‘آن را مانند او دختر من’: پس از ونسا Guillén کشتار کالیفرنیا, شهرستان reckons با ارتشدر مراحل سالن در شهرستان ریچموند کالیفرنیا نشستن ده ها تن از نیمه ذوب شده شمع با تصاویر از مریم باکره. در مقابل موقت محراب کوچک چای سفید چراغ طلسم “ونسا.”

صفحه نمایش ساخته شده در 6 جولای به مناسبت گرامیداشت روز ارتش متخصص ونسا Guillén که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط مافوق در یک پایگاه در تگزاس و داشت به قتل رساندند در پایان ماه ژوئن. صدها نفر از اعضای جامعه باید در اینجا جمع شده بودند هر شب به افتخار Guillén و دیگر قربانیان خشونت های جنسی و بدرفتاری در ارتش.

این vigils باعث شد که اعضای جامعه به صحبت کردن با داستان های خود را از تجاوز جنسی و دیگر موارد نقض حقوق بشر در ارتش و تسریع تماس به مورد مداقه قرار دادن – و به طور بالقوه بان – حضور نظامی استخدام در دانشگاه مدرسه در شهرستانها از جمله ریچموند.

“من ونسا به عنوان نظامی جورج فلوید. او در مورد آوردن توجه به همه چیز. و در حال حاضر ما نمی ترسم دیگر گفت:” آنت Luckey, که, دختر, اسیایی, درگذشت یک ناو هواپیما در اکتبر 2016.

این vigils در ریچموند یک اکثریت لاتین شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از Guillén باقی مانده بودند در ماه ژوئن. Guillén, گم شده در مارس و او گفته بود که خانواده و دوستان او که او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط دو سرباز که outranked او. پس از مرگ او با هشتگ #IAmVanessaGuillen گردش در میان قانونگذاران و سربازان سابق که شروع به اشتراک گذاری داستان های خود را از آزار جنسی و تجاوز در درون صفوف خود را.
A mural of Vanessa Guillén painted on a wall on the south side of Fort Worth.

ریچموند بومی Estefany سانچز شده بود زیر Guillén مورد از او ناپدید شد. 23-او به ارتش پیوست ذخایر در سال 2014 پس از نزدیک با همکاران در دیابلو Valley Community College در کنکورد, کالیفرنیا, حومه شهر حدود 25 کیلومتر از ریچموند. سانچز گفت: ریچموند پالس یک روزنامه محلی است که در حالی که بر اساس کنکورد او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و پایه و هنگامی که او رفت و به بالاتر تا او گفته شد “آن را خورد و حرکت می کند”.

در ماه مه سال 2019 پس از دو هفته او ثبت یک گزارش رسمی در مورد حوادث او مرخص شد بدون توضیح.

ارتش ایالات متحده ذخایر بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به عنوان اخبار از Guillén قتل موجب تظاهرات در سراسر تگزاس و شهرهای اطراف ما سانچز و دو خواهر جکی و Nadra سانچز رسیده به دیرین جامعه سازمان گونزالو Rucobo برای کمک به سازماندهی یک تظاهرات به منظور بالا بردن آگاهی در ریچموند.

“من به آنها گفتم که هر کاری که ما انجام آن نیاز به بیش از یک روز واقعه” Rucobo گفت. “ما می خواهیم را به آگاهی و ایجاد یک فضای امن برای زنان و جامعه تجاوز بودند که متاثر از آزار و اذیت جنسی و یا حمله.”

“آن آغاز شده به عنوان یک آلی چیز برای کمک به خانواده از ونسا و سپس آن را تبدیل به یک دروازه برای کمک به خانواده های دیگر خود را از طریق فرایند درمان” او ادامه داد.

از آن پس جنبش آغوش اعضای جامعه با داستان های از همه نوع سوء استفاده در ارتش.
People light candles at a vigil for Vanessa Guillén in Richmond, California.

آنت Luckey, دختر, اسیایی, درگذشت سپسيس در سال 2016 کمتر از یک ماه پس از سوار شدن به ناو یو اس اس رونالد ریگان بود که مستقر در ژاپن برای اولین بار تور وظیفه. در سال 2018 آنت و همسرش, جرثقیل Luckey طرح دعوی در دادگاه در برابر نیروی دریایی ایالات متحده ادعا که کادر پزشکی روی عرشه ناو هواپیمابر بودند بی پروا و غفلت به اسیایی, مراقبت است که می تواند زندگی او را نجات داد.

