Jameela Jamila بیرون می آید به عنوان عجیب و غریب بعد از منتقدان ناودان خود را برای voguing رقابت نشان می دهد


Jameela جمیل خود را شناسایی به عنوان “عجیب و غریب” بعد از منتقدان ناودان خود را برای ” پاک کردن, سیاه, عجیب و غریب, فرهنگ,’ ثبت نام برای قضاوت voguing رقابت نشان می دهد

  • HBO Max اعلام کرد که Jameela, 33, میزبان این سری به نام افسانه ای و همچنین در خدمت به عنوان یک قاضی
  • منتقدان با اشاره به این که voguing بخشی از جامعه فرهنگ و گفت: Jameela بود و نه بخشی از آن
  • Jameela در پاسخ به بیرون آمدن به عنوان عجیب و غریب, اعتراف به این که او نمی خواست به انجام آن این راه
  • او گفت که آن را ترسناک ‘به آشکارا اعتراف تمایلات جنسی خود را’ و او در حال گرفتن یک استراحت از توییتر

Jameela جمیل آمده است به عنوان عجیب و غریب در توییتر امروز اعلام کرد در حالی که کوبیدن ‘وحشیانه’ کاربران رسانه های اجتماعی که او را مجبور به دست با حمله به ایفای نقش میزبانی جدید نشان می دهد.

در روز پنج شنبه HBO Max اعلام کرد که جای خوب ستاره, 33, خواهد, خدمت به عنوان MC و قاضی جدید آن voguing رقابت های سری.

این خبر منجر به یک واکنش خشمگین در رسانه های اجتماعی که در آن منتقدان گفت: Jameela تا به حال هیچ کسب و کار میزبانی وب نشان می دهد به عنوان یک cisgender با جنس مخالف ،

در پاسخ به واکنش Jameela نشان داد که او نه در واقع cishet اما نظر خودش عجیب و غریب — اعتراف است که او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن اخبار در این راه اما احساس تحت فشار به آن با ميانگين نظرات در توییتر.

Trouble: Jameela Jamil has come out as queer on Twitter today, but made the announcement while slamming 'brutal' social media users who forced her hand by attacking her role hosting a new show

مشکل: Jameela جمیل آمده است به عنوان عجیب و غریب در توییتر امروز اعلام کرد در حالی که کوبیدن ‘وحشیانه’ کاربران رسانه های اجتماعی که او را مجبور به دست با حمله به ایفای نقش میزبانی یک نمایش جدید

News: HBO Max announced that The Good Place star, 33, would serve as MC and judge on its new voguing competition series

اخبار: HBO Max اعلام کرد که جای خوب ستاره, 33, خواهد, خدمت به عنوان MC و قاضی جدید آن voguing رقابت های سری

HBO حداکثر در ابتدا اعلام کرد که Jameela خواهد بود هر دو MC و قاضی و قضات دیگر شامل مگان تو Stallion, قانون روچ و Leiomy مالدونادو به عنوان قضات است. Dashaun Wesley خواهد بود یک مفسر و DJ MikeQ خواهد بود که DJ.

Leiomy, Dashun و DJ MikeQ همه روابط به رقص در مرکز نشان می دهد. با توجه به مجله DJ MikeQ است ‘کمک به هنر و صدای سالن و Dashaun و Leiomy هستند قابل اجرا است.

در حالی که قانون ندارد واضح سالن روابط او بخشی از جامعه است که ایجاد voguing.

و این یک مشکل با Jameela با توجه به منتقدان, که گفت که او تا به حال هیچ وابستگی به voguing و به عنوان یک cisgender (او هویت جنسیتی منطبق جنسی) زن و مرد زن او نیست یک انتخاب مناسب برای نشان می دهد.

اما در حال حاضر Jameela گرفته شده برای توییتر می گویند که او در واقع یک عضو از جامعه تجاوز.

‘توییتر, وحشیانه,” او نوشت. ‘این است که چرا من هرگز به طور رسمی بیرون آمد به عنوان عجیب و غریب. من اضافه شده یک رنگین کمان به نام من زمانی که من احساس آماده چند سال پیش آن را به عنوان آسان نیست در جنوب آسیا جامعه پذیرفته می شود و من همیشه پاسخ صادقانه اگر تا کنون مستقیم در مورد آن پرسید در توییتر.

