‘ما تنها صنعت’: pandemic محدودیت تهدید مین های توریستی فصل

مین خرچنگ جشنواره است برای ضعف قلب نیست. دهها هزار نفر از مردم سفر به راکلند مین – یک شهر از حدود 7000 full-زمان ساکنان در امتداد ساحل جنوبی از دولت برای حضور در شور امر هر سال است. این رویداد جاودانه توسط دیوید فاستر والاس در نظر خرچنگ, ویژگی های, کارناوال, سواری, پخت و پز, مسابقات, یک دریای الهه زیبایی و البته بسیاری از خرچنگ.

هیچ الهه دریا خواهد بود تاج در این سال است. با Covid-19 بحران به سرعت در حال گسترش در سراسر tNew انگلستان, جشنواره لغو شده است. در حالی که خرچنگ دریایی شده اند در امان برای یک سال دیگر جوامع است که تجمع در اطراف فصلی رویداد فرح بخش برای یک ضربه سخت.

بسیاری از قطعات از مین که dubs خود را “Vacationland” تکیه می کنند میلیون ها نفر از گردشگران که گله به ساحل آن شهرها و سواحل شنی در طول تابستان است. دولت تا به حال بیش از 37 میلیون دلار در خارج از کشور بازدید کنندگان در سال 2019 که صرف در مجموع $6.5 میلیارد دلار رسیده است. وجود دارد برخی از اسکی در زمستان اما سه چهارم از بازدید کنندگان که صرف حداقل یک روز و یک شب در دولت بازدید در طول ماه مه و سپتامبر.

در این تابستان خواهد شد نگاه بسیار متفاوت و نه فقط به دلیل خرچنگ جشنواره لغو شده است.

در حالی که مین دیده است کمی بیش از 1000 مثبت Covid-19 موارد و 52 و میر ناشی از آن جمعیت بیش از 1m – تعداد نسبتا کمی در مقایسه با کشورهای دیگر در ایالات متحده در منطقه شمال شرق – دولت در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای حفظ آن تعداد کم است.

روز پنجشنبه مین فرماندار جانت میلز اعلام کرد یک فرمت از دولت گسترده stay-at-home سفارشات تا 31 مارس. برای بقیه ماه هر بازدید کننده به دولت خواسته خواهد شد که به قرنطینه برای 14 روز میلز گفت. بسیاری از دولت های توریستی-کسب و کار گرا مانند هتل ها و اردو خواهد بود و مجاز به باز 1 ماه جولای به دولت جدید ترین طرح برای بازگشایی اقتصاد است.

“به کشورهای دیگر تجربه ویرانگر شیوع ما نمی توانیم اجازه دهید ما نگهبانان پایین” میلز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کوتاه تابستان فصل گردشگری – و یا اگر stay-at-home سفارشات از طریق ادامه تابستان هیچ فصل در همه – معنی خواهد بود که اثرات مخربی برای بسیاری از اقتصاد دولتی است که متکی در تابستان بازدید کنندگان برای نگه داشتن جوامع شناور.

People walk past the shuttered carousel and food stands in Old Orchard Beach, Maine.

ماریا Irrera که اجاره تعطیلات به خانه اش در روستایی ساحلی روستای Lincolnville ساحل یک درایو کوتاه از Rockland در حال حاضر به انصراف از سه تابستان رزرو.

Lincolnville ساحل یکی از معدود سواحل شنی همراه midcoast مین است. در طول تابستان گردشگران داخلی می توانید ناهار خوردن در مک لافلین را خرچنگ زیستن یا پایین صدف و کوکتل در چرخ خانه نوار ساحل قرار دارد در تبدیل wheelhouse از ماهی ساردین حامل قایق.

“اگر من از پنجره بیرون را نگاه در خلیج و اگر من تا به حال خواندن اخبار من نمی دانم وجود دارد هر چیزی اشتباه است” گفت: Irrera.

Airbnb خواسته بود مستاجرها به لغو رزرو تا زمانی که ممکن است و در حالی که مین شده است و کمتر تحت تاثیر coronavirus است و در حال حاضر آغاز روند باز کردن back up Irrera نگران است در مورد ساخت آینده رزرو و تاثیر shutdown در جامعه است.

“من خوب است. من از خانه کار می کنند. اما هتل? آنها نمی دانند چه خبر است,” او گفت:. “همه از دست دادن پول زیادی.”

