ژاپن اعلام Coronavirus اضطراری است. آن خیلی دیر است ؟

توکیو — برای ماه ژاپن سر در گم دنیا با گزارش نسبتا کم نرخ coronavirus عفونت بدون تحمیل نوع اقدامات سختگیرانه مورد استفاده توسط کشورهای دیگر.

به عنوان کشور در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری در این صورت نگران کننده افزایش موارد کارشناسان پزشکی بدانم که آیا این حرکت در روز سه شنبه آمده است فقط در زمان برای جلوگیری از فاجعه و یا بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

نخست وزیر شینزو آبه در اعلام کرد که اعلام خواهد به درخواست ژاپن بزرگترین مراکز جمعیت برای ماه آینده, نقاشی, تصویر خوش بینانه است. با درخواست شهروندان به میزان قابل توجهی کاهش-انسان به انسان تماس با او گفت: “گسترش عفونت می تواند تبدیل به یک کاهش در دو هفته.”

اما برخی از کارشناسان گفت: دولت اضطراری به مبلغ یک ضمنی اعتراف به این که رویکرد این کشور به حال ایستاده بود برای ماه دیگر کار به ژاپن رسیده 3,906 موارد تایید شده در شنبه دقیقا دو شماره در هفته پیش از آن.

“ژاپن شده است screwing” گفت: Kenji Shibuya مدیر موسسه سلامت جامعه در کالج کینگ لندن است. تایید موارد او گفت: “فقط نوک کوه یخ” و اضافه کرد که موجی از بیماران می تواند باعث توکیو سیستم مراقبت های بهداشتی به سقوط.

اگر چه ژاپن در حال حاضر مصرف آن ویروس مبارزه یک گام بیشتر اضطراری حرکت دارای محدودیت های خاص خود را دارد. اعلامیه تا حد زیادی بستگی به رعایت داوطلبانه و آقای آبه تاکید کرد که این یک مستند است و حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داد. استانی فرمانداران تنها می توانید درخواست کنید که مردم از خانه کار می کنند و جلوگیری از بیرون رفتن.

یک روز قبل از آن آقای آبه اعلام کرد که این کشور را آزمایش ظرفیت برای این ویروس به 20 ، 000 در روز است. تا کنون با این حال ژاپن به ندرت انجام شده و حتی نیمی از 7,500 تست آن در حال حاضر توانایی انجام هر روز.

کارشناسان که ارائه مشاوره به دولت تقسیم می شوند که آیا ژاپن — که هنوز گزارش مرتب از مواد منفجره در افزایش موارد دیده می شود در مکان هایی مانند ایتالیا و ایالات متحده آمریکا است که در یک نقطه بحران.

در بیانیه ای که در توییتر بیش از آخر هفته Hitoshi Oshitani یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه توهوکو در شمال شرقی ژاپن و یک مشاور دولت نوشت که “خطر ابتلا به عفونت بسیار کم است و اگر مردم همچنان زندگی عادی مگر اینکه آنها را به نقاط داغ.” کسانی که در مکان های تعریف شده توسط دولت به عنوان “3 Cs” — فضاهای بسته که در آن جمعیت دیدار در نزدیکی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر ousts بالا watchdog برای 2 تریلیون دلار در ویروس امداد.
  • این اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد و پس از اعتراض بیش از انتقاد از یک ویروس زده خدمه.
  • در میان برخی از نشانه های دلگرم کننده, چالش های عمده باقی می ماند در دست و پنجه نرم کردن با ویروس.

[تجزیه و تحلیل: قله تست و مستندات: چگونه coronavirus واژگان باعث سردرگمی.]

در توکیو توسط بسیاری از اقدامات بزرگترین شهرستان, موارد باید دو برابر در پنج روز گذشته به بیش از 1000. در حال حاضر برخی از مشاوران دولت هشدار از یک خطر ناک مرحله جدید.

“این امکان وجود دارد که توکیو وارد یک دوره انفجاری و تصاعدی رشد” هیروشی Nishiura یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه هوکایدو در شمال ژاپن و عضو یک متخصص پنل ارائه مشاوره به دولت ژاپن گفت: روزنامه Nikkei در هفته گذشته. “لازم است به مسئله قوی تر محدودیت در بیرون رفتن از” گفتن مردم به ورزش خود داری استاد Nishiura گفت.

