‘آن را کاملا Ad Hoc’: چرا در امریکا, ویروس, پاسخ, به نظر می رسد مانند یک چهل تکه

PAWTUCKET, R. I. — دیوید نورتون که کمک می کند تا برای اجرای یک مرکز جامعه در این رود آیلند, شهرستان, است و نه یک دانشمند. نه شد اعضای هیئت مدیره که برای جمع آوری یک جلسه اضطراری در هفته گذشته به تصمیم می گیرید که آیا خطر سرایت به معنای آنها باید خود را لغو برنامه های آینده است.

آنها نشسته با هم — یک پرستار و یک کارمند یک درمانگر بیمه اجرایی و تلاش برای رمزگشایی راهنمایی های داده شده توسط مقامات ایالتی و فدرال.

رود آیلند فرماندار جینا Raimondo بود خواست رهبران جامعه به انصراف از تجمعات بزرگتر از 250. از سوی دیگر پوتوککت مدارس دولتی بودند هنوز هم باز است. سپس دوباره یک مدرسه خصوصی در نزدیکی سایت دولت اول coronavirus شیوع بسته شده بود برای دو هفته.

بوستون لغو کرده بود آن روز سنت پاتریک رژه اما نیوپورت نشده بود. سینما و مراکز باز شد. اما Disneyworld بسته شد. در پایان اعضای انداخت تا دست خود را و لغو شد بیشتر از همه چیز از طریق پایان ماه آوریل است.

“این کاملا ad hoc” آقای نورتون گفت. “وجود دارد هیچ علم در پشت آن و یا استدلال است. نه مثل ما بودند کسی زیر دستورالعمل.”

بدون هدایت روشن از دولت “آن را احساس می کند مانند ما شده است و در سمت چپ ما را به تصمیم می گیرید چه بهترین خواهد بود,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خطا. در سنگاپور یا ژاپن و اگر آن را لغو آن لغو شد.”

به انجمن خوش آمدید بهداشت عمومی آمریکا ،

ایالات متحده یک کشور تاسیس در مفهوم حقوق فردی و محدود فدرال قدرت جلیقه تصمیم گیری های کلیدی در بهداشت در دولت های ایالتی و محلی. هفته گذشته گذاشته لخت گیج کننده آمیخته محلی تصمیم گیری به عنوان بزرگترین قرنطینه در تاریخ اخیر آمریکا رخ داده است در یک juddering, تکه تکه مد.

محدودیت در مجامع عمومی هستند که تصمیم توسط فردی در شهرستان, تعطیلی مدارس و توسط فردی در مدارس. تست شیوه های مختلف متفاوت است به طور گسترده ای با برخی از کشورها معرفی منظقه تست و تست خصوصی, شرکت های. اگر چه این کشور به مرکزی دولتی برای دست زدن به بیماری های عفونی — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری — آژانس فدرال نمی تواند درگیر در زمین مگر اینکه دعوت متحده و یا شهرداری.

“ما به طور کامل غیر متمرکز نظام سلامت گفت:” میشل بری ارشد کاردانی دین جهانی بهداشت در دانشگاه استنفورد. “آن را دشوار است به بسیج زیادی مهار استراتژی است. که آنچه در سنگاپور انجام داد و یا آنچه در چین انجام داد. ما حتی نمی کار از ایالات متحده است. ما کار از شهرستان ها است.”

او گفت که او نگران است که این نگه داشته است این کشور از اقدام سریع و به تصویب تهاجمی کنترل اجتماعی فاصله.

“من فقط نگران ما قصد داریم به دنبال ایتالیا, البته نه از سنگاپور دوره و یا هنگ کنگ البته چون ما غیر متمرکز,” او گفت:.

در مصاحبه از سراسر کشور در هفته گذشته آمریکایی ها سوال که چرا دولت دست زدن به coronavirus متنوع به طور گسترده ای بسته به جایی که آنها زندگی می کردند.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“هر دولتی خود را کمی متفاوت قوانین” گفت: لیندا Dunn, 64, Uber راننده و معلم بازنشسته در اورلاندو فلوریدا. که آن روز صبح او تا به حال در اخبار خوانده شده که مینه سوتا معرفی کرده بود منظقه تست برای ویروس. از آن ساخته شده هیچ حس او گفت که فلوریدا نمی تواند خدمات مشابه.

“ما باید یک آتش سوزی در دست ما است. راه کنترل آن تست. آن را دریافت کند وجود دارد و آن را انجام,” او گفت:. اگر متحده نمی تواند نگه دارید تا با یکدیگر گفت: این کار باید انجام شود توسط دولت فدرال.

“که یکی از دلایل ما یک دولت فدرال,” او گفت:. “این یک وضعیت اضطراری است.”

برای بسیاری از والدین از تعطیلی مدرسه با ارسال یک پیام از سردرگمی و هرج و مرج است.

تریسی Stettner, 44, از, Hillsborough, کالیفرنیا., گفت: آن را دشوار است به توضیح به کودکان چرا, پسر جوان, مدرسه — که خصوصی است — تا به حال تعلیق در کلاس های مدرسه برای محافظت در برابر گسترش عفونت در حالی که او پسر بزرگ چپ هر روز صبح صرف روز در محله های نزدیک با 1200 دیگر نوجوانان و به خانه بازگشت.

“برای این کار باید همه یا هیچ چیز یا کس دیگری ما چگونه متوقف کردن گسترش گفت:” خانم Stettler. “گیج کننده ترین چیزی که به بچه های من است چرا N. B. A. لغو و دیزنی لند, اما من هنوز هم باز است ؟ آن حس را ندارد.”

