‘آن را مانند شب و روز’: ترودو و مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 پاسخ به سوخت شدید متفاوت نتایج

Donald تهمت مشخص شده در چهارم جولای با یک آخرالزمانی سخنرانی در کوه راشمور که او در آن دامن زده حزبی شکایت و مستقر نژادپرستانه سوت سگ نادیده گرفتن خواستار وحدت به عنوان coronavirus موارد افزایش است.

سه روز قبل از آن جاستین ترودو انتخاب بیشتر پایین کلید به محل جشن کانادا خود را ملی تعطیلات. نخست وزیر و خانواده اش عکس برداشت سبزیجات در اتاوا بانک مواد غذایی از مزرعه.

بر خلاف تهمت و بسیاری از حامیان او همه آنها عینک صورت-ماسک های آنها به عنوان طبقه بندی شده اند از طریق بسته نرم افزاری از کلم بروکلی.

حضور دو تصویر آگاه شد سمبل دو wildly مختلف سبک های رهبری در طول این بیماری همه گیر است که باید کمک کرد تا یک کشور آهسته ویروس – و سقوط دیگر به آن سلامتی بدترین بحران در تاریخ معاصر است.

به عنوان ما منفجر گذشته 3 میلیون عفونت در چهارشنبه ترودو ابراز خوشبینی محتاطانه که کانادا در حال تثبیت وقوع و در زمان نادر عمومی واکسن در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت در طول این بیماری همه گیر.

“ما قادر به کنترل این ویروس بهتر از بسیاری از متحدان ما به خصوص از جمله ما همسایه” ترودو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که یک “پیروزی فوق العاده ای” بیش ویروس قریب الوقوع است با وجود یک رکورد در افزایش موارد جوش فرهنگ جنگ بیش ماسک صورت و متزلزل تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

در مقابل, جدید کروناویروس موارد در کانادا باید به کاهش خود ادامه داد, این هفته در میان خوشبینی محتاطانه از مقامات بهداشت عمومی است که تدریجی دوباره باز از کشور امکان پذیر است.

“آن را مانند شب و روز” گفت: دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو از تفاوت های آشکار بین دو کشور. “از ساحل به ساحل ما این بیماری همه گیر در کانادا تحت کنترل عالی. ما قادر به سرکوب موارد در سطح جامعه. البته ما هنوز هم از دیدن بعضی از شیوع بیماری های, اما ما قادر به سرکوب اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و به سرعت در حال شناسایی کوچک شیوع است.”

با جمعیت نزدیک به 38 میلیون نفر از مردم کانادا ضبط حدود 300 عفونت های جدید هر روز با مجموع نزدیک به 28,000 فعال موارد است.

ما دارای جمعیت نزدیک به نه بار بزرگتر اما آن caseload – 1.6-میلیون – شصت بار بالاتر و در حال رشد است.

“من احساس می کنم افتضاح برای آنها. آنها دوستان ما و همسایگان ما. و بدیهی است که این بیماری همه گیر است بدتر شده که بهتر نشده است” گفت: Bogoch. “این واقعا ناراحت کننده از تماشای این اشکار دانستن است که بسیاری از این بود که تا حد زیادی قابل پیشگیری است.”

این نگرانی اما خو با ترس: بیش از 80 درصد از کانادایی ها پشتیبانی از این ایده از حفظ مرز بین دو کشور بسته شد تا زمانی که وضعیت در ایالات متحده را بهبود می بخشد.

“کانادایی ها باید صرف سه ماه گذشته در انزوا و به دور از کسب و کار و دوستان و خانواده و مدارس گفت:” لری Turnbull, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه دالهوزی در نوا اسکوشیا.

“آنها انجام داده ایم این همه به مطمئن شوید که آنها برای زنده ماندن بحران بهداشت عمومی. آنها نمی خواهند از مرز به باز و آمریکایی ها آن را در اینجا.”

People cross the street in Toronto on Monday.

متضاد همه گیر تجارب دو کشور نیست و فقط یک نتیجه از شانس و یا جغرافیا: کارشناسان نقطه به نقطه دسترسی گسترده به بهداشت و درمان در کانادا و همچنین به عنوان سطح بالایی از اعتماد به دولت و مقامات بهداشت عمومی.