قانون اساسی نیاز به اصلاح اعمال و اجرای یک مستند. قانون تصویب شده در ماه گذشته که تحت آن آقای آبه اعلام وضعیت اضطراری می کند به او قدرت به موضوع اقامت در خانه سفارشات و یا نیروی کسب و کار به عنوان دیگر سخت-آمار کشور انجام داده اند. آقای آبه می توانید بپرسید استانی فرمانداران به تعطیل مدارس و منظور صاحبان ساختمان به کمک امکانات برای استفاده های پزشکی, اما مقامات نمی تواند اقدام تنبیهی علیه هر کسی که disregards پیشنهادات خود را به ماندن در داخل و یا به کار از راه دور.

Mikiko Eto اصلی از Hatto مهد کودک مدرسه ای در توکیو گفت که او امیدوار است که پدر و مادر خواهد مطابق با نرم احكام است. تا آخر هفته بیشتر از 150 کودکانی که به طور منظم حضور داشتند هنوز هم نشان تا هر روز صبح.

با وجود دمای روزانه چک های مکرر و ضد عفونی از اسباب بازی ها و جداول اعضای هیات نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس خانم Eto گفت. “بسیاری از والدین از آمدن و رفتن” او اشاره کرد “که باعث می شود ما احساس استرس و عصبی است.”

[به روز رسانی: چین به پایان می رسد ووهان مستند اما زندگی عادی باقی می ماند یک رویای دور.]

روز دوشنبه با تایید موارد در توکیو خونتان خانم Eto ارسال یک ایمیل به پدر و مادر درخواست از آنها برای نگه داشتن کودکان خود را در خانه. حدود یک سوم از کودکان نمی آمد که او گفت. نخست وزیر گفت: مراکز بهداشتی روز مجبور خواهد بود به دلیل برخی از والدین ممکن است هنوز نیاز به مراقبت از کودکان خود را.

وضعیت اضطراری را پوشش می دهد هفت استان با حدود 56.1 میلیون نفر; ژاپن در کل جمعیت است فقط تحت 127 میلیون نفر است. در سراسر توکیو و دیگر شهرهای بزرگ از جمله کوبه اوزاکا و یوکوهاما شهروندان و کسب و کار را به تصمیم می گیرید که چگونه برای پاسخ به این بیانیه.

مقامات بهداشت در ژاپن تا به حال باید اطمینان عمومی است که آنها را نگه داشته این ویروس در بررسی بسته شدن مدارس خواستار لغو بزرگ ورزشی و رویدادهای فرهنگی و هشدار به مردم برای جلوگیری از جمعیت در محصور unventilated فضاهای مانند کارائوکه کافه ها و کاباره ها.

در مقایسه با دیگر کشورها مانند آلمان و کره جنوبی که تا به حال برخی از موفقیت در کنترل این ویروس ژاپن خودداری از تست به طور گسترده ای.

تا هفته گذشته مقامات بهداشت عمومی استدلال کرد که قوانین نیاز به بستری شدن در بیمارستان از هر کسی که آزمایش مثبت در معرض خطر قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی با کمی بیمار بیماران. دولت پس از تغییر این قانون و آقای آبه گفت که آن را تا به حال امن 10,000 اتاق های هتل در توکیو و 3000 در منطقه کانسای که شامل اوزاکا که در آن بیماران با علائم خفیف می تواند بهبود می یابند. تا 800 بیماران همچنین می توانید اقامت در دهکده المپیک در توکیو.

در داخل و اطراف پایتخت خوشه از عفونت شروع به پدیدار شود. شده اند وجود دارد شیوع مربوط به چند توکیو بیمارستان ها از جمله دانشگاه مرکز که در آن 18 ساکنان آلوده بودند پس از حضور در یک مهمانی شام و دیگری در شرق توکیو که در آن حداقل 146 آلوده شده اند و 16 فوت کرده اند.

