ژاپن و کره جنوبی سفت مرزهای ما به عنوان چهره تا 200,000 Covid-19 مرگ و میرژاپن و کره جنوبی در حال آماده کردن خود برای تشدید محدودیت در خارج از کشور بازدید کنندگان در تلاش های تازه برای جلوگیری از “وارداتی” موارد coronavirus به مقامات آمریکایی هشدار داد که ایالات متحده می تواند به صورت 200,000 مرگ و میر.

ژاپن را گسترش خواهد داد که ورود به آن ممنوع شامل مردم سفر از آمریکا, چین, کره جنوبی و بسیاری از اروپا, رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه. این اندازه گیری خواهد شد درخواست برای اتباع خارجی که به هر یک از مناطق ذکر شده در 14 روز پس از ورود در ژاپن است.

شهروندان ژاپنی – بدون در نظر گرفتن جایی که آنها را به سفر و خارجی که سفر در خارج از این مناطق ممنوع خواهد بود و به خواسته خود قرنطینه به مدت 14 روز و سازمان دیده بان برای علائم Covid-19, Kyodo خبرگزاری به نقل از منابع عنوان کرد و گفت.

دولت ممکن است همچنین ممنوعیت ورود و سفر به برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا و آفریقا به روزنامه آساهی گفت: با استناد به چند دولت منابع. ژاپن در حال حاضر اعمال یک ممنوعیت ورود مهاجران از مناطق آسیب دیده از چین و کره جنوبی و همچنین بیش از 20 کشور.

ما در حال حاضر در مرکز coronavirus بیماری همه گیر. در یک نشست خبری در روز یکشنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر می تواند “یک کار بسیار خوب” اگر این کشور می تواند در حفظ و مرگ و میر به 100,000 پس از Dr Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: این کشور می تواند از 200 ، 000 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی فاصله قوانین تا 30 آوریل و گفت که او امیدوار نرمال خواهد بازگشت از 1 ژوئن. روز یکشنبه در ایالت نیویورک تصویب گریم نقطه عطف ضبط آن 1000 هفتم مرگ است.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز تضعیف تقاضای خود را برای وحدت با گفتن دروغ بطور شفاهی سوء استفاده از خبرنگاران و دلالت مراقبت های بهداشتی کارگران سرقت, ماسک, بدون ارائه شواهد.

این افزایش در موارد در ایالات متحده و اروپا و همچنین باعث کره جنوبی اعلام این امر نیاز به تمام مسافران از خارج از کشور تحت دو هفته قرنطینه از چهارشنبه Yonhap news agency روز دوشنبه گفت:. بازدید کنندگان که قادر به ارائه یک آدرس در کشور خواهد بود گفت: برای ماندن در دولت تعیین شده امکانات در هزینه های خود را در آن اضافه شده است.

از 105 مورد جدید گزارش شده در کشور در روز شنبه 41 درگیر مردم پس از رسیدن در خارج از کشور: 23 از اروپا 14 از آمریکا و چهار از ناشناس کشورهای آسیایی است. تعداد موارد جدید اعلام کرد در روز یکشنبه کاهش یافت و به 78 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ژاپن توکیو, ثبت بزرگترین افزایش روزانه در Covid-19 مورد در روز یکشنبه به مقامات بزرگ شناسایی عفونت خوشه در داخل و اطراف پایتخت است.

اضافی 68 مورد به ارمغان می آورد این شهرستان در مجموع به 430 – تا کنون بالاترین در میان ژاپن 47 استان. به تازگی شناسایی شده عفونت شامل 27 در یک بیمارستان که در آن 96 نفر در حال حاضر شناخته شده آلوده شده اند.

در ضمن 88 موارد یافت شده در میان کارکنان و ساکنان در یک مرکز برای افراد با معلولیت ذهنی در استان چیبا در شرق پایتخت.

شیوع آلوده بیش از 1800 نفر در ژاپن با 55 کشته از بعد از ظهر یکشنبه به استثنای 712 موارد و 10 مرگ و میر ناشی از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه در یوکوهاما در ماه گذشته.

ویروس ادعا کرد که اول آن با مشخصات بالا قربانی وجود دارد با پخش عمومی NHK گزارش روز دوشنبه که کن Shimura, یک 70 سال کهنه کمدین و شخصیت های تلویزیونی کشته شده بود در روز یکشنبه پس از بستری در اوایل این ماه. مرگ او را “بالا بردن آگاهی عمومی” چقدر جدی این ویروس بود Shigeru Ishiba جانباز مجلس در حکم حزب لیبرال دموکرات به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

یک افزایش اخیر موارد در توکیو از جمله برخی از بدون هیچ منبع شناخته شده از عفونت مطرح شده حدس و گمان که نخست وزیر شینزو آبه است که با توجه به اعلام سه هفته وضعیت اضطراری از چهارشنبه – اندازه گیری است که قادر می سازد فرمانداران آسیب دیده استان به دستور ساکنان به ترک خانه های خود را جز به فروشگاه برای مواد غذایی و به دریافت مراقبت های پزشکی.

در تحولات دیگر در سراسر جهان:

  • چین گزارش کاهش در موارد جدید برای چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه به عنوان پکن به دنبال تمبر از خطر موج دوم از عفونت با بستن مرزهای خود به مسافران خارجی و برش پروازهای بین المللی.

  • استرالیا آماده می شد برای قوانین جدید که از جمله محدود کردن هر دو محیط داخلی و خارجی تجمعات به دو نفر تنها.

  • ارشد که مشاور به نظر می رسد به قطع پس از اینکه در مورد خواسته تایوان در پاسخ به این گیر و سپس جواب نداد سوال بیشتر بود چرا که آنها “در حال حاضر صحبت در مورد چین”.

  • آرژانتین تمدید آن قرنطینه تا اواسط ماه آوریل است.

  • هندی پزشکان در حال ostracised از جوامع و اخراج از خانه های خود را بیش از ترس آنها ممکن است حامل ویروس.

  • زده زاندم بوش کروز و کشتی شروع به عبور از کانال پاناما و سه شنبه شب ، تعداد افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم در یک Covid-19 زده کشتی کروز در سواحل پاناما افزایش یافته است و تقریبا یک سوم در دو روز از 138 به 179.

  • Coronavirus همه گیر می تواند اقتصادی بریتانیا خروجی به شیرجه رفتن بی سابقه 15 درصد در سه ماهه دوم سال و نرخ بیکاری به بیش از دو, با توجه به وخیم پیش بینی.

  • در ایالات متحده خواننده و ترانه سرا جان Prine است بدحال و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه در حالی که تحت درمان Covid-19-نوع علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de