‘آن را ضربه زدن به جیب خود’: رهبری سازمان در بزرگترین شرکت های تحریم در Facebook به تاریخچهFacebook با آن مواجه است بزرگترین شرکت های تحریم در طول تاریخ این شرکت.

پس از یک تماس از حمایت گروه های کاری زیر چتر توقف نفرت برای سود بیش از 300 تبلیغ را متعهد به صرف پول در پلت فرم برای ماه جولای.

اگر چه تحریم ها بعید است که به نزول این شرکت را دریافت کرده است مارک زوکربرگ توجه (حدود 98% از Facebook دلار 70bn سالانه درآمد حاصل از تبلیغات).

مدیر عامل شرکت مجبور شده است برای رسیدگی به این کمپین شرکت در جلسات و نشست روز سه شنبه با سازمان به بحث در مورد نفرت سخنرانی بر روی پلت فرم و خواسته های پشت تحریم.

در میان سازمان های شرکت کننده است, رنگ, تغییر, آنلاین, حقوق مدنی, گروه شده است که در مبارزه برای عدالت نژادی در Facebook برای چندین سال. نگهبان صحبت با رئیس گروه بین رشاد رابینسون در مورد سازمان’ خواسته های این جلسه و چه انتظار از حرکت بعدی.

رنگ را تغییر دهید تا به هدف طولانیاد Facebook بیش از سیاست های خود. چه منجر به این تحریم و چگونه می توانم به شما فکر می کنم آن است که متفاوت از گذشته ،

آنچه ما انجام داده اند متفاوت این زمان برای رفتن به طور مستقیم به تبلیغ کنندگان بزرگ نیز شده اند قادر به گرفتن تغییرات از پلت فرم: تبلیغات که تبلیغات خود را در Facebook نشان دادن تا در کنار سفید supremacist و سفید ملی, مطالب و تماشا به عنوان مارک زوکربرگ دیده است خود را به عنوان بیش از حد قدرتمند را به گوش دادن.

رنگ تغییر دارای سابقه ای طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی شرکت و شرکت های تحریم, پس این چیز جدیدی برای ما – آن را بخشی از DNA ما. اما آنچه در اینجا مهم است این است که این واقعا ناشی از این واقعیت است که ما خسته بود همه راههای دیگر.

ما صرف ساعت بر ساعت به جلو و عقب با Facebook. ما مورد حمله قرار گرفته توسط این شرکت از طریق پرداخت فعالان و نشان داد هنوز هم بازگشت تا در جدول. ما این همه از آنجا که ما اعتقاد داریم که ما انتخابات و توقف نفرت است بنابراین بسیار مهم است. اما ما به نقطه که در آن ما می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است.

بنابراین در حال حاضر سوال این است که: علامت است thumbed بینی خود را در عدالت اجتماعی سازمان. او در ادامه به انگشت شست بینی خود را در تبلیغ خوبی ؟

Facebook مواجه شده است و موشکافی از کنگره به عنوان به خوبی به عنوان تعطیل برگزار شده توسط خود کارکنان است. چرا شما فکر می کنید تحریم به دست آورده شتاب بیشتر – آن را اقتصادی انگیزه?

من فکر می کنم آن را ضربه زدن به جیب خود و هدف قرار دادن سهام خود را با قیمت. به روشنی در آن نیست و هدف قرار دادن خط پایین آن به دلیل چگونه عایق مدل است. اما من فکر می کنم که اهمیت فرهنگی از بسیاری از مارک های بزرگ پله بزرگ است. آن را ایجاد یک نوع از یک تجربه منحصر به فرد برای رهبری بودن جدا شده در یک راه جدید نیاز به توضیح خود را در یک راه جدید است. آنها همچنین می توانید فقط از اعتبار این به دیوانه در خارج از فعالان چرا که شما واقعا نمی تواند تماس Unilever و کوکا کولا دیوانه غیر خودی.

شما چه فکر میکنید منتقل شده که اجازه داده است این تحریم را در راه آن است ؟

بسیاری از شرکت های بزرگ است که من صحبت کردن در به طور مستقیم ساخته شده اند قدرتمند اظهارات در مورد اینکه چرا سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بسیاری از آنها تلاش کرده اند برای اهدای پول به رنگ را تغییر دهید و ما را حمایت مالی مستقیم. بنابراین من به شرکت های “خوب اگر Black lives matter, من می خواهم شما را به توقف تبلیغات در Facebook.”

چه تغییرات تحریم برای درخواست?

ما یک لیست از 10 full خواسته است. یکی این است که Facebook نیازهای مدنی در حقوق تخصص در C suite. آنها همچنان به سیاست و محصولات بدون هر نوع درک از رای دهندگان سرکوب, سرکوب, از صدای.
Rashad Robinson.

مارک زوکربرگ خود را خرج می کند زمان سخنرانی ما را در آزادی بیان است. آن را مانند یک متکبر چیز برای یک میلیاردر برای گفتن سیاه فعالان در مورد آزادی بیان که اگر مبارزه برای تغییرات اجتماعی و پیشرفت این مردم نیست یکی از این خطوط از آزادی بیان است. بخشی از آن آزادی است که اطمینان حاصل کرد که صدای ما هنوز هم می تواند شنیده می شود در صورت قدرتمند بدون کنترل نیروهای.

