“این چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا’: این بیمارستان در مرکز نیویورک Covid-19 بحراننیویورک مرکز Covid-19 همه گیر در ایالات متحده و المهرست بیمارستان در شهر نیویورک کویینز مرکز مرکز.

فقط در یک دوره 24 ساعته در این هفته حداقل 13 نفر گزارش شد که درگذشت در بیمارستان که در آن دفتر معاینات پزشکی مستقر است یک یخچال تریلر به عمل به عنوان یک سردخانه موقت. مقامات در توصیف این بیمارستان به عنوان “ضعف”, “تاخت و تاز” و فراخوانی برای یک چیز: “کمک کند.”

“مردم در حال رفتن به می میرند” گفت: Francisco ملا نیویورک عضو شورای شهر که نشان دهنده المهرست محله. “میزان در چند روز آینده [را] در ادامه به بالا برود و مردم در حال رفتن به ترس و شوکه کرد.”

از ما پیشی گرفته virus نقاط چین و ایتالیا با 82,404 موارد عفونت در پنج شنبه شب و با توجه به یک ردیاب اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ساعت قبل, جدید, شهردار نیویورک, بیل د Blasio, اعلام کرده بود وجود دارد 23,112 Covid-19 نفر در شهر نیویورک به تنهایی و 365 مرگ و میر. کوئینز حساب برای یک سوم از موارد در این شهرستان است.

“المهرست بیمارستان در مرکز پاسخگویی به این بحران است. این هیچ 1 اولویت ما سیستم بیمارستان در حال حاضر” د Blasio گفت: در روز پنج شنبه.

بیمارستان واقع شده است و در یکی از فقیرترین و متنوع ترین مناطق این شهر به 20,000 مهاجران اخیر از 112 کشورهای مختلف است. آن را در حال حاضر عامل در 80 درصد ظرفیت قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس با برنامه ای برای گسترش بخش اورژانس. یکی دکتر گفت BuzzFeed تسهیلات است “برگزار شد همراه با یک بند کفش”. آن عامل در 125 درصد ظرفیت پنج شنبه صبح با ده ها تن بیشتر مردم صف خارج به دنبال آزمون و درمان است.
People wear face masks as they wait in line for coronavirus testing at Elmhurst hospital on 25 March.

در المهرست و در نزدیکی تاج محله یک در چهار نفر فاقد بیمه درمانی. یک در چهار نفر در فقر زندگی می کنند. تعداد کسانی که احتمالا رشد پس از Covid-19 قرار دادن یک رکورد 3 میلیون آمریکایی از شغل خود با رود فایل بیکاری در هفته آینده.

“است که بسیار مهاجر محله” گفت: فراموش Jun Lee استاد مطالعات شهری در کوئینز کالج که تحقیقات بر مهاجر تحویل کارگران است. “بسیاری از Latinx کارگران مهاجر آمده است که بخشی از کوئینز – المهرست Jackson Heights تاج – و آنها را در سراسر شهرستان ارائه مواد غذایی است.”

شهر نیویورک به 560,000 مهاجران مستند نشده. وجود دارد خلیج فارس بین این نوع از بهداشت و درمان یک مهاجر مستند نشده و یک بومی آمریکایی می تواند دسترسی. یک شهر گزارش نشد و 94 درصد از ما متولد نیویورک بود و بیمه بهداشت و درمان در مقایسه با تنها 42 درصد از مهاجران مستند نشده در سال 2018 است.

“بسیاری از کارگران که در حال رفتن به آسیب پذیر زندگی می کنند در المهرست است که یک چشمه از آنچه در جریان است با این ویروس در حال حاضر” گفت: Lee. “اگر آنها نیاز به مراقبت های اورژانس, آنها در حال رفتن به رفتن به یک بیمارستان است که در حال حاضر غرق شده است.”


ملا متولد شد و در المهرست بیمارستان مشغول به کار وجود دارد قبل از او به عضویت شورای شهر و نماینده این بیمارستان به مدت 10 سال. او تا به حال روزانه تماس های تلفنی با بیمارستان مدیر عامل شرکت.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا یا اسپانیا اما این اتفاق در حیاط ما – در کوئینز” او گفت:.

“آن را واقعی و نگران کننده و ترسناک و هنگامی که شما باید میزان بالایی از افراد فاقد مدارک که باید به کار” گفت: ملا با استناد به بسیاری از مواد غذایی تحویل کارگران مهاجران اخیر کم دستمزد و قرارداد کارگران که در منطقه زندگی می کنند “آنها داده نشده حق حمایت می کند.”

ملا و همکار عضو شورای Carline ریورا در نامه ای به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: بیمارستان و دیگران در کوئینز شد “محاصره” و خواستار منابع بیشتر است.

“المهرست و ملکه بیمارستان محاصره شده است با این بیماری است. اگر شما صحبت می کنند با هر یک از کارکنان وجود دارد ناامیدی در صدای خود را است بی تردید” آنها نوشت.

“پزشکان توصیف صحنه های آخرالزمانی در نظر. بیماران گزارش مرگ در اتاق اورژانس هنوز در انتظار برای یک تخت خواب. ساکنان خط بلوک ایستاده در داخل سنگرها و در انتظار باران برای دریافت تست شده است.”

شهردار بیل د Blasio
(@NYCMayor)

Elmhurst بیمارستان در مرکز پاسخگویی به این بحران است. آن را اولویت شماره یک ما بیمارستان های عمومی سیستم در حال حاضر.

