جف بزوس چهره دادگاه حماسه به عنوان برادر خود را نامزد پاکستان به ‘هوا همه لباس های شسته شده کثیف’


‘او’ill هوا همه لباس های شسته شده کثیف. آن را در آورد!’ لورن سانچز برادر مایکل می شکند سکوت خود را در مورد دادگاه دشمنی با او و عاشق جف بزوس بیش از درز تصاویر برهنه و می گوید دوستان آن را نمی شود بسیار برای r

Jeff Bezos and his girlfriend Lauren Sanchez during a visit to India in January this year

جف بزوس و دوست دخترش لورن سانچز در سفر خود به هند در ماه ژانویه این سال

در حالی که میلیون ها گذاشته شده است و ما تلو تلو خوردن در آستانه یک رکود جهانی, یک مرد است که مشابه را از قله بزرگترین شمع از پول جهان تا به حال دیده می شود.

آمازون رئیس جف بزوس در حال حاضر ثروتمندترین مرد در این سیاره قبل از coronavirus همه گیر قفل شده است و ما در خانه های ما و ما مجبور به آغوش اینترنت. به زودی او می تواند تبدیل به اولین trillionaire در تاریخ است.

آمازون قیمت سهم افزایش یافت نزدیک به 30 درصد در سال جاری افزایش بزوس را از ثروت شخصی به 150 میلیارد دلار (£118 میلیارد دلار) به عنوان تقاضا برای خرید آنلاین خود را جریان و ارائه خدمات بوم. و کارشناسان می گویند که ثروت از $1 تریلیون دلار – هزار میلیارد – در دسترس توسط 2026 بنابراین به سرعت در حال است که ثروت خود را افزایش.

آن است که نه فقط در آمازون است که در شکل بزرگ است. بزوس خود را دستخوش یک تحول قابل توجه در ماه های اخیر از خود استادانی nerd به هالیوود ‘بازیکن’.

او به سختی قابل تشخیص است ، پس از فرار مکنزی, همسر خود را از 26 سال و پرداخت یک رکورد $38 میلیارد طلاق حل و فصل در ماه ژوئن گذشته (فورا با او سوم-ثروتمندترین زن در سیاره) امپراتور, خرید آنلاین دستخوش تعمیرات اساسی کامل.

ریزش مو سر آن باریک رشته از مو شده است و buffed به یک براق برنز شین.

ساعت با یک مربی شخصی را در سمت چپ او امده عضله دوسر و شش بسته. رفته است ‘geek مدرسه’ از مربیان و شل chinos جای نرم و صاف طراح لباس و گوچی کفش راحتی.

بزوس یک بار اعتراف کرد: “من نه از نوع فرد زنان سقوط در عشق با. من مرتب از رشد آنها مانند قارچ.’

Michael Sanchez (right), the brother of Lauren Sanchez (left),  accuses 56-year-old Bezos and his security consultant Gavin de Becker of defaming him

مایکل سانچز (راست) برادر لورن سانچز (سمت چپ) را متهم 56 ساله بزوس و مشاور امنیتی گاوین د بکر از اهانت او

اما بود که قبل از او یک میلیاردر با تمام مظاهر از جمله $165 میلیون هالیوود عمارت یک 80 میلیون دلار در نیویورک ‘مگا-صفحه اصلی’, $40 میلیون واشنگتن دی سی عمارت و $65 میلیون جت Gulfstream.

یک دوست به ستاره ها از جمله جنیفر لوپز کتی پری و باربارا استرایسند بزوس در حال حاضر ساختمان چه گزارش شده است که بزرگترین ‘مگا قایق بادبانی’. دوم کوچکتر کشتی شناور خواهد شد در کنار فقط به خانه خود مجموعه ای از هلیکوپتر.

به طور طبیعی به اندازه کافی برای یک مرد از قد و قامت او صاحب یک فضای خصوصی شرکت به نام Blue Origin با هدف ساخت سفر به فضا یک واقعیت روزمره. شما می توانید نسبتا گویند که بزوس جاه طلبی های در حال استراتوسفر – و فراتر از آن.

بنابراین باید آن را از همه بیشتر نگران کننده برای پیدا کردن خود را کشیده به یک unedifying درام خانوادگی و حقوقی مورد است که تهدید را به بزوس حق بازگشت به زمین همراه با او پر زرق و برق جدید نامزد میزبان تلویزیون لورن سانچز.

