آن را “مردم مردم” به عنوان خطوط کشش در سراسر آمریکا

دنور — ایستاده در خط استفاده می شود یک آمریکایی تفریح و سرگرمی, آیا آن را پوشش برادوی را نشان می دهد کمپینگ در خارج از سالن های سینما قبل از جنگ ستارگان برتر یا لرز خارج فروشگاههای جعبه بزرگ برای اولین بار در داخل در جمعه سیاه.

Coronavirus اتحادش را تغییر همه که. در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور در حال به خطر انداختن سلامت خود را به صبر در زمان گاهی اوقات ناامید خطوط جدید برای نیازهای اساسی به عنوان اقتصادی تلفات این ویروس مدتها کشور است.

در ماشین و با پای آنها خوراکی در ماسک و انتظار برای ساعت به انبار کردن مواد غذایی, فایل بیکاری کمک های رأی گیری و انتخاب کنید تا جعبه از مواد غذایی اهدا. خطوط کشش در اطراف بلوک و مسدود کردن دو خط بزرگراه.

در غرب پنسیلوانیا, اتومبیل انباشته برای مایل در روز دوشنبه به عنوان صدها نفر از مردم منتظر به جمع آوری یک هفته به ارزش غذایی از پیتسبورگ جامعه بانک مواد غذایی.

خارج میامی برخی از 16 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست بیش از چند هفته گذشته snaked در اطراف یک کتابخانه در روز سه شنبه انتظار را انتخاب کنید تا یک مقاله برنامه کاربردی برای مزایای بیکاری.

و در میلواکی, کاترین گراهام که بد قلب و آسم سیلی بر یک در خانه ماسک صورت و آپارتمان خود در روز سه شنبه برای اولین بار از اوایل ماه مارس به صرف دو ساعت انتظار در صف برای رای دادن در یکی از پنج مکان های رای گیری در شهرستان است که باز مانده ویسکانسین اولیه انتخابات.

“این مردم مردم مردم” خانم گراهام 78 گفت. “من می ترسم.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

یکی از ساکنان خانم گراهام ارشد-مجتمع آپارتمانی در حال حاضر درگذشت coronavirus و خانم گراهام گفت که او تقریبا پشت هنگامی که او را دیدم ، اما مصمم به رای او نشسته بر او واکر به عنوان خط inched جلوتر و دعا با خدا درخواست به آنها را امن نگه دارید. هر روز از او شده است مورد نقد و او و فشار خون و سطح اکسیژن و دیگر علائم حیاتی در یک خانه و ماشین.

این صحنه ها به خصوص نامطلوب در یک لحظه زمانی که بزرگراه خالی هستند و مراکز شهرستان ها ترک و بهداشت عمومی کارشناسان اصرار مردم به سرعت انتقال coronavirus با اجتناب از هر یک از دیگر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • در عید پاک و با مرگ و میر افزایش, سوال در مورد بازگشایی اقتصاد loom.
  • یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
  • جشن عید پاک در کلیساها خالی. برخی از کشیشان مقاومت در برابر.

“آن را نگران کننده گفت:” کارل Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن که در مطالعات بیماری های همه گیر. “آن را راه اندازی غیر ضروری فرصت برای انتقال است.”

حتی به عنوان سوپر مارکت ها خط تا خریداران خارج و قرار دادن برچسب شش فوت از هم جدا در طبقه خود مارک که در آن مشتریان باید صبر کنید برای چک کردن برخی از دانشمندان و سیاست کارشناسان هشدار می دهند که کسب و کار و سازمان های دولتی هنوز هم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم از هم جدا در مکان های عمومی و یا برای جلوگیری از آنها را از نیاز به خط تا در دسترس نباشد.

جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی بود مبهوت هنگامی که او را دیدم مسافران کهنه به هرج و مرج مهاجرت و گمرک خطوط ماه گذشته به بازگشت به ایالات متحده رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اعلام کرد محدودیت های مسافرتی. این تصاویر نشان داد خطر خطوط — چگونه متراکم صدها نفر از مردم با هم در فضاهای محدود می خنثیسازی هفته از دقت اجتماعی فاصله, او گفت:.

“این یک کابوس,” او گفت:. “آنچه در نظر گرفته شده بود به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش ویروس عوض شد یک سوپر-گسترش فرصت است.”

در میلواکی, جنیفر Taff, 38, گفت: روز سه شنبه انتخابات شده بود دلیلی مجبور به رفتن پیش در طول یک بیماری همه گیر. به عنوان او ایستاده در خط برای ساعت دو و نیم نقاب و برگزاری یک مقوا و گفت: “این مسخره است” خانم Taff گفت که او نگران است که افراد مسن در کنار او بودند خطر سلامت خود را به رای دادن.

