‘آن را غیر مسئولانه”: واشنگتن هشدار علیه ‘coronavirus احزاب

واشنگتن مقامات بهداشت هشدار داده اند ساکنان در برابر برگزاری به اصطلاح “coronavirus احزاب” پس از دریافت گزارش می دهد که غیر آلوده مهمان بودند و معاشرت با کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس ظاهرا به امید بالا بردن سرعت روند ابتلا و غلبه بر آن است.

“ما شده ایم گرفتن گزارش از “coronavirus احزاب” که در آن مثلا مردم mingling با #COVID19 مثبت افراد عمدا سعی کنید به قرارداد ویروس. ایده بد است!” گفت: یک صدای جیر جیر از واشنگتن وزارت بهداشت در روز چهارشنبه. “این خطرناک است و مردم نهاد را در معرض خطر بستری شدن و یا حتی مرگ شود.”

جان Wiesman, واشنگتن, دولت, وزیر, بهداشت, در بیانیه ای گفت: “معلوم نیست اگر افرادی که بازیابی از Covid-19 دراز مدت محافظت کند. هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم در مورد این ویروس از جمله هر گونه دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت است که ممکن است رخ دهد پس از عفونت است.

“این نوع از رفتار غیر ضروری ممکن است به ایجاد یک قابل پیشگیری سربازان ارتش در مواردی که بیشتر کاهش می یابد و دولت ما توانایی به تدریج دوباره باز کنید.”

مقامات بهداشت در والا والا در جنوب شرق واشنگتن گفته بود در بیانیه ای در اوایل این هفته است که این شهرستان دیده بود یک افزایش ناگهانی در اصطلاح “Covid-19 احزاب” – اما در راه برگشت به کسانی که ادعا می کند در شب چهارشنبه.

Meghan DeBolt مدیر Walla Walla, بخش جامعه, سلامت, نیویورک تایمز گفت مقامات هنوز از شنیدن گزارش از احزاب با حضور افراد آلوده به ویروس اما گفت که او نمی باید شواهدی وجود دارد که آنها یا دیگر مهمانان دنبال می شد به عمد گسترش آن است.

همانطور که از سهشنبه 94 نفر در شهرستان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 از جمله کارکنان مشغول به کار در این نزدیکی هست تایسون, تازه, گوشت, گیاهی که آلوده بودند.

واشنگتن ضربه اولیه و سخت توسط coronavirus است شمارش 15,185 موارد و 834 مرگ و میر شده است که نسبت به کوروناویروس.

ایده این است که نه کاملا اصلی است. در سال گذشته پدر و مادر را آورده کودکان به “آبله احزاب” که در آن کودکان در حال عمدا در معرض دیگران اعتقاد به آبله مرغان.

نگرانی های عمدی خود عفونت ظاهر شده اند به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر جهان در نظر گرفتن مفهوم “مصونیت گذرنامه” که می تواند به فعال کردن کسانی که تست مثبت برای Covid-19 آنتی بادی به سفر یا بازگشت به کار سریع تر.

اما DeBolt می گوید خطر ذاتی از عمد افشای هر کسی که به عفونت مرکب با Covid-19 در بخشی به دلیل دانشمندان کاملا نمی دانند که آیا کسی می تواند reinfected توسط ویروس.

در هر صورت گفت DeBolt کسانی که تصمیم به حضور احزاب در حال به خطر انداختن سلامت عمومی است.

“این است که بی تلاش به هر وسیله. واقعا این مجموعه ما را به عقب. در بازگشایی این شهرستان نگاه کنیم نه تنها کل مورد تعداد اما اگر جامعه ما در حال سخت کوش,” او گفت: بولتن.

DeBolt گفت که او قصد دارد به کمک طلب کردن از اجرای قانون برای صیقلی کردن و مهر کردن هر گونه احزاب آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>