت است.

حداقل 50 آمازون انبارهای ما را تایید کرده اند یک یا بیشتر کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus خود را به عنوان شبکه ای از امکانات است که عمل در حدود 400,000 کارگران باز باقی می ماند به عنوان سفارشات آنلاین خروش. کارگران در آمازون انبارها در شهر نیویورک و شیکاگو و دیترویت برگزار شد تعطیل در اعتراض به شرایط کاری در طول بیماری همه گیر.

شرکت اصرار ایمنی میباشد که مزایای آن تغییرات در طول بحران شامل اضافی $2 یک ساعت دو بار برای اضافه کاری و دو ماه از زمان پرداخت کردن به صورت منظم به صورت پاره وقت و فصلی کارکنان که تست مثبت است. کارگران همچنین می توانید فضای مجاز: نامحدود پرداخت نشده زمان هر چند برخی از کسانی که صحبت می کرد به نگهبان گفت: این انتخاب می تواند آنها را از نظر مالی.

یک کارگر انبار در اوپا-لوکا فلوریدا که تست مثبت برای coronavirus در اواخر ماه مارس گفت: “من به یاد داشته باشید من می ترسم برای رفتن به محل کار قبل از همه این ها آغاز شده اما من تا به حال برای رفتن به دلیل آمازون هرگز بسته ساختمان و من تا به حال به پرداخت صورتحساب.

“وقتی که من احساس اولین علائم رفتم برای آزمایش من مثبت آزمایش و من تقریبا مطمئن هستم که من آن را کردم در آمازون زیرا آنها ارائه حداقل ماسک صورت برای کارکنان به کار با خیال راحت گفت:” کارگر که درخواست به ناشناس باقی می ماند. کارگر گفت: انبار باید بسته در پاسخ به این بیماری همه گیر.

باربارا چندلر یک فرایند دستیار در آمازون JFK8 در استاتن آیلند نیویورک برای بیش از دو سال موفق به دریافت نتیجه تست مثبت برای coronavirus در 25 مارس و قرار شد در پرداخت را ترک کنند. او معتقد است که او قرارداد آن از انبار به عنوان او تا به حال نشده رفتن در هر نقطه دیگری است. “آنها در حال انجام temp چک که کمک نمی کند چرا که من هرگز متوسط” گفت: چندلر است. “آنها به اندازه کافی ندارد و کارگران برای تمیز کردن ساختمان. به جای آنها به نام اضافه کاری اجباری برای دو هفته.”

او افزود: “6ft حکومت واقعا به دنبال داشت. شما واقعا نمی توانید آن را دنبال کنید هنگامی که شما یک گروه از مردم در حال رفتن به استراحت و نهار و همه مشکلات ناسازگار بودن در همان زمان.”

در Robbinsville, New Jersey, کارگران می گویند آمازون تاخیر در اطلاع رسانی به کارگران است که کارکنان در انبار به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. “آنها در زمان یک هفته تمام به ما اجازه می دانید اولین کسی بود که تشخیص داده شد مارس 23,” گفت: یک کارگر در EWR4 در Robbinsville. “آنها دروغ گفت آنها فقط حمل و نقل محصولات ضروری مانند کاغذ توالت دستمال مرطوب و دیگر اقلام ضروری چون من هنوز بسته بندی وسایل غیر ضروری مانند بازی استمناء, کمیک, بازی های ویدئویی, هدست اپل AirPods Beats, هدفون, به نام چند.”

کارگر همچنین گفت: آنها نبوده است ارائه هر گونه ماسک و اجرا از ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب. “آنها در حال حاضر انجام حرارت چک در درب و هنوز هم می خواهید برای تمرین های اجتماعی فاصله با یک زن و شوهر هزار نفر در ساختمان است. اما آنها در حال استخدام یک جمعی از کارکنان جدید پس از آن لعنت نزدیکی غیر ممکن است برای ماندن 6ft از دیگر فردی” کارگر اضافه شده است.

