J. Crew فایل برای ورشکستگی در ویروس بزرگ خرده فروشی تلفات

J. Crew, جرم-بازار پوشاک شرکت که preppy-with-a-twist محصولات پوشیده بودند توسط میشل اوباما و به نظر می رسد در هفته مد نیویورک برای ثبت ورشکستگی حفاظت از روز دوشنبه. این اولین عمده فروش و خرده فروش به سقوط در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند بزرگ دیگر صنعت از جمله نام Neiman Marcus و J. C. Penney نیز مبارزه با تلفات و جرم خاموش شدن ناگهانی.

J. Crew اعلام کرد که شرکت مادر آن Chinos منابع ثبت شده برای فصل 11 حفاظت در ورشکستگی فدرال دادگاه برای منطقه شرقی ویرجینیا. به عنوان بخشی از مالی خود را سازماندهی مجدد طرح آن را در دست کنترل به بالا طلبکاران از جمله صندوق های تامینی لنگرگاه سرمایه با تبدیل $1.65 میلیارد دلار از بدهی ها به حقوق صاحبان سهام. این شرکت همچنین قصد دارد برای نگه داشتن بر روی آن Madewell نام تجاری در آن در نظر گرفته شده بود در حال چرخش به یک شرکت عمومی است.

J. Crew اضافه شده که در آن e-commerce عملیات ادامه خواهد داد به کار به طور معمول در سراسر ورشکستگی آن مورد و آن برنامه ریزی برای بازگشایی آن J. Crew و Madewell فروشگاه هنگامی که مستندات برداشته می شوند.

“این توافق با وام دهندگان نشان دهنده یک نقطه عطف مهم در روند در حال انجام برای تبدیل کسب و کار ما” Jan خواننده, J. Crew ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت:.

این شرکت تا به حال شده است در مذاکرات با وام دهندگان در مورد نحوه رسیدگی به بدهی های خود را برای هفته ها و تصمیم پس از آن هیئت مدیره اعطا یکشنبه شب با توجه به دو نفر با آگاهی از این وضعیت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل بحث های محرمانه بودند.

همه گیر شده است فاجعه آمیز برای در حال حاضر ضعف در صنعت خرده فروشی. در ماه مارس فروش لباس و لوازم جانبی کاهش یافت بیش از نیمی از. شماره مارس انتظار می رود بدتر می شود چرا که بسیاری از فروشگاه ها باز بود حداقل برای برخی از مارس (e-commerce نسبتا کوچک کمک کننده به کل فروش برای بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای است که به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای بسته شدن).

خرده فروشان باید furloughed کارکنان کاهش اجرایی حقوق و احتکار پول در تلاش برای زنده ماندن تا زمانی که خاموش شدن ناگهانی برداشته می شوند. و گسترده وجود دارد که اذعان J. Crew بعید است که تنها خرده فروش به صورت آستانه.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • بازارهای جهانی به شدت سقوط در بهبود وحشت.
  • J. Crew فایل برای ورشکستگی عمده فروش و خرده فروش به سقوط در طول بیماری همه گیر.
  • تلاش های جدید برای کاهش ضایعات مواد غذایی به عنوان خطر گرسنگی رشد می کند در امریکا است.

J. Crew حمل بار بدهی 1.7 میلیارد دلاری بر اساس یک قوی تر خریداری در سال 2011 توسط دو شرکت های سهامی خصوصی — TPG سرمایه و لئونارد سبز و همکاران — حتی قبل از coronavirus آورده, فروش لباس نزدیک به توقف در 182 فروشگاه 140 Madewells و 170 رسانه های آن در حال اجرا بود که از اوایل ماه مارس. آن را نیز تلاش برای انطباق با تغییر سلیقه مصرف کننده.

اما به نظر می رسید به ساخت گام در ماه های اخیر نسبت به بیشتر دوام آینده. این شرکت به تازگی به استخدام یک مدیر اجرایی و برنامه ریزی برای ارائه عمومی اولیه Madewell این بهار به منظور پرداخت برخی از بدهی و بازسازی J. Crew نام تجاری.

Coronavirus همه گیر scuttled این برنامه و در نهایت سرنگون شرکت.

J. Crew آغاز زندگی در سال 1947 به عنوان یک خانواده اجرا پایین-قیمت خط تولید لباس برای زنان به نام محبوب باشگاه برنامه ریزی و در سال 1983 آن را تغییر نام داد و باز آفرینی به عنوان یک کاتالوگ شرکت فروش یقه اسکی تاپ و گردن خدمه ژاکت در “Preppy کتاب” سایه. این جهش به نام خانواده و قرن 21 مد افسانه در ماه اکتبر سال 2008 زمانی که خانم اوباما که شوهرش شد و سپس نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری به نظر می رسد در “نمایش امشب با جی لنو.” این بود که تنها چند روز پس از آن بوده است نشان داد که سارا پیلین نامزد جمهوری خواه برای معاون رئیس جمهور داده شده بود هزینه کمد لباس قبل. “من می خواهم به شما بخواهید در مورد کمد لباس خود را” آقای لنو گفت: به خانم اوباما. “من حدس می زنم حدود 60 grand? شصت 70 هزار که برای لباس؟”

“در واقع این یک J. Crew گروه” Mrs. اوباما در پاسخ با اشاره به $148 مداد زرد, دامن, $148 زرد و قهوه ای و بالای مخزن چاپ و 118 دلار مطابق ژاکت کش باف پشمی زرد. “بانوان ما می دانیم J. Crew. شما می توانید برخی از چیزهای خوب آنلاین!”