او بیش از حد مشتاق بود برای یک سطح بالاتر از دولت به مرحله — در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“ما مدارس دولتی در حال انتظار برای او به چیزی می گویند,” او گفت:. “آنها نیاز به او بگو: هر کودکی که کشیده است معاف نبود.’ و حتی بیشتر از آنها نیاز به او بگو: هیچ تجمع جمعی,'” که باعث بسته شدن مدارس.

در Bellevue بشویید. Geng قهوهای مایل به زرد, 48, چرا کودکان خود را به مدارس باز مانده است که این مدارس در شهرستان, بیش از, که در آن برخی از کارکنان و خانواده ها آمده بودند در تماس با این ویروس در حال حاضر بسته به عنوان یک احتیاط.

خانم قهوهای مایل به زرد یک معمار که در چین به این نتیجه رسیدند که تردید بود “واقعا مربوط به آمریکا در ساختار اجتماعی است.”

“من فکر می کنم تحت شرایطی خاص ما نیاز به یک سطح بالاتر را چشمگیر گیری,” او گفت:. “اساسا مدرسه تردید را که تصمیم سخت خود را دارند.”

این کشور موضعی روش برای بهداشت عمومی است که هیچ حادثه: در آن ساخته شده بود در این راه.

سیستم زیرساخت ها شکل گرفت که در سال 1892 وبا همه گیر که رسیده و این کشور با ورود آلوده مسافران ارسال می شود در steamships از اروپا گفت: Howard Markel یک استاد تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان است.

وجود منطق به پلیس این موضوع محلی از سه چهارم از تمام کالاهای وارداتی وارد کشور از طریق بندر نیویورک. پس از آن جارو قدرت بودند توسط دولت کنترل می شود و شهرداری; شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان به حال خود را در نیروی پلیس و یک جزیره مورد استفاده قرار گیرد به قرنطینه افراد آلوده.

در دوران مدرن تر اما غیر متمرکز تصمیم گیری منجر به تاخیر در زمان واکنش.

دکتر Markel مورد مطالعه بسته شدن 550 میشیگان مدارس به عنوان پاسخ به 2009 H1N1 ویروس و گفت که او در بر داشت یک “معامله بزرگ از سردرگمی” و همچنین “تئاتر سیاسی” در بخشی از رهبران که با گذشت زمان احساس جامعه فشار به اقدام است.

هشتاد و سه درصد از کسانی که مدارس بسته “خیلی دیر به انجام هر کاری,” دکتر گفت: Markel نویسنده از “قرنطینه! شرق اروپا مهاجران یهودی و شهر نیویورک شیوع از سال 1892.”

“این صحبت به این نیاز ملی مجموعه ای از دستورالعمل ها و محرک های,” او گفت:. مهار استراتژی خدمت به سرعت رشد تعداد موارد به طوری که دانشمندان هم به توسعه یک واکسن یا پیدا کردن روش های درمانی جدید.

“آنها فقط شما خرید زمان” او گفت:. “شما رو به انجام آنها زود از آنجا که این ویروس گسترش می یابد. زود بهتر از دیر است. شما رو به انجام بیش از یک مدرسه بسته شدن و شما رو به انجام آنها را برای یک دوره از زمان است.”

اما موضعی سیاست نیز می تواند صعودی تشویق نوآوری و nimbleness.

“شما می توانید بیش از حد متمرکز و بسیاری از مشکلات در چین منعکس شده بیش از حد استفاده از فرمان و کنترل که در آن همه چیز را تا به حال اجرا را از طریق پکن برای تصویب” گفت: Robert دینگولل یک جامعه شناس انگلیسی که مورد مطالعه پاسخ به بیماری های همه گیر.

ایالات متحده در مقابل به طور سنتی کاهش یافته است بازگشت به قدرت از جامعه خود پاسخ. فشار همسالان او گفت که می تواند به دستیابی به بسیاری.

“آن نشسته خونتان با سنت آمریکایی از عبور از قضاوت در همسایگان خود را از گرفتن بیش از حد درگیر,” او گفت:. اما او اضافه کرد که “محلی مدنی-mindedness” در ایالات متحده مندرج در جامعه مقاوم سازمان قوی شهرداران و مطبوعات محلی و که این می تواند بسیار انجام.

“ایجاد فرصت برای کسانی که انواع متقابل نظارت که رسیدن به همان عمل به عنوان دولت سنگاپور ممکن است رسیدن به از طریق یک مسیر متفاوت,” او گفت:.

و در طول هفته گذشته برخی مقامات از راه خود رفت و به دفاع از سنت آمریکایی است.

آقای Newsom فرماندار کالیفرنیا گفت که او ترجیح به استفاده از قدرت خود برای اجرای دستورالعمل های محدود کردن اندازه از اجتماعات بزرگ به جای خروج از تصمیم گیری برای هر یک از کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است.

“من باید از این توانایی به عنوان فرماندار به اجرا درآوردن اما من انتظار ندارم که ما نیاز به انجام این کار است,” او گفت:.

خودمختاری محلی گفت: بخشی از یک سیستم کار می کند.

“ما بسیاری از قطعات اما یک بدن” او گفت:. “ما مطلع هستند توسط مردم محلی و پس از آن ما مکمل حمایت از ما با دولت و دولت فدرال است. و ما دست در دستکش مشترک.”

او گفت: او را ترک تصمیم بر بسته شدن مدارس به مناطق آموزش و پرورش خود را. به نام او در کالیفرنیا به استفاده از قضاوت خود را. برگزاری یک جلسه در یک زیرزمین او گفت که بسیار متفاوت از یک رویداد برگزار شد در یک پارک عمومی.

“حس مشترک” او گفت:. “آن را در دسترس برای همه ما و این منابع تجدید پذیر.”

توماس فولر کمک به این گزارش از سان فرانسیسکو و کارن Weise از سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im