ژاپن به رسمیت می شناسد ده ها تن بیشتر بازماندگان هیروشیما در نقطه عطفی حاکمیک دادگاه در ژاپن برای اولین بار به رسمیت شناخته شده و ده ها تن از افرادی که در معرض رادیواکتیو “باران سیاه” را به عنوان بازماندگان بمباران اتمی هیروشیما, حتی اگر آنها زندگی می کردند در خارج از منطقه سخت ترین ضربه از حمله در ماه اوت سال 1945.

هیروشیما دادگاه منطقه گفت: 84 شاکیان که رنج می برند از بیماری های مربوط به تابش برخوردار بودند به همان مزایای پزشکی به عنوان بازماندگان زندگی می کردند که نزدیک به جایی که بمب زده.

دادگاه روز چهارشنبه دستور داد هیروشیما شهرستان و استانی دولت به رایگان ارائه درمان پزشکی به شاکیان که در محدوده سنی خود را در اواخر 70s به 90s.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: دولت تصمیم نگرفته که آیا به درخواست تجدید نظر این حکم.

نقطه عطفی حاکم می آید یک هفته قبل از هیروشیما نشانه سالگرد 75 از 6 اوت حمله کاهش می یابد که در این شهر رخ داد و منجر به کشته شدن حدود 140,000 نفر تا پایان سال 1945. سه روز بعد ما کاهش یافته است یک بمب اتمی در ناکازاکی قتل 74,000 مردم است.

پس از جنگ جهانی دوم ژاپن را دولت تعیین مناطق خاصی را به عنوان داشتن شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر این حمله هسته ای و ارائه مراقبت های پزشکی رایگان به کسانی که در آنجا بودند در آن زمان.

شاکیان در مناطق خارج از منطقه بودند اما در معرض رادیواکتیو باران سیاه و سفید سقوط کرد که در این شهرستان ساعت پس از این حمله است.

“قطعاتی از تاتامی کفپوش و قلم سقوط از آسمان و سپس سیاه باران آمد” خواندن بخشی از یک رسوب ارائه شده به دادگاه با توجه به Asahi Shimbun. “باران چپ سیاه و لکه های روی پیراهن من گفت:” دیگر گذشت.

بیش از یک دوجین از مردم به دنبال به رسمیت شناخته اند و از آنجا که کت و شلوار واصل شد در سال 2015 با توجه به Minoru Honke که چهار بود که او در معرض باران سیاه. “من می خواهم به آنها بگویم که ما برنده,” او گفت:.

شاکیان استدلال کرده بود که خود را در معرض باران از جمله از طریق مواد غذایی آلوده و آب موجب بیماری هایی مانند سرطان و آب مروارید رنج می برد توسط کسانی بودند که در داخل دولت تعیین شده منطقه.

شاکیان در زمان قانونی اقدام پس از شهرستان و استانی دولت هیروشیما رد درخواست خود را به طور رسمی به رسمیت شناخته شده به عنوان hibakushaیا بازماندگان بمباران اتمی.

مقامات محلی استدلال کرده بود که هیچ شواهد علمی که باران سیاه افتاده بود خارج از دولت-مناطق تعیین شده.

دادگاه گفته شاکیان ارائه کرده بود “معقول” ادعای خود را در مورد قرار گرفتن در معرض باران سیاه و سفید و اضافه کرد که پرونده های پزشکی ثابت کرد که آنها در حال توسعه مشکلات بهداشتی ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش اشعه.

“ممکن است که باران سیاه کاهش یافت و در خارج از منطقه تعیین شده و معقول به نتیجه گیری کرد که آنها تحت تاثیر تابش اگر آنها در معرض” قاضی Yoshiyuki Takashima گفت: دادگاه با توجه به Kyodo news agency.

“اسناد و مدارک پزشکی نشان می دهد که ساکنان بیماری در حال تجربه که اعتقاد به ارتباط با بمب اتمی و تحقق شرایط قانونی مورد نیاز از hibakusha,” او گفت:.

همانطور که از ماه مارس 136,682 مردم شده بود به رسمیت شناخته شده به عنوان hibakushaاز جمله کسانی که زندگی در ناکازاکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>