جف بزوس بازیگران در نقش او هرگز می خواستم: آمازون سی مدافع

واشنگتن — در سپتامبر گذشته جف بزوس آمازون, مدیر اجرایی لرزاند کردن وحشتناک آمار در مورد گرم شدن کره زمین از طبقه مطبوعات ملی باشگاه دو بلوک از کاخ سفید است. پس از آن او گفت که او تا به حال چیزی هیجان انگیز را اعلام کند.

اما زمانی که او کشف یک قوی نشانه با اخبار آمازون نام هیچ جا در چشم. به جای علامت معرفی آب و هوا تعهد یک پروژه برای کاهش انتشار کربن از شرکت. بله آمازون خواهد بود و در آن زمان تنها امضاء کننده است. اما این بزرگتر فشار آقای بزوس گفت.

آن را آمازون, اخبار ادا به عنوان چیزی بزرگتر.

این رویداد منعکس آقای بزوس’ رویکرد به پایتخت کشور است. او شروع به پریدن کرد در فرصت های به بازیگران خود را به عنوان یک دولتمرد — ناجی از واشنگتن پست که دارای دادگاه میان این کشور و نخبگان است. در همان زمان او اجتناب روز به روز سخت کار کردن از تقویت آمازون نفوذ با سیاستگذاران.

اما این تغییرات روز چهارشنبه زمانی که آقای بزوس شهادت قبل از کنگره برای اولین بار. او می خواهد پیوست توسط مدیران ارشد از الفبا اپل و Facebook به عنوان بخشی از قانونگذاران’ تحقیقات به قدرت از بزرگترین شرکت های فن آوری. او انتظار می رود که به صورت یک یورش از انتقادات با سوالات به عنوان متنوع به عنوان آمازون شرایط کار و قدرت بازار و وضعیت خود را به عنوان ثروتمندترین فرد در جهان است.

این نوع از ظاهر آقای بزوس تا به حال صبورانه اجتناب شود.

“این سنتی لابی” استیو مورد امریکا آنلاین co-founder گفت: چگونه آقای بزوس که به نظر او یک دوست قدیمی کرده بود با نزدیک شدن واشنگتن تا به حال. “این است که خیلی بیشتر از یک بلندمدت رابطه-ساختمان — کمی از شهرت-ساختمان — تلاش است که به طور مداوم بیش از چند دهه.”

آمازون کاهش یافته است به نظر آقای بزوس.

او وارد واشنگتن با یک چلپ چلوپ در سال 2013 زمانی که او خریداری واشنگتن پست از آن دیرین صاحبان برای $250 میلیون داد و کاغذ زندگی جدید است. در سال 2016 آقای بزوس خریداری بزرگترین خانه در شهر 27,000 فوت مربع خانه کشیش استفاده می شود که به یک موزه در Kalorama محله که در آن رئیس جمهور سابق باراک اوباما و دیگر رهبران سیاسی زندگی می کنند.

اعتبار…جاستین T. Gellerson برای نیویورک تایمز

در حالی که آقای بزوس حضور در شهر بزرگ شده بود و آمازون آن را به عنوان شروع به ریختن پول به حالت سنتی موثر بر سیاستگذاران. آن را صرف $16.8 میلیون در فدرال لابی در سال 2019 از کمتر از 10 میلیون دلار در سال 2015 با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. سال گذشته آن را به 11.1 میلیون دلار به فکر می کنم مخازن و انجمن بیش از دو برابر سال گذشته, با توجه به آن آشکار است. در سال 2018 را انتخاب کریستال شهرستان, Va., مترو سوار به دور از واشنگتن به عنوان سایت دوم آن ستاد.

آقای بزوس گاهی اوقات به نظر می رسد در حمایت از این شرکت در تلاش است. در سال 2017 به عنوان مثال او در مصاحبه با رئیس انجمن اینترنت یک گروه لابی گری است که نشان دهنده آمازون و دیگر تکنولوژی غول در آن سالانه جشن.

اما به عنوان او می کند با بسیاری از قطعات از آمازون آقای بزوس در زمان یک دست کردن رویکرد با سیاست و ارتباطات که در آن رشد کرده و به بیش از 800 نفر در سطح جهان است. او می خواهم از طریق واشنگتن به صورت سالانه آمازون جلسه هیئت مدیره با چند آرام بازديد پاشیده در سراسر سال است.

او اجتناب بالا مشخصات جلسات با شرکت خود بیشترین منتقدان مانند یکی Mark Zuckerberg Facebook ارشد اجرایی برگزار شد چند هفته پیش با سازمان دهندگان تبلیغ تحریم از شرکت خود را. آقای بزوس ساخته شده است یک عادت خوشحالم-توزیع نگران قانونگذاران راه سوندار پیچای که اجرا می شود الفبا, گوگل شرکت مادر را در سال 2018 است. و بر خلاف تیم کوک از اپل آقای بزوس توسعه است یک رابطه نزدیک با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

کار آمازون روابط سیاسی باقی مانده بود به مدیران دیگر. در سال 2013 زمانی که آقای اوباما در سفر آمازون انبار آن دیو کلارک یک ستاره در حال افزایش در این شرکت او را نشان داد که در اطراف. در بیشتر سال های اخیر جی کارنی آقای اوباما سابق وزیر مطبوعات تبدیل به چهره آمازون تعامل با نمایندگان مجلس.

آقای کارنی بود که به نام رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک می گویند آمازون, حمایت از تعهد خود به جای یک دوم ستاد در دولت پس از مواجهه با واکنش شدید از فعالان محلی و سیاستمداران است. و او موفق بحران زمانی که سناتور برنی ساندرز مترقی و مستقل از ورمونت تحت فشار قرار دادند این شرکت به منظور بالا بردن حداقل دستمزد.

