“این مانند یک جنگ’

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:
از طریق اپل پادکست | از طریق Spotify | Via Stitcher

باقی مانده از این هفته “روزانه” است بازبینی قسمت با مردم ملاقات ما در اوایل هفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس به شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است به آنها پس ما اصلی مکالمات برای اولین بار پخش شد.

ایتالیا در اوایل کانون این بیماری همه گیر در اروپا است. در ماه مارس ما صحبت کرد به یک دکتر بود که triaging بیماران در شمال میلان در مورد جاده ای که ممکن است پیش رو برای ایالات متحده است. امروز ما او را دوباره به شنیدن آنچه که آن را مانند به تخلیه آخرین coronavirus بیمار در حالی که آمریکا caseload soars.

امروز قسمت:

  • دکتر Fabiano Di Marco استاد در دانشگاه میلان و سر تنفسی واحد از بیمارستان Papa Giovanni XXIII در برگامو.

اعتبار…کلودیو Furlan/LaPresse از طریق آسوشیتد پرس

زمينه مطالعه:

  • ایتالیا یکی از اولین کشور در اروپا به موسسه در سراسر کشور مستند و, بعد, به انتخاب یک محتاط رویکرد به بازگشایی فضاهای عمومی. در اینجا یک مقایسه چگونه موفق کشورهای دیگر شده اند در خود را پس از آن پاسخ به همه گیر.

لحن و به ما بگویید چه شما فکر می کنم. به ما ایمیل در [email protected]. دنبال مایکل Barbaro در توییتر: @mikiebarb. و اگر شما علاقه مند در تبلیغات با “روزانه” برای ما بنویسید [email protected].

Jason هوروویتس کمک گزارش.

“روزانه” ساخته شده است توسط تئو Balcomb اندی, میلز, لیزا توبین راشل Quester, Lynsea پادگان آنی قهوه ای, کلر Toeniskoetter, Paige Cowett, Michael Simon Johnson, Brad Fisher لاریسا Anderson, وندی Dorr, کریس, چوب, جسیکا چونگ استلا قهوهای مایل به زرد, Alexandra لی جوان جاناتان ولف لیزا چو اریک Krupke مارک ژرژ لوقا Vander Ploeg, Adizah Eghan کلی نخست جولیا Longoria, Sindhu Gnanasambandan, M. J. Davis Lin, Austin Mitchell, Sayre Quevedo, Neena پاتاک دن پاول دیو شاو سیدنی هارپر, Daniel Guillemette هانس Buetow رابرت Jimison مایک Benoist, بیانکا Giaever و Asthaa Chaturvedi. ما تم موسیقی است که توسط جیم Brunberg و بن Landsverk از Wonderly. با تشکر ویژه از سام Dolnick, Mikayla بوچارد لورن جکسون, جولیا سیمون, Mahima Chablani و نورا کلر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de