“اما من آن را نگه داشته است پایین چون من ترسم از درد بودن متهم نمایشی ارابه موسیقی پریدن بیش از چیزی که باعث شد من بسیاری از سردرگمی و ترس و آشفتگی زمانی که من بچه بودم.

Pushed: She said she didn't want to come out, but the reaction on social media forced her to do so

تحت فشار قرار دادند: او گفت که او نمی خواست به بیرون می آیند اما واکنش رسانه های اجتماعی او را مجبور به انجام این کار

“من نمی آمد از یک خانواده با *همه* آشکارا کردن. این هم ترسناک به عنوان یک بازیگر به آشکارا اعتراف تمایلات جنسی خود را به ویژه هنگامی که شما در حال حاضر قهوه ای زن در سی سالگی خود را.

‘این است که چگونه من آن را می خواستم به بیرون آمدن من پریدن این جهنم برنامه در حالی که چون من نمی خواهم به خواندن ميانگين نظرات رد این. شما می توانید افکار خود را.

‘من می دانم که عجیب و غریب واجد شرایط نیست من به عنوان سالن. اما من با افتخار و قدرت و زیادی زیر را برای این نشان می دهد (به عنوان نشانی کاملا نمادین مگان تو نریان) و در آن مسابقه زیبا و سالن میزبان.

‘گاهی اوقات آن را طول می کشد کسانی که با قدرت بیشتر برای کمک به نشان می دهد دریافت زمین, بنابراین ما می تواند به حاشیه رانده شده ستاره که سزاوار موردتوجه وتماشای عموم و به آنها فرصت بدهید.

“من نمی MC. من نه میزبان اصلی. من فقط منجر قاضی با توجه به 11 سال از میزبانی تجربه به طور کامل بی طرف یک تازه وارد به سالن (مانند بسیاری از مخاطبان خواهد بود) و در نتیجه یک پنجره برای افرادی که فقط کشف آن در حال حاضر و در حال دیرین متحد از جامعه تجاوز.

او گفت: “من آن را نگه داشته است پایین چون من ترسم از درد بودن متهم نمایشی ارابه موسیقی پریدن بیش از چیزی که باعث شد من بسیاری از سردرگمی و ترس و آشفتگی زمانی که من بچه بودم’

“ما شروع به تیراندازی فردا و من واقعا هیجان زده به تماشای این ستاره درخشش و جشن گرفته می شود. من هیجان زده برای کار با Leiomy, Dashaun و مایک Q. من با دوست من قانون روچ و مگان.

‘آن را f***ing hard خواسته می شود برای ادامه به بیمار پس از مدت طولانی انتظار برای آنچه شما می خواهید. من می دانم که. جنوب آسیا داستان تقریبا هرگز گفته بدون ستاره سفید.

“اما من امیدوارم که شما اجازه ندهید که چند ریخته گری طراحی شده برای کمک به نشان می دهد دریافت زمین توقف شما را از حمایت از استعدادهای درخشان از سالن در این نمایش است.

“آنها واقعا به f***ing و من واقعا افتخار به کار با آنها.’

Jameela پاسخ آمد در واکنش خشمگین در توییتر پس از مصاحبه اعلام شد.

Speaking out: Critics said she has no ties to voguing, and as a cisgender (her gender identity matches her sex) heterosexual woman, she isn't an appropriate choice for the show

صحبت کردن: منتقدان گفت: او هیچ وابستگی به voguing و به عنوان یک cisgender (او هویت جنسیتی منطبق جنسی) زن و مرد زن او نیست یک انتخاب مناسب برای نشان می دهد

برخی با اشاره به این که او هیچ تجربه و تخصص در این موضوع است.

“من درک نمی کنم که چگونه یک cishet کسی که (به ظاهر) نیست و بخشی از این سالن به صحنه رفتن به قضاوت یک vogueing رقابت است. من حتی سایه من واقعا درک نمی کنم. چه معیارهای برای اینکه یک قاضی?’ نوشت: یک منتقد.

