ژاپن اعلام coronavirus اضطراری, راه اندازی محرک تقریبا $1 تریلیون: ساعت

1 / 11

ژاپن اعلام coronavirus اضطراری, راه اندازی محرک تقریبا $1 تریلیون: PM

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه صحبت می کند در طول یک جلسه در مورد اقدامات در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) در اقامتگاه رسمی نخست وزیر در توکیو

توسط لیندا Sieg و چانگ-Ran Kim

توکیو (ایسنا) – ژاپن برای تحمیل یک وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شش استان به عنوان سه شامل coronavirus در حالی که دولت تهیه $990 میلیارد بسته محرک برای نرم کردن اقتصادی ،

داخلی عفونت صدر 4,000, Jiji, اخبار, گزارش و 93 نفر – نه شیوع بسیار زیادی در مقایسه با برخی از نقاط درگیری. اما این اعداد را نگه دارید افزایش با خاص زنگ بیش از این گسترش در توکیو که بیش از 1000 موارد از جمله 83 جدید در روز دوشنبه.

“ژاپن برنده نیست و نیازی به مستند مراحل را مانند کسانی که در خارج از کشور” نخست وزیر ژاپن به خبرنگاران گفت: با استناد به نظر کارشناسان بیماری های عفونی. “قطار در حال اجرا خواهد شد و سوپر مارکت ها باز خواهد بود. وضعیت اضطراری به ما اجازه خواهد داد برای تقویت جریان مراحل برای جلوگیری از افزایش عفونت در حالی که اطمینان حاصل کرد که فعالیت های اقتصادی پایدار است تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

اضطراری که آبه گفته می شد حدود یک ماه را به فرمانداران اقتدار به تماس مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار ، با هیچ مجازات برای نادیده گرفتن درخواست ها در بسیاری از موارد اجرای خواهد تکیه بیشتر بر فشار همسالان و احترام به اقتدار و بعید است که به عنوان دقیق به عنوان مستندات در بسیاری از کشورهای دیگر.

در نشانه ای است که شرکت های بزرگ ژاپن در حال حاضر غذای تماس بگیرید Canon Inc. اعلام کرد آن را خواهد دید از آن توکیو ستاد به مدت 10 روز با شروع از شنبه.

فشار بوده و نصب در دولت به قدم آبه اگر چه تا به حال ابراز نگرانی در مورد بیش از حد شتابزده با توجه به محدودیت در حرکت و کسب و کار آن را به دنبال دارد.

آبه همچنین گفت: راه اندازی یک بسته محرک حدود 108 تریلیون ین از جمله بیش از 6 تریلیون ین برای پرداخت نقدی به خانوارها و کسب و کارهای کوچک و 26 تریلیون ین به اجازه می دهد معوق تامین اجتماعی و پرداخت مالیات.

آن را بلافاصله روشن نیست چقدر از آن بسته خواهد بود جدید هزینه های دولت.

اورژانس به نظر می رسد که حمایت عمومی است. در یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه توسط JNN اجرا شده توسط TBS پخش 80 درصد از افراد مورد بررسی گفت: آبه باید اعلام آن در حالی که 12 درصد آن را گفته بود لازم نیست. محبوبیت او کاهش یافت و 5.7 امتیاز از ماه گذشته به 43.2% این بررسی نشان داد.

اما کنجی Shibuya مدیر موسسه بهداشت عمومی در کالج کینگ لندن گفت: اورژانس خیلی دیر شده بود با توجه به انفجاری افزایش موارد در توکیو.

“باید آن اعلام شده توسط مارس 1 در آخرین,” او گفت:.

کلیک کنید https://graphics.reuters.com/CHINA-HEALTH-MAP/0100B59S39E/index.html برای گرافیک ردیابی جهانی گسترش coronavirus

‘خطر’

تحت یک قانون تجدید نظر در ماه مارس به پوشش coronavirus نخست وزیر می تواند یک وضعیت اضطراری اعلام کرد اگر این بیماری به شمار یک “خطر بزرگ” به زندگی و اگر گسترش سریع آن می تواند تاثیر بزرگی در اقتصاد است.

آبه باید به دنبال رسمی مشاوره از یک پانل از کارشناسان قبل از تصمیم گیری به جلو بروید و اعلام شرایط اضطراری.

در حالی که ژاپن coronavirus بیماری همه گیر است که به مراتب بیشتر 335,000 عفونت و بیش از 9500 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی کارشناسان نگران افزایش ناگهانی می تواند پایمال ژاپن سیستم پزشکی.

صدایی زنگ بیش از نرخ بالا از مواردی است که نمی تواند ترسیم توکیو فرماندار Yuriko Koike نشان داد در هفته گذشته که او را به نفع یک وضعیت اضطراری به عنوان یک راه برای کمک به او اصرار ساکنان به رعایت قوی تر اجتماعی-فاصله گرفته است.

اورژانس اقدامات به معنای کاهش فعالیت های اجتماعی 80 درصد یک درجه بحرانی برای جلوگیری از عفونت و گفت: Koji Wada عضو خبرگان ارائه مشاوره به سیاستگذاران. دولت باید نشان دهد “روده” درست در جامعه با آبه خاص در بیانیه خود در مورد مردم چگونه باید رفتار زندگی روزمره.

“این واقعا بستگی دارد در سخنرانی نخست وزیر ژاپن گفت:” Wada, استاد دانشگاه بین المللی بهداشت و رفاه در توکیو. “من واقعا انتظار او به ما بگویید که چه نوع از فعالیت های ما باید انجام دهیم.”

(گزارش شده توسط چانگ-زد کیم و لیندا Sieg; گزارش های اضافی توسط Leika Kihara, Makiko Yamazaki و راکی Swift; ویرایش توسط کنت Maxwell, Robert Birsel و Chizu Nomiyama)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>