اوایل ماه از این بیماری همه گیر ارائه سرنخ به واقعیت های جاری در هر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن نامنظم رهبری و عزم و اراده برای بی اهمیت جلوه دادن تهدید از خط خارج تلاش برای سرعت حاوی این ویروس در ایالات متحده است. در کانادا سازگار پیام از مقامات بهداشت عمومی – و تاکید بر مهربانی – تأکید مشترک حس وظیفه.

“ما قفل شده است و ما سرکوب این ویروس. ما باقی می ماند قفل شده است چرا که آنها به ما گفت به ماندن قفل شده است. و ما فقط باز کردن تا زمانی که آنها آن را گفت خوب بود برای باز کردن” گفت: Bogoch. “آن صدمه دیده است اما ما آن را انجام داد.”

به عنوان یک نتیجه بسیاری از استان ها باید برداشته طاقت فرسا ترین محدودیت وجود دارد و مناطق کشور است که هنوز هم تنها تعداد انگشت شماری از موارد.

در ایالات متحده ماسک-پوشیدن تبدیل به یک مسئله حزبی به عنوان تهمت و پیروان خود را رد توصیه های پزشکی در صورت پوشش. شهرهای بزرگ در کانادا, در ضمن با موفقیت اجرا قوانین نیاز به ماسک در مکان های عمومی, در حالی که همچنین افتتاح سالن پاسیو و مراکز خرید.

کانادا رفته است و نه صدمه ندیده است.

بیش از 80 درصد از آن 8,750 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه. در اوج این بیماری همه گیر وضعیت در تعدادی از امکانات آنقدر وخیم است که نظامی این کشور نامیده می شد به کمک در کبک و انتاریو است.

مهاجر کارگران مزرعه که کشور متکی نیز تجربه شیوع بیماری با توجه به نزدیک چهارم زندگی می کنند. همانطور که در آمریکا و کشورهای دیگر اعضای اقلیت های قومی حساب برای اکثر موارد در شهرستانها عمده.

“قطعا وجود دارد اتاق را برای بهبود. آن است که به هیچ وجه آن را کامل در اینجا” گفت: Bogoch.

در حالی که اعتماد به مقامات دولتی و قوی سیستم بهداشت و درمان شده اند یک جزء حیاتی از مبارزه با ویروس و سیاست و همچنین یک outsized نقش در هر دو کشور.

به عنوان همه گیر ترودو بود تضعیف رهبر در یک دولت اقلیت. “او در سمت چپ در انتخابات گذشته با دم خود را بین پاهای خود گفت:” Turnbull.

اما ترودو سریع تصمیم را به کمک بسته های کار با رهبران اپوزیسیون و سازش را تولید کرده است بعید است که اتحاد سیاسی: بیش از پنج ماه گذشته تلخ تعصب دارای فرسایش آوردن سیاسی دشمنان با هم در یک حس مشترک از هدف است.

نخست وزیر مورد استفاده روزانه خود را در جلسات تاکید بر بهداشت عمومی پیام – و مدل پیشنهادی رفتار: بعد از آزمایش مثبت برای ویروس او قرنطینه به مدت دو هفته در خارج از احتیاط است. مانند دیگر کانادایی او قادر به کوتاه کردن مو برای ماه می باشد.

“پاسخ خود را به Covid-19 بسیار تحت تاثیر این واقعیت است که همسر خود را به حال آزمایش مثبت است. آن را به او این فرصت را به نشان می دهد چگونه به یک فرد مسئول گفت: Turnbull. “او را گرفته آن را به طور جدی. که چیزی است که ایجاد اعتماد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی پیام, در, مقابل, شده است تا حد زیادی بر اقتصاد متمرکز شده و دوباره انتخابات با وجود اکثریت آمریکایی ها نشان دادن نگرانی بیشتر برای این بیماری همه گیر.

“این نادر برای دیدن کسی که خیلی عموم آفساید. اگر شما مسئول رهبر شما هم اغلب احساس تعهد به نمایندگی از آنچه احساس می کند مهم است” گفت: Turnbull.

“آن را نامطلوب برای دیدن یک رئیس جمهور می گویند چیزهایی که نشان می دهد او را به طور کامل در انکار در مورد این واقعیت است که وجود دارد یک بحران بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im