برای دو تعطیلات آخر هفته گذشته در یک ردیف توکیو فرماندار Yuriko Koike است خواسته ساکنان به ماندن در داخل برای همه اما ضروری ترین نیاز دارد. او به تشویق مردم برای ارتباط از راه دور و برای جلوگیری از بیرون رفتن در شب در طول هفته.

جمعیت باید نازک در محبوب لکه های شبانه و خرید مناطق, اما مسافران شده اند مقاوم تر. بر اساس یک نظرسنجی که توسط وزارت زمین و زیرساخت های حمل و نقل و گردشگری بیش از یک در هشت پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال مشغول به کار از خانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus.

صبح روز سه شنبه قبل از اورژانس اعلامیه رفت و به اثر کثیری از مسافران با پوشیدن ماسک شلوغ سیستم عامل در Shinjuku و Shibuya ایستگاه های قطار دو از توکیو بزرگترین.

ژاپن هنوز هم ضبط نسبتا کم تعداد مرگ و میر — کمتر از 100 تا کنون — برخی می گویند که آنها نمی بینیم نیاز به اجتناب از تماس با دیگران است.

اگر بسته بندی قطار بودند یک مشکل گفت: Takuji Okubo غرب آسیا مدیر اقتصاددان شرکت شبکه “من فکر می کنم که ما شاهد یک کابوس داستان در ژاپن” در حال حاضر.

آقای Okubo, که گفت که او بیشتر نگران آسیب رساندن به اقتصاد — آقای آبه همچنین اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی به ارزش حدود 1 تریلیون اضافه شده که او را دیدم کمی خطر عفونت از خرید در فروشگاه و یا غذا خوردن در رستوران ها.

برخی از کارشناسان ابراز نگرانی که دولت را تمرکز بیش از حد دقت در آن هشدار در مورد که در آن عفونت می تواند گسترش. بسیاری از جديدترين موارد نمی توان به یک منبع خاص از انتقال که بدان معنی است که مقامات بهداشت عمومی نمی دانم چه شرایطی منجر به کسانی که عفونت.

با کشف نشده مورد ضرب نیز وجود دارد یک نگرانی در میان کارشناسان پزشکی که در بیمارستان ظرفیت می تواند به سرعت غرق شود. با توجه به جامعه ژاپن از مراقبت های پزشکی و ژاپن دارای پنج تخت های مراقبت ويژه در هر 100000 نفر در مقایسه با نزدیک به 30 در آلمان و 12 در ایتالیا.

“برای بسیاری از کشورها آن را نه” آنها به قصد گول زدن گلوله?,'” گفت: دکتر کیجی فوکودا مدیر مدرسه بهداشت عمومی در دانشگاه هنگ کنگ است. “این فقط” زمانی که در آن است رفتن به می آیند؟’ این درست است برای ژاپن بیش از حد.”

و در حالی که ژاپنی ها بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک در اخیر سنبله در توکیو نشان می دهد که پوشش صورت نمی تواند کل حفاظت.

“حتی در یک محل که در آن بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک,” گفت: دکتر پیتر رابینوویتز co-مدیر دانشگاه واشنگتن MetaCenter برای آمادگی همه گیر و جهانی سلامت و امنیت “است که احتمالا به اندازه کافی به خودی خود اگر نه اجتماعی فاصله در بالای ماسک.”

ژاپن و چشم انداز رو به وخامت گذاشته است و برخی باید تنظیم شود. Masataka موریتا مدیر کل روابط عمومی وزارت در هیتاچی الکترونیک غول گفت که او تا به حال پژوهشگر اسکایپ جلسات از خانه در حالی که کمک به مراقبت از خود سه پسر.

او می تواند در دیگر دیدار پدرش که در بیمارستان برای یک noncoronavirus بیماری برای چهار ماه گذشته است. هنگامی که او در زمان یکی از فرزندان خود را به دیدار مادر خود را آخر هفته گذشته آنها تصمیم به چشم پوشی خود را معمول سفر به یک رستوران سوشی.

هفته گذشته او اشاره کرد او در بازدید از دفتر کار خود در حدود دو ساعت است. با وضعیت اضطراری هر چند او گفت که خودداری از انجام این کار دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>