ژاپن ویرانگر باران حرکت شمال به میلیون ها نفر گفت به تخلیهتپش باران که در حال حاضر ناشی از سیل مرگبار در جنوب ژاپن نقل مکان کرد, غرب چکش مناطق زیادی از ژاپن جزیره اصلی تورم رودخانه ها باعث رانش زمین و تخریب خانه ها و جاده ها.

حداقل 58 نفر کشته شده اند بیش از چند روز از جاری شدن سیل. توسط صبح روز چهارشنبه بخش های از ناگانو و گیفو در مرکزی ژاپن شد آب گرفتگی هنگام بارندگی است.

فیلم در تلویزیون NHK نشان داد متورم آب در Tarui رودخانه درآوردن به خاکریزی از بین بردن یک بزرگراه ملی در امتداد رودخانه. در شهر Gero آب رودخانه افزایش یافت و به زیر یک پل.

در کوهستانی شهر Takayama چندین خانه شد ضربه توسط گلرود با خانمان و درختان و دیگر بقایای پراکنده در اطراف. آن خواهد شد که چه اتفاقی برای ساکنان.

در سراسر ژاپن حدود 3.6 m مردم توصیه شد برای تخلیه اگر چه تخلیه اجباری نیست و تعداد زیادی از مردم که در واقع در زمان پناهگاه بود و نه ارائه شده توسط مقامات.
Flooding in Hitoyoshi, Kumamoto Prefecture.

از صبح روز چهارشنبه شمار تلفات ناشی از باران های سنگین آغاز شده است که بیش از آخر هفته افزایش یافته بود به 58 بسیاری از آنها از سخت ترین ضربه کوماموتو استان.

هر چند باران باعث شد تازه سیل تهدیدات در مرکزی ژاپن و جاری شدن سیل شد و هنوز هم تحت تاثیر منطقه جنوب. عملیات جستجو و نجات همچنان در کوماموتو که در آن 14 نفر هنوز مفقود هستند.

دهها هزار نفر از نیروهای ارتش و پلیس و دیگر نجات کارگران شده اند بسیج از سراسر کشور برای کمک به, اما عملیات نجات شده اند مانع از باران های سیل رانش زمین و مختل ارتباطات است.

ژاپن در معرض خطر سنگین باران در اوایل تابستان که گرم و مرطوب هوا را از شرق دریای چین جریان به یک فصلی باران جلو بالای کشور است. در ماه جولای سال 2018 بیش از 200 نفر حدود نیمی از آنها در هیروشیما درگذشت از سنگین باران و جاری شدن سیل در جنوب غربی ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de