و شواهد کلیدی که در آن او ممکن است به خوبی به شهادت? مجموعه ای از عکس های شرم آور از میلیاردر بخش خصوصی است که گفته می شود ‘سرقت’ از لورن تلفن.

در واقع بزوس را زندگی تبدیل به یک ملودرام مراتب بیشتر شهوت پرست از هر چیز یک نویسنده هالیوود می تواند رویای مخلوط کردن خانواده خیانت با فتنه بین المللی مربوط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی است.

این مورد که گیج امریکا به عنوان تودرتو به جزئیات آن قانع کننده است.

Jeff Bezos is pictured with ex-wife MacKenzie in March 2018. Since ditching MacKenzie, his wife of 26 years and paying her a record $38 billion divorce settlement last June (instantly making her the third-richest woman on the planet), the emperor of online shopping has undergone a complete overhaul

جف بزوس که در تصویر با همسر سابق مکنزی در مارس سال 2018 است. پس از فرار مکنزی, همسر خود را از 26 سال و پرداخت یک رکورد $38 میلیارد طلاق حل و فصل در ماه ژوئن گذشته (فورا با او سوم-ثروتمندترین زن در سیاره) امپراتور, خرید آنلاین دستخوش تعمیرات اساسی کامل

اول بزوس sensationally ادعا بدنام ما تلخیص ملی Enquirer تهدید به ‘باج’ او را با زیر کمربند selfies.

سپس آن پیشنهاد شد که تصاویر فروخته شده بود به مجله برای $200,000 توسط برادر خود را نامزد مایکل سانچز که تا به حال واگذار شده با دست زدن به لورن شخصی استراتژی رسانه های. این یک اتهام است که مایکل را رد می کند بنابراین شدت که او در حال حاضر تحت پیگرد ثروتمندترین مرد جهان برای افترا.

شب گذشته او را شکست خودخواسته نذر سکوت به ایمیل در روز یکشنبه: “من محافظت و پشتیبانی خواهر من 100 درصد پس از روز او متولد شد. و من با کمال میل حاضر گرفته شده سقوط برای او بیش از حد بسیاری از بار به دفعات مشاهده شده است. چه متفاوت این زمان است که خانواده ما شده است پاره پاره از هم جدا و لورن به نظر نمی رسد به مراقبت.”

مایکل را متهم 56 ساله بزوس و مشاور امنیتی گاوین د بکر (در حال حاضر بنا به گزارش امنیت مگان و هری در لس آنجلس) از اهانت به او را به دروغ گفتن روزنامه نگاران که او مسئول نشت گرافیک عکس.

در مایکل نسخه از برنامه های فدرال و محققان او تا به حال هیچ موردی برای پاسخ به. ‘هنگامی که FBI و خود آمازون محققان پاک من همیشه از داشتن تصاویر استفاده می شود به باج خواهی جف من فکر کردم من می خواهم یک خصوصی عذرخواهی در حداقل است. اما جف و لورن نیست و به عقب نگاه کرد او گفت:. ‘من شده است را زیر اتوبوس انداخته. متاسفانه, آن را به احتمال زیاد دفعه بعد من آنها را در دادگاه خواهد بود.’

Lauren Sanchez is pictured above in 2012. When Bezos threw his fiancee a 50th birthday party last December, guests included Orlando Bloom and fiancee Katy Perry, Oscar-nominated actor Timothee Chalamet along with billionaire Barry Diller and his wife, designer Diane von Furtstenberg

لورن سانچز که در تصویر بالا در سال 2012. زمانی که بزوس انداخت و او را نامزد 50th birthday party دسامبر گذشته مهمانان شامل اورلاندو بلوم و نامزد کتی پری نامزد جایزه اسکار بازیگر Timothee Chalamet همراه با میلیاردر Barry Diller و همسرش, طراح, Diane von Furtstenberg

شاید این جای تعجب نیست که بزوس و مشاور امنیتی نگاهی به دیدگاه های مختلف گفت: در قانونی خود دفاع – به عنوان اگر همه چیز به اندازه کافی پیچیده نیست – که آنها هرگز متهم مایکل سانچز از نشت این تصاویر برهنه را در وهله اول.

‘آقای سانچز نمی تواند پیروز بگو دادگاه مقالات ثبت شده توسط بزوس و ده بکر.

‘منابع متعدد ذکر شده در شکایت و توسط رسانه ها بیش از چند ماه نشان می دهد که آقای سانچز به بیرون درز اطلاعات شخصی و مواد خصوصی از جمله پیام های متنی و عکس به Enquirer… نه متهم تا کنون متهم آقای سانچز از نشت عکس های برهنه به طور خاص است.’

