جف بزوس خرید اسراف بورلی هیلز و مستغلات برای ضبط $165m – گزارشجف بزوس را تعیین کرده است, املاک جدید, قیمت ضبط در لس آنجلس با خرید یک $165m Beverly Hills estate, the Wall Street Journal گزارش شده است.

آمازون موسس خرید خانه از رسانه ها مغول دیوید گفن است که بیشترین مبلغ پرداخت شده برای یک خانواده در لس آنجلس-خانه منطقه است. نه هکتار و مستغلات در اصل متعلق به جک وارنر اواخر جمهور سابق استودیو برادران وارنر. وارنر ساخته شده املاک و 13,600-sq-ft گرجی سبک عمارت در 1930s گزارش با کف چوب که ناپلئون ایستاده بود و در زمانی که به او پیشنهاد ژوزفین.

معماری هضم توصیف و مستغلات به عنوان “ازلی استودیو مغول املاک” با آن “گسترده تراس و باغ دو مهمانخانه های مهد کودک و سه گلخانه, زمین تنیس, استخر شنا, نه سوراخ گلف و موتور دادگاه کامل با سرویس خود را در گاراژ و پمپ گاز”.

ان وارنر جک وارنر بیوه بنا به گزارش ها کاهش یافته است $25m پیشنهاد برای املاک و پس از درگذشت او در سال 1978 گفت: او زندگی می کنند وجود دارد تا زمانی که او درگذشت. در سال 1990 گفن رفت و به شکستن ملی سوابق زمانی که او خریداری و مستغلات برای $47.5 متر و حراج کردن حدود 11m از این عمارت مبلمان است که او فکر می کنید بیش از کپک زدگی و موزه ها با توجه به لس آنجلس تایمز. او نگه داشته وارداتی کف چوب.

بزوس که $131bn ارزش خالص شده بود خانه شکار در بورلی هیلز و Bel Air منطقه با دوست دختر خود, لورن, سانچز, نیویورک پست گزارش. یکی از خواص دیگر آنها بازدید شد Chartwell, یک Bel-Air و مستغلات به عنوان Clampett اقامت در تلویزیون نشان می دهد بورلی Hillbillies. که قبلا رکورد هنگامی که آن را خریداری شد Lachlan مرداک پسر روپرت مرداک برای $150 سال گذشته است.

این معامله املاک و مستغلات می آید نگرانی از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و الیزابت وارن – همراه با بیش از ده سناتور – برای آمازون کارگر و ایمنی و بهداشت. در نامه ای به بزوس سناتور نوشت: “آمازون ملال انگیز رکورد ایمنی بیشتری را نشان می دهد نگرانی برای سود از برای خود کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>