در اورلاندو فلوریدا آمازون کارگر انبار در MCO1 گفت: کارگران فقط اطلاع در 2 آوریل از دو مورد که بنا به گزارش ها از گذشته در سایت بر روی 16 مارس. آنها نگران هستند وجود دارد موارد دیگر در ساختمان به خصوص با این تعداد استخدام های جدید آمازون در حال ساخت.

“صدها نفر از ما هنوز در حال کار و آنها فقط استخدام تعداد زیادی بیشتر. ما شده اند به آموزش افراد جدید برای دو هفته گذشته و ما باید بیشتر افرادی که در این هفته و بعد گفت:” کارگر. “ساختمان اجرا می شود در 24 ساعت شبانه روز. ما مردم کاری شیفت روز و شیفت شب, در ضمن این ویروس طول می کشد بر روی مقوا تا 24 ساعت قرار دادن همه ما در معرض خطر که در تماس با جعبه یا بسته بندی های پلاستیکی.”

کارگر گفت: روزانه دما چک آغاز کرده اند و کارگران که بیش از 100F درجه حرارت فرستاده خواهد شد در صفحه اصلی به مدت 72 ساعت اما اشاره کرد کارگران را پرداخت نمی شود اگر آنها را به خانه فرستاد با تب.

آمازون ABE4 انبار در ایستون پنسیلوانیا تایید کرده است حداقل دو کارگر شده اند مبتلا به کوروناویروس. یکی آمازون کارگر وجود دارد گفت: “ما آنها را ارسال یک متن استاندارد در هر زمان آنها یاد بگیرند از یک مورد جدید ما یادآوری میکند که ما سلامت و ایمنی مهم هستند’ قبل از اینکه ما را به یاد ما می توانید زمان زیادی را بدون پرداخت هزینه به عنوان ما دوست داریم. البته هر کسی با به پرداخت صورتحساب را مجبور به بازگشت به عقب در نهایت.

“این واقعیت که ما هنوز هم انتظار می رود به ارائه گزارش کار در یک مصالحه انبار به کشتی های غیر ضروری محصولات اگر ما هنوز هم می خواهید برای به دست آوردن زندگی ما به من می گوید که آمازون و جف بزوس به وضوح ارزش سود بالاتر از کارکنان ایمنی و یا بهداشت و درمان.”

یکی دیگر از کارگران در آمازون ABE4 انبار در ایستون پنسیلوانیا گفت: آنها انتظار نتایج آزمون از 2 آوریل پس از آنها تجربه علائم. “من فقط سمت چپ خانه من برای کار گفت:” آمازون مرتبط. “ما بسیاری از مردم با تهدید و انتظار در آزمون تأیید.” کارگر شروع به کمک یک درخواست به تقاضای انبار تعطیل می شود برای تمیز کردن.

آمازون ادعا را تکذیب کرد, از کارگران که لوازم بهداشتی ارائه نشده به همه کارگران و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست در حال استاندارد در سراسر شبکه خود را. “هیچ چیز مهم تر از ایمنی از تیم ما… ما در حال تشویق کسانی که مریض هستند در خانه بمانند و در نظر گرفتن اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم امن در ساختمان های ما” گفت: یک آمازون سخنگو. “ما در حال ادامه برای نظارت بر وضعیت در امکانات ما و ما با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از کارکنان و همکاران که در تماس با هر کسی که تشخیص داده شده است یا بیمار می شود.”

در شهر نیویورک JFK8 انبار آمازون اخراج مدیر کریس Smalls که مشغول به کار برای این شرکت به مدت پنج سال پس از او سازماندهی یک اعتصاب اعتراضی در 31 مارس بیش از یک عدم دنده محافظ و خطر پرداخت برای کارگران است. آمازون ادعا کرد که آنها از کار اخراج Smalls برای نقض فیزیکی فاصله قوانین. یک درز یادداشت نشان داد آمازون مدیران denigrated Smalls به عنوان “هوشمند و یا بیان” در حالی که هماهنگی عمومی در پاسخ به شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>