صنعت مسافرت در ایالات متحده به عنوان یک کل است احساس شدید اثرات stay-at-home سفارشات. ما در انجمن سفر تخمین می زند که صنعت دهکدهای از دست داد $99bn پس از خاموش شدن ناگهانی آغاز شده و در ابتدای ماه مارس ،

حتی اگر متحده شروع به استراحت و اقامت خود را در خانه سفارشات معلوم نیست چه سفر را مانند قبل از واکسن ایجاد شده است که می تواند تا 18 ماه به رول کردن. در حالی که بسیاری از مردم وجود دارد که مشتاق به ترک خانه های آنها شده اند quarantining برای یک تعطیلات خوب در ساحل نیز وجود دارد بسیاری از کسانی که نگران هستند در مورد آنچه در سفر می تواند برای انقباض یا بیشتر در گسترش این ویروس.

ایالات متحده در صنعت سفر از نزدیک تماشا چین که در آن گزارش از عفونت را به طور چشمگیری کاهش یافته در طول هفته گذشته اما تقاضا برای پرواز است که در حدود 45 درصد از آنچه در آن قبل از بحران با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی (Iata). بسیاری از پروازها را می توان به مردم بازگشت به کار و به دیدار دوستان و خانواده; بازار گردشگری در کشور دیده نمی شود به همان اندازه از تجدید حیات.

این وضعیت به نظر می رسد حتی بیشتر آشکار برای ما که در آن شده است وجود دارد افزایش تقاضا برای مسافرت هوایی – با وجود تعداد عفونت کاهش – به دلیل نگرانی های بهداشتی و به طور کلی رکود در اقتصاد است.

“این [هوایی] صنعت در باقی بمانند و ما نه ضربه پایین سنگ” گفت: Alexandre de Juniac, Iata مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای.

در حالی که صنعت هواپیمایی اعداد ممکن است یک قناری در معدن زغال سنگ چگونه برای بقیه از صنعت سفر در حال انجام است مین و بقیه از جدید انگلستان در حال برگزاری به امید که اقتصاد را بازگشایی با اوج فصل در اواخر ماه ژوئن.

A girl sketches on a deserted beach in Old Orchard Beach.

در ماساچوست جوامع در ساحل جنوب غربی در حال حاضر دیده می شود لغو و یا به تعویق انداختن از عمده حوادث تابستان مانند شهرستان نمایشگاه مواد غذایی و شراب جشنواره و سالانه کنسرت.

در نانتاکت سابق صید نهنگ, جزیره است که خانه تابستانی برخی از ما را ثروتمندترین مردم محلی و مغازه ها و موزه ها و رستوران ها همه بسته پایین سمت راست که آنها قرار بود به لگد زدن به دنده. سالانه نرگس جشنواره یک رویداد است که فراهم می کند و معمولا در اوایل شروع کردن به شروع فصل لغو شد به عنوان stay-at-home سفارشات همچنان تا 18 مه.

“اگر این همچنان به تابستان است که به شدت تاثیر گردشگری. در نانتاکت آن را اساسا اولیه منبع درآمد” گفت: ویلیام DeSousa-Mauk سخنگوی نانتاکت اتاق بازرگانی است. “اقتصاد ما را به سقوط.”

علامت اسنایدر صاحب نانتاکت هتل و Winnetu Oceanside رفت و آمد مکرر در تاکستان مارتا گفت که او تا به حال به اخراج هر یک از کارکنان خود را, حتی اگر هتل خود را در نانتاکت باز است و تنها برای سفر ضروری و رفت و آمد مکرر در تاکستان مارتا بسته شده است به طور کامل.

“ما نیاز به باز و در اواخر ماه ژوئن و در غیر این صورت ما باید مشکلات” اسنایدر گفت. “اگر ما نمی تواند باز در این تابستان خواهد بود که دردناک است.”

اما پول همه چیز نیست.

در مقایسه با مین ماساچوست است coronavirus کانون: دولت از نزدیک به 7 میلیون نفر تا به حال بیش از 62,200 موارد coronavirus و 3,500 مرگ و میر بسیاری از متمرکز در بوستون.

نانتاکت و آن همسایه جزیره حتی بیشتر شیک تاکستان مارتا موفق شده اند در نگه داشتن ویروس خود را در سواحل با داشتن حدود 30 موارد مثبت در مجموع از جمعیت خود را از 11,000 و 16,000 بود. هر دو سلیمان و مین محبوب هستند با نیروهای جدید دولتی که دارای بیشترین coronavirus موارد در کشور است.

بازگشایی را باید متعادل عمل می کنند که اولویت نگه داشتن ساکنان محلی و سالم در حالی که مطمئن شوید که گردشگران می توانند در به سوخت اقتصاد محلی. “واقعا وجود دارد هیچ دیگر صنعت” DeSousa-Mauk گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>