یک سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده گفت: هیچ انتظار دادخواهی مربوط به اسیایی, Luckey مرگ و شاخه نظامی هیچ اظهار نظر در مورد این موضوع.

آنها ارائه شده توسط خلاف کاران وکیل ناتالی Khawam همان وکیل است که کار با Guillén خانواده. خود را در مورد اخراج شد در ژانویه سال 2020 اما Luckey خانواده است ادامه داد: پست در رسانه های اجتماعی در مورد دختر خود را مورد تعقیب خود را برای پاسخگویی.

Micha وارگاس محلی سازمان با یک پسر در ذخایر دریایی و ارتش آمریکا گفت که این جنبش به خصوص با طنین انداز ریچموند جامعه لاتین.

“در هر اعتراض شما دیدن پرچم مکزیک, وارگاس گفت. “من احساس می کنم مانند ونسا دختر من است, مثل این است کودک من. و در صورتی که اتفاق افتاده است به من کودک من می خواهم من در کل جامعه, مبارزه با دیوانه و خشمگین برای من است.”

وارگاس می گوید که پس از او شروع به سازماندهی او شنیده می شود از بسیاری از مادران نگران برخی از آنها به مدت طولانی می ترسید به صحبت کردن در عموم به دلیل وضعیت مهاجرت. اگر گذشت فدرال رویای عمل خواهد ایجاد یک مسیر به شهروندی برای ثبت نشده دانش آموزانی که حضور در دانشگاه و یا رفتن به سربازی اما با تابعیت سوار بر تکمیل خدمات خود را برنامه می تواند همانند یک شمشیر برای ثبت نشده و مخلوط-وضعیت خانواده وارگاس گفت.

“من به اندازه کافی خوش شانس به یک مستند کسی که نمی کند ذهن شدن با صدای بلند و گفت: ‘ما این است که زمان به ظهور برای مردم و اجازه دهید نظامی می دانیم که ما باید یک صدا و راست به تقاضا پاسخ.'”

نظامی استخدام در ریچموند

ادعاهای بدرفتاری را برانگیخته تازه بحث در مورد نقش ارتش استخدام در جوامع از جمله ریچموند. Rucobo با این نسخهها کار با دانش آموزان در معرض خطر خود را از طریق سازمان منطقه خلیج حافظ صلح و می گوید که بسیاری از دانش آموزان خود را ببینید نظامی به عنوان یک راه برای فرار فرار مواقع در خانه پول و دسترسی به آموزش عالی است.

“بسیاری از بچه ها می گویند:” من از یک وضعیت سوء استفاده, بنابراین من ممکن است به عنوان به خوبی ماندن در ارتش’,” Rucobo گفت.

اما با افزایش توجه به تجاوز جنسی در ارتش دهندگان در حال تلاش برای فشار مقامات محلی برای جلوگیری از استخدام از آمدن به دبیرستان و دانشگاه. به عنوان بخشی از بدون فرزند چپ پشت عمل 2001 نظامی استخدام می شوند موظف به همان دسترسی به مدرسه و دانشگاه به عنوان دانشگاه, استخدام.
An evening vigil for Vanessa Guillén at the steps of Richmond’s city hall.

“ما شناخته شده و مورد آزار و اذیت و تجاوز در ارتش, برای برخی از زمان, اما وجود دارد نیز انکار” تکرار ایسیدرو Ortiz, یک عضو هیئت مدیره از پروژه در جوانان و غیر نظامی فرصت (پروژه ای). “ونسا مورد آن را در چهره ما و باعث می شود آن را کاملا روشن است که این موضوع در حال انجام.”

در سال 2010 سازمان با پروژه یانو کردم سن دیگو unified school district هیئت امنا برای تنظیم تلاش های استخدام در منطقه است. مقررات جدید شامل: محدود نظامی استخدام به دو بازدیدکننده داشته است در هر سال تحصیلی و مسدود کردن استخدام از رومینگ دانشگاه و با نزدیک شدن دانش آموزان است.

در ریچموند سازمان امیدوار به ایجاد تغییرات مشابه به صورت محلی و درخواست شورای شهر برای حمایت از تلاش های خود را به حالت تعلیق در دانشگاه استخدام تا زمانی که تغییرات قابل توجهی در حال ساخته شده به روش شکایت در حال بررسی در ارتش.

“من نادان وقتی بچه ها من می خواستم برای پیوستن به و من به این همه برای آن گفت:” Micha وارگاس محلی سازمان. “در حال حاضر من امیدوارم که ونسا مورد آگاهی برای جوانان رنگ به طوری که آنها می تواند به دنبال گزینه های مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im