جمال بومن مترقی شورشیان شکست الیوت انگل در خانه اولیه

جمال بومن به ثمر رساند تا یک پیروزی خیره کننده بیش از نماینده الیوت انگل L. نیویورک در دموکراتیک اولیه شکست 16-مدت وقت و غلبه بر تلاش های دموکراتیک استقرار در عمیق نشان از مترقی قدرت سیاسی است.

آقای بومن میانی مدیر مدرسه از یانکرز بود برنده اعلام شده در روز جمعه و پس از یک تعداد از رای غیابی تایید آنچه به نظر می رسید روشن اولیه شب هنگامی که او پدید آمده با فرماندهی و رهبری آقای انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

پیروزی آمد و با کمک آرایه ای از ستاره از حزب دموکرات چپ گرا از جمله نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز سناتور برنی ساندرز ورمونت و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

به عنوان اولین نامزد با آتشین ضد استقرار, پیام, آقای بومن پیروزی پژواک از خانم Ocasio-کورتز خود پیروزی خیره کننده در سال 2018 بیش از دیگر تثبیت وقت در نیویورک نماینده یوسف کراولی و سپس شماره 4 دموکرات در خانه.

در اختتامیه هفته از مبارزات انتخاباتی به عنوان آقای بومن به دست آورده حرکت و برجسته حامیان و اعضای حزب دموکرات گارد قدیمی سعی در نجات آقای انگل ضعیف مبارزات انتخاباتی. هیلاری کلینتون تایید کنگره یک هفته قبل از اولیه و به دنبال آن به منظور کوتاه توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو یک سوم مدت دموکرات که گفت: آقای انگل سزاوار یک رای به دلیل “ارشد مسائل.”

کسانی که به دنبال درخواست تاییدیه از مجلس نانسی پلوسی; James E. Clyburn خانه اکثریت شلاق و Hakeem Jeffries, خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس.

تمام شد به هیچ عنوان آقای بومن جای کسی را گرفتن آقای انگل و دو دیگر دموکراتیک رقبا استقبال از برنامه های مترقی مانند سبز معامله جدید و مدیکر برای همه, در حالی که همچنین موعظه نیاز به گسترده تر تغییرات اجتماعی مانند عدالت کیفری اصلاح و پرداختن به نابرابری درآمد.

از جمله مسائل داده شد تازه تاکید و افزود: ضرورت به عنوان ملت reeled در پی قتل جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در اواخر ماه مه. پس از آن تظاهرات گسترده گنجانیده شده و تقویت می کند سیاه و سفید زندگی می کند ماده حرکت داد و قدرتمند صحبت کردن نقطه برای آقای بومن است که آمریکایی های آفریقایی تبار و گفت که او تا به حال شده است از لحاظ جسمی حمله پلیس به عنوان یک کودک.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش همچنین به عنوان پس زمینه برای یک انقباض غیر ارادی ماهیچه القا لحظه برای آقای انگل. در یک کنفرانس خبری در برانکس در اوایل ماه ژوئن کنگره گرفتار شد در میکروفون, نشان می دهد که او تنها وجود دارد به دلیل مسابقه رقابت. “اگر من یک اصلی,” او گفت: “من نمی مراقبت.”

آقای انگل 73 بود اولین انتخاب شد در سال 1988 و در حال تمرین یک شکل از قدیمی مدرسه سیاست: او به آرامی افزایش یافت در صفوف حزب خوشحالم که دست یک سری از عبور از رئیس جمهور و افتخار از قدرت پردازش او را به خانه آورد به 16 کنگره منطقه که شامل شمال برانکس و بخشهایی از جنوب شهرستان Westchester.

آقای انگل می شود خانه پنجم وقت و دوم دموکرات به سقوط در این سال مقدماتی; Daniel Lipinski ایلینوی دیگر بود. سه جمهوریخواهان که از دست داده بودند Steve King of Iowa, Denver, Riggleman ویرجینیا و اسکات, Tipton, کلرادو.

آقای بومن فراوان دریافت کمک مالی از گروه های لیبرال مانند خانواده های شاغل و عمل سیاسی کمیته مانند عدالت دموکرات که به طور مشترک صرف بیش از $700,000 به سرنگونی آقای انگل.

از شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 4500 نفر در برانکس و Westchester نیز عمیقا تغییر اولیه کمپین محدود در مبارزه میکند و وادار کردن بحث انجام می شود و از طریق زوم.

آقای بومن که ادعا کرد یک میلیون تماس به رای دهندگان نیز با چکش آقای انگل عدم حضور در منطقه در زمان بحران نشان می دهد که وقت خود را صرف زمان در خانه او صاحب در حومه مریلند. آقای انگل تحت فشار قرار دادند در این ادعا گفته او ثابت حضور در منطقه از جمله ریوردیل که در آن او زندگی می کند.

آقای بومن, 44 است که شدیدا مورد علاقه را به نفع خود در ماه نوامبر در 16 منطقه که در آن دموکرات ها تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان بیش از چهار به یک است. هیچ نامزد جمهوری خواه و تنها یکی دیگر چلنجر, Patrick McManus از حزب محافظه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de