مایکل می گوید: در جریان دعوی در دادگاه او را مانع از صحبت کردن بیشتر اما او گفت که او مصمم است به شهرت او پاک در عمومی ترین شیوه ممکن است.

“مایکل می خواهد یک صفحه اول عذرخواهی در واشنگتن پست, روزنامه جف صاحب,’ یک منبع گفت: شب گذشته.

“او خود را از دست داد شهرت کسب و کار خود و خواهر خود را بیش از این کل افتضاح. مایکل همیشه به آنچه که قرار بود بهترین برای لورن اما او احساس می کند کاملا خیانت.

‘او را مصمم به روز خود را در دادگاه و آن را نمی شود بسیار برای ثروتمندترین مرد جهان است. مایکل خواهد شد همه لباس های شسته شده کثیف. آن را در آورد!’

روابط عاشقانه بین بزوس و لورن سانچز منجر به سیل عناوین جهانی در ژانویه 2019 زمانی که مشخص شد این میلیاردر خود را ترک کرده بود و لورن به حال رویگردانی شوهرش قدرتمند هالیوود عامل پاتریک Whitesell.

تا زمانی که نقطه بزوس تا به حال به نظر می رسید و محتوا به یک زندگی آرام در سیاتل با همسر مکنزی و چهار فرزند خود را. اما آن پیشنهاد شده است که به عنوان ثروت بزرگ شده بود و عشق خود را از ‘بی پروا جهان از افراد مشهور و نخبه پدر ‘تبدیل هالیوود”.

‘جف دوست دارد همه چیز در مورد LaLaLand; احزاب این کوهنورد گفت: یک منبع است که می داند که این زن و شوهر.

“هنگامی که او را در یک اتاق با ستاره, او خیلی خوشحال است. او مانند nerd که در نهایت ضربه برنده تمام پولها و دعوت شده به, حزب با مردم است. او پول و لورن اتصالات. او جزئی مشهور در حق خود او به عنوان یک D-فهرست مجری تلویزیون در LA اما از طریق شوهرش پاتریک که یکی از قدرتمند ترین عوامل در شهر او می داند که هر کس هر کسی است که.

‘به صورت لورن جاذبه نبود پول است. او در حال حاضر ثروتمند. آن قدرت است. و برای جف او به نمایندگی از یک غذای اصلی به جهان از زرق و برق و showbusiness. اما حقیقت این است که ایشان یک عشق واقعی داستان است. آنها دیوانه در مورد هر یک از دیگر. شما فقط باید به اطراف آنها را برای 30 ثانیه به درک آنها مانند دو نوجوان در عشق است. آنها نمی تواند نگه داشتن دست خود را هر یک از دیگر. جف عاشق زرق و برق و هیجان بودن در لورن, هالیوود جهان است.’

زمانی که بزوس انداخت و او را نامزد 50th birthday party دسامبر گذشته مهمانان شامل اورلاندو بلوم و نامزد کتی پری نامزد جایزه اسکار بازیگر Timothee Chalamet همراه با میلیاردر Barry Diller و همسرش, طراح, Diane von Furtstenberg. مهمانان در یکی دیگر از خصوصی شب نشینی شامل Barbra Streisand دمی مور و جنیفر لوپز.

Bezos's life has become a melodrama far more salacious than anything a Hollywood scriptwriter could dream up, mixing family betrayal with international intrigue involving Donald Trump and Mohammed bin Salman, crown prince of Saudi Arabia (pictured together)

بزوس را زندگی تبدیل به یک ملودرام مراتب بیشتر شهوت پرست از هر چیز یک نویسنده هالیوود می تواند رویای مخلوط کردن خانواده خیانت با فتنه بین المللی مربوط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی (در تصویر با هم)

دوستان از مایکل می گویند او برای اولین بار آگاه شد از او پر زرق و برق خواهر امر با بزوس در بهار سال 2018 است.

‘لورن و جلب اعتماد او چرا که او همیشه به او گفتم همه چیز’ گفت: یکی. ‘او چهار سال مسن تر اما آنها مانند ،

“مایکل نبود فقط لورن برادر او بود و او را بهترین دوست و محرم.’

بزوس برای اولین بار ملاقات لورن مشتاق خلبان هلی کوپتر در هنگام فیلم برداری فیلم آبی منشاء خود را در فضای شرکت – و او اغوا جدید خود را, عاشق, در یک فروتن انتخاب کنید تا کامیون.