“این زن دوست داشتنی سرفه پشت سر من باید در خانه, تخت, بودن, مراقبت از” خانم Taff گفت. “آن را کاملا در بازی سیاست با زندگی ما.”

در زمان عادی این قوانین نانوشته ایستاده در خط در حال روشن گفت: David Gibson, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه نوتردام که مورد مطالعه خط رفتار: قطع نمی. نمی ایستادگی creepily نزدیک است. نگه داشتن آن در حال حرکت است.

اما آقای گیبسون گفت: کمی در مورد خطوط روشن است دیگر. شش پا از فاصله واقعا به اندازه کافی برای جلوگیری از عفونت است ؟ چه شده است بهترین راه به صورت ؟ باید خط اول آمده-اول خدمت یا باید مسن تر بیشتر آسیب پذیر مردم اجازه داده می شود به جست و خیز پیش رو — که در حال حاضر این سیاست در برخی از فروشگاه های مواد غذایی?

“این پروردگار مگس در عین حال” آقای گیبسون گفت. “ما نمی توزیع با مقررات و قوانین و روش است.”

اما برخی از خطوط موج دار شدن با اضطراب به عنوان مردم در سپیده دم طلوع و محاسبه قمار در مورد تنظیم سلامت خود را در برابر انجام برخی از نیاز به تیز با اختلال و اضطراب از بیماری همه گیر.

ده ها تن از خریداران صف خارج حومه شهر دنور فروشگاه مواد غذایی برای کاغذ توالت یک روز صبح. وقتی نیوجرسی و کلرادو ارائه شده رانندگی تا تست برای coronavirus مایل از اتومبیل های غرق سایت. با مدارس بسته پدر و مادر در پورتلند منتظر ساعت به دریافت لوح رایانه, بنابراین فرزندان خود را هنوز هم می تواند اتصال با کلاس خود را.

در بسیاری از شهرها خطوط خارج pantries غذایی تبدیل شده اند خودنمایی نمادهای مالی precarity نشان میدهد که چگونه به سرعت همه گیر را ویران کرده است کار مردم را به امور مالی.

در سن آنتونیو 10,000 خانواده شروع به ورود قبل از سپیده دم روز پنج شنبه در یک شرکت-توقیف مبادله دیدار با هال برای دریافت جعبه از مواد غذایی است. به طور معمول 200 تا 400 خانواده ممکن است نشان می دهد تا در طول نرمال توزیع مواد غذایی.

“این یک موج نیاز” گفت: Eric کوپر رئیس جمهور از سن آنتونیو بانک مواد غذایی. “همه آنها اجازه رفتن. هیچ پس انداز. هیچ شل در بودجه خانوار. پول را اجرا کنید. آن را فقط نشان می دهد که چگونه مردم از جان گذشته هستند.”

اکثر سوار پر پارکینگ با یک سیل از اتومبیل های خروج از ویندوز پایین وقتی تهویه مطبوع کار نمی کند. آنها برخوردی خشن روبرو سر خود را از پنجره ها و صعود از اتومبیل های خود را به عنوان خط inched جلوتر است. دیگران تا به حال هیچ ماشین و وارد در اتوبوس و یا بودند کاهش یافته است توسط rideshares و راه می رفت در دیدار داوطلبان در ماسک و دستکش.

وجود دارد و خانواده ها با کودکان گذاشته شدن از پارک های تفریحی شغل خانه داری و رستوران ها. وجود دارد شهروندان بیش از حد ترس از ابتلا به کروناویروس به بازدید از سوپر مارکت ها و قادر به تحمل مواد غذایی-خدمات تحویل. یک مادر در تلاش برای نگه داشتن بچه ها خود را مشغول تنقلات و بازی آنها منتظر یکی از جعبه برگزاری مرغ و برنج و حبوبات و شیر و میوه و سبزیجات است.

خارج از پیتسبورگ, Danielle کوچک کشیده تا 90 دقیقه زود به یک توزیع مواد غذایی, اما دو ردیف طولانی از اتومبیل در حال حاضر جلوتر از او. پول گرفتن, تنگ, پس از دوست پسر او تا به حال به قطع پرداخت و او تصمیم گرفت تا او را در سفر به یک بانک مواد غذایی این هفته است.

او گفت: این خط منتقل کارآمد به عنوان اتومبیل های کشیده جلو در خوشه 10. پس از خانم کوچک, 32, دریافت یک جعبه پر شده با مرغ فاهیتا نوار, حفظ, هلو, میوه, آجیل و آب او mouthed “با تشکر از شما” به داوطلبان و سوار دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>