این یک چیز بی ارزش بازاریابی لحظه ای. پس از آن همه می دانستند J. Crew که به نظر می رسید به تجسم بالا/پایین ترکیب و مطابقت روند از لحظه ای.

این شرکت خریداری شد TPG در سال 1997 در یک قوی تر خریداری از تاسیس Cinader خانواده صورت گرفته بود در سال 2003 تنها به reacquired حدود 3 میلیارد دلار با TPG و لئونارد سبز و شرکای نزدیک به یک دهه پیش است.

مدیر خلاق آن جینا لیون که پیوست و به عنوان بخشی از تیم طراحی در سال 1990 شد boldface نام شناخته شده برای او سیاه و سفید-rimmed عینک gangly قاب و پولک دوزی و استتار. گزارش روزنامه اعالن در مورد باز گشت از این شرکت اجرایی, Millard, S. درکسلر که قبلا led Gap Inc. برای سال. آقای درکسلر که می رود توسط میکی, مشهور شد برای سوار دوچرخه خود را در اطراف دفتر و چک کردن در با فروشگاه همکاران از طریق بلندگو.

در سال 2011 J. Crew شد اولین انبوه در دسترس تجاری به نقض مد بالا دیواره و در حال حاضر در هفته مد نیویورک. رواج تاج با نام تجاری “قابل توجه صدا در مکالمه در سبک آمریکایی است.” به عنوان چهره نام تجاری خانم لیونس با حضور در مراسم Met Gala و در سال 2014 نقش مهمی در HBO نمایش “دختران است.”

در سال 2017, اما پس از دو سال از سقوط فروش خانم لیونس چپ این شرکت است. J. Crew, انتقاد, رفت, رفته بود بیش از حد مد افتادن به دام prizing تغییر ناگهانی بیش از کیفیت و قیمت خود را از عملی است. و آن را به حال هرگز به اندازه کافی تمرکز بر تجارت الکترونیک است. Madewell آن جوان ساده تر — “معتبر” — خواهر تجاری به دست آورد توسط آقای درکسلر در سال 2006 بود که این شرکت جدید ستاره درخشان. پس از خانم لیونس چپ, Madewell را طراح Somsack Sikhounmuong که روشن بود به J. Crew در سال 2015 بالا گرفت خلاق نقطه. بسیار ساخته شده بود از بازگشت به ارزش های اصلی.

آن را کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. برای یک نام تجاری مد به رشد آن را یا باید به صورت نیاز یا خواست. J. Crew, نشستن در جایی در هلند از سبک و قیمت نه. چند ماه بعد خانم لیونس خروج آقای درکسلر پایین پا و آقای Sikhounmuong چپ دو ماه بعد شروع رابین دور از مدیران و طراحان. که در نهایت در خدمت به اشتباه به جای روشن شدن هویت شرکت و استراتژی خود را. Jan خواننده قبلا از نایک و راز ویکتوریا بود به نام J. Crew جدیدترین رهبر در ماه ژانویه است.

Madewell, که برای ثبت I. P. O. در پاییز شد به این بهار در حالی که J. Crew باقی مانده است اما این برنامه بودند در نهایت اوراق در ماه مارس به بازار سهام spiraled اضافه کردن یک موج جدیدی از فشار و علامت سوال به J. Crew آینده.

حال سوال این است که آیا این تحول صنعت خرده فروشی — که predates گیر با فروپاشی Barneys New York در اواخر سال گذشته — ادامه خواهد داد.

“این شرکت به ورشکستگی برای شرکت هایی که تلاش شد قبل از Covid — ما دیده نمی شود درست Covid-تنها ورشکستگی” گفت: James Van Horn یک شریک در قانون شرکت Barnes & Thornburg و یک متخصص در خرده فروشی ورشکستگی.

او افزود: “بسته به اینکه چگونه وضعیت کنونی ادامه می دهد که ممکن است تغییر کند.”

مثلا برادران بروکس یکی دیگر از ناب آمریکایی خرید موسسه در حال حاضر در مواجهه با سوال در مورد آینده آن است.

“در دوره عادی از کسب و کار برادران بروکس به طور مداوم به بررسی های مختلف و گزینه های استراتژیک به سمت شرکت برای رشد و موفقیت در همکاری با مشاوران مالی در P. J. سلیمان” سخنگوی گفت: در پاسخ به سوال در مورد یک فروش بالقوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im