‘آنها فیلمبرداری در مزرعه خود وجود دارد و به وضوح جرقه بین آنها گفت: دوست. ‘جف آمد رانندگی در کامیون خود را و گفت:” آیا شما می خواهید برای رفتن برای سوار شدن?’, و زمانی که آنها به پایان رسید تا پشت در خانه اش بود و اولین بوسه خود را. آن را برای تلفن های موبایل کمی دنیوی اما برای کسی مثل جف آن را بسیار خطر ناک.

“مایکل نمی خواهم به مانند جف به دلیل آن را آسان تر است که در راه است. اما به عنوان به زودی به عنوان او را ملاقات کرد به او رسید آن را خاموش. و روشن شد لورن و جف بودند دیوانه وار و crazily در عشق است. مایکل پرسید: خواهر او ” اگر شما مجبور به انتخاب بین همسر شما و جف در حال حاضر چه کسی خواهد بود؟’ و او را انتخاب جف. از سمت راست شروع جف پرسید: Michael درگیر می شود در شکل گیری استراتژی روابط عمومی برای مقابله با عواقب زمانی که امر عمومی شد.’

ایمیل در روز یکشنبه دیده می شود نوشته شده پیشنهاد کشیده شده توسط مایکل که به تشریح در جزئیات چگونه زن و شوهر باید به آنها رسیدگی عاشقانه. آن شروع می شود به سادگی با مشاوره نفس قبل از رفتن به می گویند: ‘قفل کردن رسانه های اجتماعی صحبت می کنند به خانواده ASAP (ترجیحا حضوری).’

آن را به حال آماده ‘بیانیه’ از لورن و جف که تکرار آنهایی که زن و شوهر خواهد آزادی هنگامی که خود را در امر عمومی شد.

در اینجا این است که همه چیز شروع به تبدیل شدن به تیره ، مایکل ادعا National Enquirer باد از این امر از طریق او معتقد است که یک زن بود که در خواهر خود را از دایره درونی.

او همچنین ادعا می کند آن را بزوس و لورن که او را متهم کرد از نشت هر دو جزئیات و صمیمی تصاویر که besotted میلیاردر ارسال معشوق خود را – در مقابل سرما پول نقد.

مایکل آزادانه اذعان می کند او وارد مذاکرات با تلخیص سعی کنید به کنترل روایت’ و در حال حاضر ارتباط “به عنوان یک داستان عشق و نه زرق و برق دار امر’.

دوست گفت: “مایکل آنچه را که او انجام داده و همیشه برای لورن. او در تلاش بود برای محافظت از او. آنها به او آمد و پرسید: در مورد لورن رابطه با میلیاردر… مایکل خرید زمان برای خواهر خود را. او ملاقات با Enquirer نمایندگان و بله او مذاکره با آنها را به خاطر او تلاش برای بدست آوردن یک فرود نرم’ به صورت داستان.

‘اطاق عقب رفتن معاملات در سراسر هالیوود ، اگر کسی گرفتار در امر تجارت شما یک داستان در مورد یکی دیگر از مشتری به حرارت است. او یک معامله با شیطان برای محافظت از خود است.

آن را یک موفقیت است.

‘National Enquirer چاپ همه چیز آنها می دانستند که مورد امر و دستکش آمد,’ ادامه داد: اچ.

‘همه چیز Michael امیدوار بود برای جلوگیری از – عمده رنگ ورو رفته رسوایی – آغاز شده اتفاق می افتند.’

تلخیص ادعا کرد که خبرنگاران خود را به حال ازمایش کرده بزوس و سانچز ‘در پنج متحده و 40000 مایل دم آنها را در جت های خصوصی مغرور limos, هلیکوپتر, سواری, رمانتیک, افزایش, هتل پنج ستاره hideaways و [بهره] ‘زمان با کیفیت’ در عشق پنهان لانه’.

همچنین ادعا کرد که به دست آمده ‘, آلوده با انزال پیام و وابسته به عشق شهوانی, selfies’ رد و بدل شده بین عاشقان.

یکی از متون این گزارش را بخوانید: “من دوست دارم شما زنده،’

داستان احساس شد و سپس در زمان برخی از بیشتر ذهن ترا درهم میشکنند تاب.

این بود گزارش داد که بزوس روی گوشی های هک شده بود در مارس 2018 – هشت ماه قبل از National Enquirer داستان – گفته می شود از طریق یک فایل ارسال توسط محمد بن سلمان در WhatsApp.