کارکنان در خطوط مقدم در حال رفتن بالا و فراتر از آن. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به آنها آنچه آنها نیاز دارند. https://t.co/RBIGRRcbe5

مارس 26 سال 2020

مانند بسیاری از دیگر بیمارستان ها در ایالات متحده و در سراسر جهان المهرست نیز تلاش شده است با کمبود تجهیزات حیاتی و دنده محافظ برای کارکنان پزشکی برای کمک به جلوگیری از آنها را به بیماری های.

بن McVane
(@ben_mcvane)

و یا امنیت شغلی است. بسیاری از آنها با خفیف COVID علائم در حال حاضر به صبر کنید برای ساعت در اتاق انتظار برای یک کار ساده توجه داشته باشید از یک پزشک برای کاهش عواقب اشتغال از دست رفته خود را تغییر در سفارش به خیال خود شده است.

مارس 26 سال 2020

بن McVane
(@ben_mcvane)

بیشتر به نظر می رسد عمیقا با دستمزد از دست رفته. همه از این منجر به گسترش سریع Coronavirus در کوئینز. در نهایت این بیماری همه گیر را نشان می دهد نقص در سیستم اقتصادی ما به همان اندازه به عنوان نقص در سیستم مراقبت های بهداشتی.

مارس 26 سال 2020

تحت شرایط عادی المهرست دارای 15 تخت مراقبت ويژه. در حال حاضر آن است که با Covid-19 بیمارانی که نیاز به مهاجم لولهگذاری به هواکش. همانطور که از پنج شنبه صبح 45 از بیمارستان در حال حاضر 63 هواکش بودند در استفاده از یک فرد با آگاهی از بیمارستان موجودی گفت.

این بیماران که به بیمارستان می آیند رسمی گفت: “بسیار بیمار است و به سرعت رو به وخامت. هیچ بازدید کننده مجاز در بیمارستان و بخش غژغژ کردن با دستگاه تهويه مکانيکی.

در 48 ساعت گذشته, 50 اضافی کارکنان بیمارستان فرستاده شده اند به المهرست بیمارستان و 60 بيمار منتقل و در جای دیگر به تلاش برای کاهش فشار بر کارکنان بیمارستان. د Blasio گفت: انتقال 40 هواکش به بیمارستان.

“کارکنان خود همه را به صرفه جویی در هر بیمار اما غم انگیز این بیماری را همچنان وحشتناک تلفات در آسیب پذیر ترین” de Blasio گفت. “به مردان و زنان شاغل در المهرست در حال حاضر: شهرستان خود را می بیند شما شهرستان خود را با تشکر از شما و کمک بیشتری در راه است,” او اضافه شده است.

پزشکان که صحبت به نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها گزارش دادند تقریبا در حال اجرا از هواکش; کار با یک “رنگارنگ” مجموعه ای از تجهیزات حفاظتی و بستری بیماران در حال ترک در اتاق انتظار برای ساعت قبل از یک تخت در دسترس است – اغلب وقتی کسی می میرد.
Elmhurst hospital on 26 March.

در حالی که المهرست به نظر می رسد به یکی از بیمارستان در نظر گرفتن فشار از نیویورک شیوع امکانات در اطراف شهر و دولت در حال آماده برای افزایش بیماران به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است.

“این فوق العاده است. این مثل این است که هیچ چیز من تا کنون دیده ام” گفت: دکتر دارا کاس اضطراری پزشکی استاد در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. “هر روز در حال افزایش در اتاق های اورژانس در سراسر شهرستان.”

“ما شاهد افزایش تعداد که 75 ٪ از تمام بیماران دیده می شود که دیده می شود برای برخی از بیماری های مربوط به coronavirus” کاس گفت. “من تو را دیدم 20 نفر در چهار ساعت و 16 از آنها تا به حال علائم ویروسی سندرم Covid.”

کاس گفت او بر این باور بیرونی قصبه بیمارستان ممکن است آمار گرفتن سخت تر با Covid-19 بيمار زیرا بر خلاف در منهتن بیماران وجود دارد نمی خواهد که تا به حال این منابع به ترک زمانی که شهر تعطیل.

“منهتن است دیدن همان حجم از بیماران به عنوان بروکلین و کوئینز و منهتن بالا و برانکس” او گفت:.

فرانسیسکو ملا
(@FranciscoMoyaNY)

مردم به صف شدند تا در اطراف گوشه و ایستاده در باران به COVID-19 آزمون در المهرست بیمارستان دیروز.

این است که بسیاری غیرمنتظره بیمارستان در شهرستان عامل در راه بیش از 100% ظرفیت و نیازهای منابع بلافاصله—اسناد پرستاران PPEs همه چیز. pic.twitter.com/u6wfq9kkIo

آوریل 24 سال 2020

ملا گفت: بسیاری از ترکیبات زنده در محکم بسته بندی شده آپارتمان اجاره تنها یک اتاق و یا مراقبت از سالمندان ، مهاجرت کارگران مواد غذایی مانند کسانی که لی مصاحبه به طور معمول درآمد بین $2-$4 یک ساعت قبل از راهنمایی و هیچ بیمه درمانی. و آنها لزوما جوان است. ميانه سن یک مهاجر چینی تحویل مواد غذایی کارگر است 46.

مایکل Czaczkes زندگی می کند که پنج دقیقه از المهرست راه می رفت گذشته خانواده ها نشسته اند با هم در یک خط که کشیده کردن تمام بلوک در دوشنبه حتی به عنوان آب و هوا تبدیل سرد و بارانی است. او گفت: دو نفره ساکنان در ساختمان خود به او گفته اند آنها می ترسند برای رفتن به المهرست در مورد آنها بیش از حد ممکن است مریض است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im