دیگران گفت که voguing است LGBTQ+ فرهنگ و بنابراین قضات باید اعضای تجاوز+ جامعه است.

‘بسیاری از عجیب و غریب سیاه و قهوه ای عجیب و غریب معماران و طراحان و سالن عضو مجلس نمایندگان می تواند با استفاده از این نوع از پلت فرم به خصوص یک محور در فرهنگ ما’ نوشت: یک.

بیلی پورتر است سمت راست وجود دارد!!!!!!!!!! Indya مور است سمت راست وجود دارد!!!!!!!! گلپر!!!! راس!!!! است!!! راست!!!! وجود دارد!!!!!!!!!’ یکی دیگر از توییتی یقین.

“وجود دارد هیچ چیز افسانه ای در مورد شما پاک کردن, سیاه, عجیب و غریب, فرهنگ, مثل این. این فقط نشان می دهد که تنوع را برای شما تمام است فقط شگرد برای پول گفت: یک سوم است.

No one else available? They said voguing is LGBTQ+ culture, and thus the judges should be members of the LGBTQ+ community

هیچ کس دیگری در دسترس نیست ؟ گفتند voguing است LGBTQ+ فرهنگ و بنابراین قضات باید اعضای تجاوز+ جامعه

و دیگری نوشت: “این چنین افتضاح راه برای پیدا کردن همه عجیب و غریب نفر کشته شده اند. خودم گنجانده شده است.’

چندین همچنین موضوع را با مصاحبه از مگان تو Stallion, که همچنین cisgender و علاقمند به جنس مخالف — اما Jameela گرفتن یک دوز بزرگتر از انتقاد به دلیل outspokenness در حال متحد و حمایت از مردم به حاشیه رانده شده.

‘به نظر می رسد این نوع نکته جالب در این @jameelajamil است که ظاهرا در نظر گرفتن محل در حال حاضر محروم در هالیوود… امیدوارم من سوء تفاهم باشد منتقد است.

‘نگاه تصمیم سازان در حال دف مشکل اما… اگر من تا به حال هیچ شخصی پس زمینه و یا اتصال به vogueing/سالن جهان و با نام تجاری مبتنی بر عدالت اجتماعی و حقوق صاحبان سهام وجود دارد می تواند هیچ راهی که من می خواهم بر روی ثبت نام در میزبان… مهم نیست که چقدر خوب سکه… اما من…’ گفت: یکی دیگر از.

‘بخشی از یک “متحد” است که خود را دانستن خط و swerving گفت: یک سوم است.

برای او بخشی Jameela دفاع می کرد حضور او در این نمایش گفت: این یک راه برای گسترش مخاطبان است.

Strike a pose! Voguing started at 1960s New York drag competitions called 'balls,' in which black and Latino dancers would participate in voguing competitions

اعتصاب در برخواهد داشت! Voguing آغاز شده و در دهه 1960 در نیویورک کشیدن مسابقات به نام ‘توپ’ که در آن سیاه و لاتین رقصنده خواهد شرکت در مسابقات voguing

Iconic: It involved and grew in popularity through the '80s, eventually earning wider attention with Madonna's 1990 single Vogue

یاد: آن درگیر و رشد در محبوبیت از طریق ’80s در نهایت درآمد گسترده تر با توجه مدونا 1990 رواج تک

‘من می دانم که برخی از ما نیست از سالن اما ما در اینجا به ما موارد زیر را فشار دهید و مخاطبان جدید برای نشان دادن حمایت و جشن به سالن جامعه است. که همه ” او گفت:.

Voguing تکامل یافته از دهه 1960 هارلم سالن ، با توجه به موزه ملی تاریخ و فرهنگ آن آغاز شده در نیویورک کشیدن مسابقات به نام ‘توپ’ که در آن سیاه و لاتین رقصنده خواهد شرکت در voguing مسابقات.

رقص بود که پس از نام مجله مد شامل اغراق آمیز حرکات دست و برجسته جنسیتی به عنوان یک عملکرد.

آن درگیر و رشد در محبوبیت از طریق ’80s در نهایت درآمد گسترده تر با توجه مدونا 1990 تک رواج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>