بزوس صاحب واشنگتن پست که خبرنگار جمال Khashoggi بود وحشیانه به قتل رساندند توسط عربستان پرداخت.

بزوس نیز یک منتقد صریح از رئیس جمهور تهمت باعث حدس و گمان نشت به National Enquirer شد با انگیزه های سیاسی.

When Bezos (pictured) threw his fiancee a 50th birthday party last December, guests included Orlando Bloom and fiancee Katy Perry, Oscar-nominated actor Timothee Chalamet along with billionaire Barry Diller and his wife, designer Diane von Furtstenberg. Guests at another private soiree included Barbra Streisand, Demi Moore and Jennifer Lopez

زمانی که بزوس (تصویر) انداخت و او را نامزد 50th birthday party دسامبر گذشته مهمانان شامل اورلاندو بلوم و نامزد کتی پری نامزد جایزه اسکار بازیگر Timothee Chalamet همراه با میلیاردر Barry Diller و همسرش, طراح, Diane von Furtstenberg. مهمانان در یکی دیگر از خصوصی شب نشینی شامل Barbra Streisand دمی مور و جنیفر لوپز

در واقع تهمت به نظر می رسد به لذت بزرگ در بزوس شخصی, درام, گفتن خبرنگاران او خواست مدیر عامل شرکت آمازون موفق باشید و اضافه کرد که طلاق ‘رفتن به یک زیبایی’.

بزوس پس از آن باعث احساس در فوریه 2019 زمانی که او منتشر شده یک پست وبلاگ را متهم به National Enquirer و سپس ناشر دیوید دماغ از ‘اخاذی و باج گیری’.

او منتشر شده ایمیل از Enquirer رئیس محتوای افسر دیلن هوارد که بزوس ادعا کرد, تهدید به انتشار تصاویر آلت تناسلی خود را مگر اینکه او موافقت کرد برای جلوگیری از تحقیق در مورد منبع از خود داستان چیزی که او حاضر به انجام.

“من نمی خواهد شرکت در آنها به خوبی شناخته شده عمل باج خواهی سیاسی نعمت حملات سیاسی و فساد’ بزوس نوشت ئی.

ملی Enquirer با رد هر گونه پیشنهاد از تهدید و یا اخاذی در حالی که دولت عربستان را رد کرد و ادعا می کند آن را هک بزوس تلفن را به عنوان “soap opera’.

مایکل به شدت رد می کند او تا کنون در اختیار صمیمی تصاویر و اصرار وکلای او خواهد کوره خواهر خود بزوس د بکر و National Enquirer کارکنان تحت سوگند برای اثبات نقطه نظر خود را.

مورد انتظار برای آمدن به دادگاه بعد از این سال.

در بیانیه ای به سایت TMZ لورن گفت: “مایکل من است برادر. او مخفیانه ارائه بیشتر اطلاعات شخصی به National Enquirer – عمیق و نابخشودنی خیانت. من خانواده صدمه زدن به بیش از این… ما واقعا امیدواریم که برادر من صلح می یابد.’

در همین حال مایکل وکیل تام وارن گفت: “این دردناک است به دادگاه شکایت خانواده مهمه اما مایکل دچار یک معامله بزرگ است. نیت خود را همیشه برای محافظت از خود است.

برای مایکل می گوید دوستان او مصمم است برای بازگرداندن شهرت او گفت: “من هرگز ارائه شده هر یک از این تصاویر است. ما آنها را در دادگاه.’

او را انکار می کند و گرفتن پول اضافه کرد: “من معاملات در همه زمان ها از طرف خواهر و مشتریان دیگر. پول هرگز انگیزه.’

در واقع مایکل ادعا می کند که از دست رفته میلیون ها نفر بزوس ارائه شده به صندوق یک فیلم برخورد و او را یک برش از هر خانه فروش.

دوست مایکل گفت: “مایکل نشان داد جف 100 میلیون خانه در بورلی هیلز. چرا مایکل خطر یک فیلم در ایران همه از آن به اتهام فروش خارج خواهر او و جف به شایعات?

‘آن را فقط اتفاق نمی افتد. مایکل هنوز هم حفاظت از لورن به این روز است.

‘وجود ندارد قهرمانان در این داستان است. هنگامی که شما به این جهان فوق العاده غنی از زمانی که شما در اطراف این نوع از پول هر کس یک دستور کار است.

‘شما باید قدرت مطلق و مطلق ثروت و هر دو می تواند افراد فاسد کاملا.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>