این باران گینس! ایرلندی بارها با استفاده از وانت و هواپیماهای بدون سرنشین به روح بلنداگر آن را خوشبو شب و شما شنیدن وزوز در آسمان بیش از Rathdrinagh یک townland در وسط ایرلند, شانس هستند که آن را نمی زنبورها اما آبجو.

به طور خاص یک هواپیمای بدون سرنشین حمل بطری های آبجو و شاید یک بسته چیپس. “بطری Heineken معمولا یا گاهی اوقات چند قوطی Bulmers” گفت: Avril McKeever.

او صاحب McKeever را Bar & Lounge, یک 152-سال-پیر میخانه که در خدمت یک جامعه روستایی در 30 مایلی شمال دوبلین. آن استفاده می شود به ارائه نوشیدنی و مواد غذایی و craic اما پس از آن آمد coronavirus مستند بنابراین در حال حاضر آن را ارائه می دهد و هوایی تحویل.

هواپیماهای بدون سرنشین که توسط McKeever برادرزاده در قانون Paul Clarke, criss صلیب محله بطری های آویزان از یک رشته است. “ما تا به حال یک بطری شراب و یک کیسه Tayto چیپس آماده برای رفتن در شب گذشته اما آن را ندارد به دلیل باد” McKeever گفت: در هفته گذشته.

نوآوری تلون مزاج, یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن با مشتریان است بخشی از یک کشنده جدی مبارزه برای بقا مقابله با ایرلند 7,000 بارها.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار ایرلند در ماه مارس بارها در میان اولین کسب و کار به ترک 50,000 کارگران بدون شغل و مردم بیبهره از بخشی از ایرلندی فرهنگ است.

هفت هفته بعد یک علامت سوال آویزان بیش از زمانی که – یا حتی اگر بارها دوباره باز خواهد شد.

گرفته اند بزرگ مالی ضربه از دست رفته “goldrush” تعطیلات آخر هفته در سراسر روز سنت پاتریک و شش کشور راگبی مسابقات از دست آبجو که رفت بیات رو فشار مداوم به پرداخت اجاره و آب و برق.

در زیر ایرلندی دولت مستند نقشه راه آنها ممکن است قادر به بازگشایی در 10 اوت اما مشتریان ترس از عفونت plus اجتماعی فاصله قوانین می تواند در عین حال هر خرابکاری احیای. Donal اوکیف مدیر اجرایی مجوز Vintners انجمن (LVA) به نام قوانین یک “کابوس کامل” برای بارها.

که افزایش یک سوال: می توانید یک مدل کسب و کار استوار در آوردن مردم با هم وجود داشته باشد در دوران اقامت از هم جدا ؟

ایرلند بارها با آن مواجه شده اند چالش های قبل از. اعتدال حرکت depopulation سیاسی تحول و رونق اقتصادی و رکود همه در زمان عوارض خود را. اما بازماندگان اقتباس و رونق است.

Covid-19 ارائه یک تهدید وجودی. مشتریان سابق تبدیل شده اند استفاده می شود به فیلم در سوپر مارکت ها و آشامیدنی در خانه. چگونه بسیاری از شما را به پرداخت قیمت های بالاتر و خطر عفونت در میخانه محروم از شلوغی و جو ؟

بارها در پاسخ به عنوان بهترین آنها می توانند. برای McKeever هواپیماهای بدون سرنشین تحویل یک راه برای روح بلند – بدون جناس در نظر گرفته شده – و تغذیه نوار اتصال به جامعه است.

دیگر بارها در racking تا سریع فروش با ارائه پیمانه نیم لیتری به مشتریان تحویل. “شما حلقه تا سفارش پیمانه نیم لیتری و پرداخت با کارت اعتباری و گفت:” علامت گذاری Grainger صاحب Graingers Hanlons گوشه یک دوبلین میخانه که پیشگام این استراتژی است.

کارکنان کشیدن پیمانه نیم لیتری – معمولا گینس – مهر و موم و قرار دادن آنها در یک coolbox. رانندگان با دستکش و ماسک تحویل آنها در 5 کیلومتری شعاع مجاز مستند قوانین. “این پاینت کامل خواهد بود. ما در حال حاضر نزدیک به شش هفته و نه تا به حال یک شکایت” گفت: Grainger.

سفارشات از سراسر جهان – انگلستان آمریکا استرالیا دبی – به عنوان مهاجر ایرلندی آنچنانی در این شانس را به ارسال برخی از عشق در قالب نوشیدنی و وعده های غذایی پخته شده به دوبلین بستگان در مستند. “این کسب و کار خوب و زرنگ اما نه به عنوان خوب به عنوان اگر میخانه باز بود. بقای آن را. اگر ما آن را انجام نمی, ما نمی خواهد هر گونه درآمد” گفت: Grainger.
Richard Grainger owner of Graingers pub in Dublin delivers pints of Guinness

یکی publican نصب شده یک چیز قابل و پمپ در یک ون بنابراین او می تواند جلو پیمانه نیم لیتری در مشتریان خانه. بزرگ, داستان عاشقانه, شمال دوبلین میخانه می کشد سفارشات آنلاین و اعزام رانندگان با دو پاینت “growler” بطری.

این اقدامات اضطراری. بقا بستگی اختراع مجدد در Covid-19 جهان است.

یک بررسی نشان داد که شش نفر از 10 دوبلین میخانه صاحبان ترس کسب و کار خود را بنیانگذار اگر مجبور به ماندن بسته برای بقیه سال – چشم انداز پرچم توسط وزیر بهداشت ایرلند, Simon هریس که پیشنهاد کامل بازگشایی ممکن است نیاز به انتظار یک Covid-19 واکسن.

امیدوارم که از انواع آمد در هفته گذشته زمانی که دولت را مستند نقشه راه پیشنهادی اجازه بارها در 10 اوت. فیزیکی, فاصله, اقدامات, اما, خواهد شد و افزایش هزینه ها و کوچک درآمد.

هفته گذشته LVA و Vintners فدراسیون ایرلند که نشان دهنده publicans خارج دوبلین ارائه یک درخواست برای اجازه دهید بارها باز در ماه ژوئن با کافه ها و رستوران ها در این وعده از یک نوع جدید از انتشارات: بیش از چهار نفر در هر 10 متر مربع بیش از شش جدول در, بدون موسیقی زنده و DJ هیچ نشسته و ایستاده و یا سفارش در نوار با استفاده از دست sanitiser پس از ورود کارکنان و نگه داشتن فاصله از مشتریان.

دولت در حال بررسی این پیشنهاد است. هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از بارها را به مقابله با چنین محدودیت.

علامت گرینگر و کیسه های مورد استفاده به منظور جلب 300 نفر در یک شنبه شب اما باید به محدود کردن آن به 70, او گفت:. او نصب پارتیشن تبدیل یک نوار منطقه به یک newsagent را – و عبور از انگشتان دست خود را. “این وحشتناک برای دیدن میخانه خود را خالی آن را مانند یک مرگ در خانواده است. ما باید به آنچه که ما باید انجام دهیم … که عرشه از کارت های ما برخورد شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>