زمانی که آقای ترامپ بود و هنوز هم یک شات نامزد آقای بزوس توییتی که او می خواست به “#sendDonaldtospace.” اما از آنجا که آقای تهمت انتخابات آقای بزوس باقی مانده است آرام حتی به عنوان رئیس جمهور حمله واشنگتن پست, بیان, بدون ارائه شواهد که کاغذ انجام آمازون مناقصه. این روزنامه که متعلق به بخش خصوصی توسط آقای بزوس نمی آمازون است.

اعتبار…اما Howells برای نیویورک تایمز

“جف نوع shrugs شانه های او و می گوید: این نوع می رود با خاک” آقای مورد گفت. “من مطمئن هستم که او آن را دوست ندارد, اما او آن را طول می کشد.”

توسط 2018, Washingtonian magazine گزارش داد که آقای بزوس بود “بی سر و صدا تبدیل شدن به یک هرزگرد سی مقتدر” در کنار تصویر عکس که نشان داد او قوی بیش از این بنای یادبود واشنگتن. واشنگتن زندگی — که نفس نفس آهنگ های این منطقه ساکنان ثروتمند — او را به نام یکی از 100 زن قدرتمند مردم در این شهرستان است. در ماه نوامبر او موفق به دریافت یک جایزه در موسسه اسمیتسونیان را در گالری ملی پرتره جشن بود که به سفارش پرتره خود را برای مجموعه خود را.

آقای بزوس ” مشهور نیز افزایش یافته است در سال های اخیر است. سال گذشته او اعلام کرد که او و همسرش مکنزی بزوس شد طلاق بود که به دنبال روز بعد توسط National Enquirer معرض از ازدواج با لورن سانچز سابق تلویزیون میزبان. سپس او را متهم به تلخیص از “اخاذی و باج خواهی” گفت: این تهدید کرده بود به انتشار هرزه عکسهای مگر او گفت: خروجی که نزدیک به کاخ سفید بود و نه با انگیزه های سیاسی در گزارش روابط خود را.

در ماه ژانویه او در نهایت عرضه عمارت خود را میزبانی چهره های برجسته در سیاست و کسب و کار. دعوت نامه ارسال شده از یک آدرس ایمیل در پست امضا شد به سادگی “جف.”

Mingling در خانه را به طبقه پایین منطقه و تراس, حیاط خلوت, مهمانان شامل اداره آمار و ارقام مانند Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر; شرکت تیتان مانند جیمی Dimon مدیر اجرایی جی پی مورگان چیس و فرهنگی مشهور مثل بازیگر های بن استیلر.

سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا شد نیز وجود دارد. “این بسیار سازگار با اصلی آن طراحی و سلیقه انجام,” او گفت: از خانه چند هفته بعد.

آقای رامنی گفت که او گفته بود فقط به طور خلاصه با آقای بزوس در حزب برای تشکر از او را برای مهمان نوازی خود را اما گفت که او تا به حال بدست صحبت با یکی دیگر از قابل توجه, مهمان, بیل گیتس در مورد تغییر آب و هوا و انرژی هسته ای.

“پس از آن بود که لذت بخش ترین” آقای رامنی گفت.

محیط زیست در تپه های این هفته به احتمال زیاد به مراتب کمتر مهمان نواز. آقای بزوس ” ثروت رشد کرده است بیش از 50 میلیارد دلار در ماه های اخیر فقط به عنوان بیکاری سر به فلک کشید در طول همه گیر ساخت و او را یک نماد برای نابرابری. سوال در مورد آمازون تسلط نیز رشد کرده و بلندتر که بیشتر آمریکایی ها مجبور شده اند به فروشگاه آنلاین به دلیل coronavirus. انبار کارگران گفته اند که آمازون قرار دادن آنها را در خطر ابتلا به این ویروس در این شرکت پیگیری سریع تحویل.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

حتی به عنوان نگرانی های سیاستمداران تر شد تلفظ آمازون مقاومت ارسال آقای بزوس قبل از کنگره است. این شرکت با توافق برای اعزام او پس از قانونگذاران تهدید به حکم شهادت او.

“هیچ کس بالاتر از قانون بدون توجه به چگونه ثروتمند یا قدرتمند” نماینده دیوید Cicilline این رود آیلند دموکرات که منجر قضائیه کمیته ضد انحصار کمیته فرعی گفت: در یک ممکن است صدای جیر جیر.

آقای مورد گفت: نمایندگان مجلس باید در انتظار آقای بزوس برای دریافت لرزاند. او به یاد می آورد زمانی که آقای بزوس روی صحنه ظاهر شد و دو سال پیش در انجمن اقتصادی واشنگتن با دیوید روبنشتاین خصوصی سهام نجیب زاده. آقای بزوس مطالب در موضوعات مختلف از جمله خود فقط اعلام کرد 2 میلیارد دلار از صندوق برای حمایت از آموزش و پرورش و بی خانمان.

آقای صورتی که مشترک یک جدول در این مراسم با آقای بزوس’ پدر و مادر گفت که بسیاری از مردم در اتاق نمی دانم آقای بزوس اما که آنها را ترک کرده بود تحت تاثیر قرار. آقای بزوس منعکس بین به وضوح آماده صحبت کردن امتیاز و “امتیوی جف فقط جف” آقای مورد گفت. “بهترین سفیر خودش است.”

دیوید McCabe گزارش از واشنگتن و کارن Weise از سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de