ژاپنی, آکواریوم انگیزش عمومی برای ویدیو چت مارماهی که در حال فراموشی در انسان وجود داشته باشدهنگامی که باغ مارماهی در توکیو آکواریوم حذف سر خود را از شن و ماسه آنها معمولا مواجه با جفت چشم خیره پشت در آنها را از طریق شیشه ای.

اما مانند دیگر حیوانات در سراسر جهان, مارماهی در Sumida آکواریوم در حال پیدا کردن محیط زیست خود را تبدیل به اثر شیوع کروناویروس.

آنها همچنین به نظر می رسد فراموش کردن آنچه انسان شبیه است. نگران آن است که باغ eels – به نام به خاطر چمن خود را مانند ظاهر که یکهو آنها فشار با نوک انگشت سر خود را از بستر – می آیند برای دیدن بازدید کنندگان به عنوان یک تهدید آکواریوم درخواست از مردم برای در تماس گرفتن در قالب یک آرام بخش تماس های ویدئویی.

آکواریوم مستقر در توکیو اسکای تری ژاپن بلندترین ساختار – بسته بوده است شروع مارس و در آن باغ مارماهی تبدیل استفاده می شود تا حد زیادی انسان و محیط.

اما آکواریوم گفت: “وضعیت بی سابقه ای” تا به حال قرار داده بود مارماهی و دیگر موجودات بیمار در سهولت.

“آنها نمی بینیم انسان جز پاسداران و آنها باید شروع به فراموش کردن در مورد انسان ها” آن گفت: در آن حساب توییتر این هفته است.

“باغ مارماهی در خصوص ناپدید می شوند به شن و ماسه و پنهان کردن هر بار که نگهبانان عبور” آن گفت:, و اضافه کرد که خود را oversensitive طبیعت بود و ساخت آن را دشوار است برای نظارت بر سلامت خود را.

“در اینجا این است که یک درخواست فوری,” آکواریوم نوشت. “می تواند شما را نشان می دهد صورت خود را به باغ ما مارماهی از خانه خود را ؟” آن گفت: نامگذاری این رویداد را یک “چهره-نشان جشنواره”.

در حالی که باغ مارماهی حساس هستند و با احتیاط از طبیعت 300 از آنها زندگی در یکی از آکواریوم مخازن حال رشد عادت کرده اند به بازدید کنندگان انسان و به ندرت پنهان هنگامی که با نزدیک شدن توسط بازدید کنندگان.

به کمک این مارماهی مجدد با آنها را تحسین آکواریوم راه اندازی پنج قرص رو به مخزن خود را با خواسته کاربران برای اتصال از طریق اپل یا iPads ها از طریق FaceTime app.

پس از تماس های تصویری, شروع, مردم خواست برای نشان دادن چهره شان موج و بحث به مارماهی. اما با توجه به این حیوانات bashfulness, آنها درخواست شده است به منظور بالا بردن صدای خود را.

جشنواره برنامه ریزی شده است برای 3-5 ممکن است در ارتفاع طلایی هفته تعطیلات زمانی که بسیاری از مردم که به طور معمول سفر به اقامت در این کشور Covid-19 وضعیت اضطراری.

آکواریوم درخواست جذب تعداد زیادی از پشتیبانی آنلاین, تحت, ژاپنی, hashtag #PleaseRememberHumans.

“”هنگامی که شما زل زل نگاه کردن در باغ, مارماهی, باغ مارماهی زل زل نگاه کردن در شما.’ قابل درک باشد. من خوشحال به شرکت” یک کاربر توییتر نوشت.

“آنها نیاز به آموزش برای یادگیری در انسان هستند نه تهدید!” دیگری نوشت. “جالب است.”

بسیاری از نام ها در آکواریوم به ارائه دسترسی به مارماهی از طریق یکی دیگر از برنامه اجازه می دهد تا کسانی که با استفاده از رایانه های شخصی و تلفن های همراه با سیستم عامل های اندروید ،

“من هرگز پشیمان تلفن آندروید من این مقدار قبل از” یکی نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>