شما در حال ملاقات با زوکربرگ در روز سه شنبه. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که خواهد شد ؟

آنها رسیده و خواسته برای یک جلسه. ما شده اند نه خجالتی در مورد ما و خواسته های ما شده اند خجالتی در مورد کمپین ما. من قصد دارم با گوش های باز آنها درخواست ملاقات و من به دنبال به جلو به آنچه که آنها می گویند.

من از شنیدن داستان آمدن آن علامت را باور نمی کند تبلیغ می خواهید به چوب با آن علامت معتقد است که این یک معامله بزرگ نیست. من می خواهم برای دیدن اگر او فکر می کند این تبلیغ فقط یک دسته از پانک که می توانید او را کنترل کنید اگر او معتقد است که او همه قدرتمند است و نمی باید هر گونه پاسخگویی.

چرا شما باور زوکربرگ بوده است بنابراین تمایلی به تغییر در گذشته ؟

من می گویم در ملاقات من با او: من اغلب انتظار می رود او را به دانستن بیشتر در مورد برخی از مسائل از او می کند. من به طور منظم ترک جلسه تفکر است که من ممکن است به دانستن بیشتر در مورد برنامه نویسی یک پلت فرم و در مورد حقوق مدنی و سرکوب رای دهندگان از او می کند – در عین حال او تصمیم گیری در قدرتمند ترین پلت فرم است که جهان شناخته شده است.

وجود دارد هر گونه حرکت Facebook ساخته شده در سال های اخیر است که شما فکر می کنم مثبت بودند و یا که شما فکر می کنم آنها باید ادامه دهید ؟

ممیزی باید منجر به برخی از سیاست هایی که ما قدردانی. آنها را متوقف و برخی از شیوه های تبعیض در مسکن و اعتبار و اشتغال است. آنها حل و فصل موارد آیتالله سیستانی و دیگران آورده بود در اطراف مسکن به خصوص که در آن مردم می تواند قرار داده تا تبلیغات شد که تنها هدف نسبت به افراد سفید. آنها را بدست خلاص شدن از شر تعدادی از سفید ملی بسته شدند.

اما در اینجا چیزی است: آنها را با هم سیاست گاهی اوقات که در واقع خوب است اما اجرای آنها. و یا آنها فقط اجرای آنها را در برابر برخی از مردم است. این مانند در اختیار داشتن قوانین مواد مخدر در شهر نیویورک که در آن شما اجرا درآوردن آنها در هارلم اما نه در کلمبیا را در محوطه دانشگاه. این دو مجموعه از قوانین.

آیا شما شخصا یک Facebook کاربر ؟

بله من شخصا یک Facebook کاربر و رنگ تغییر ساخته شده است یک مخاطب وجود دارد. این است که چرا از آن بسیار مهم است – من کار به تغییر بسیاری از چیزها در این کشور است که من استفاده کرده ام و است که بخشی از زندگی در یک دموکراسی در کشور – شما می خواهید یک سیستم برای کار بهتر برای شما و هر کس دیگری است.

این مهم است که بدانید Facebook به 2.6 میلیارد کاربران است. پس فقط امید بستن به خارج از یک پلت فرم است که چنین گسترده و رسیدن به چنین عمیق نگه دارید و بیش از این دولتی است که داده های ما به فروش می رساند و ما اطلاعات کافی نیست. من اعتقاد دارم که کار من در اینجا این است که آن را بهتر است.

آیا شما فکر می کنم یک پلت فرم رسانه های اجتماعی که در واقع ارج نهادن حقوق مدنی امکان پذیر است و آنچه که خواهد بود ؟

چیزی که در مورد حقوق مدنی است که شما در واقع مجبور به پیروی از قوانین از جاده ها – آنها نباید وابسته به احساسات فرد در قدرت است. بنابراین ما نیاز به برخی از قوانین جدید برای شرکت های فن آوری.

در شرایطی که ما نیاز به Facebook به قرار دادن دست خود را در مقیاس این انتخابات و به اطمینان حاصل شود که پلت فرم خود را در واقع انجام نمی, چیزهایی که آن را در سال 2016 که supercharges با آن الگوریتم رای دهندگان سرکوب و اطلاعات غلط و گمراه کننده است. ما باید به آنها پاسخگو باشد که, و به فکر کردن در مورد بیش از فقط پول و رشد.

آیا شما خوشبین است که Facebook تغییر خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از این تحریم ؟

من خوشبین هستم که ما را به ایجاد یک جدید عمومی و فرهنگی روایت در اطراف خطرات و آسیب های ناشی بودن با Facebook و رهبری است که به نظر می رسد تمایلی به انجام کارهایی که به عهده دارند.

آن است که آیا کارکنان در Facebook, عمومی, یا تبلیغ, من فکر می کنم ما به سن که در آن مردم آگاه تر و آگاه بودن می تواند منجر به بیشتر اقدام در حل مشکل.

این مصاحبه بود برای طول و وضوح ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de