‘آن را برای پایان دادن به در مرگ’: پزشکان می گویند انگلیس آمادگی برای Coronavirus

لندن — هواکش در تامین کوتاه مدت. تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر سرشار. برخی از کارگران بهداشت خرید خود را صورت ماسک یا پوشش. و اگر موارد مرگبار coronavirus افزایش در هر چیزی شبیه به این شماره برخی از کارشناسان پیش بینی کرده اند و پزشکان می گویند که آنها را به در نظر گرفتن انکار نجات بخش مراقبت به frailest بیماران به اولویت دادن به کسانی که با شانس بهتری برای زنده ماندن.

“اگر ما نمی ريوی پشتیبانی به آنها ارائه آن را برای پایان دادن به مرگ گفت:” دکتر جورج Priestley یک بخش مراقبت پزشک و متخصص بیهوشی در یورکشایر در شمال انگلستان است. “من نمی خواهم به جنجال آفرینی. من فقط می خواهم کسی به توجه.”

با تعدادی از coronavirus موارد در بریتانیا صعود به 115 این هفته و در روز پنج شنبه اول مرگ و میر نخست وزیر بوریس جانسون ارائه شده برای اولین بار, نکات, چگونه یک سیستم بهداشت و درمان sapped سال ریاضت محور کاهش در بودجه رشد خواهد سعی کنید برای کنار آمدن.

اما در حال حاضر پزشکان در برخورد با سرشار زمستان بخش کمی وجود دارد ایمان است که حتی جاه طلبانه ترین برنامه های می تواند نگه داشتن خدمات بهداشت ملی از deluged با یک بحران است که حملات که در آن ضعیف ترین — شدید کمبود تخت برای بیماران بدحال که آن را در پشت بسیاری از اروپا و نگران پزشکان برای سال.

“N. H. S. هرگز در یک بدتر از دولت رفتن به چیزی شبیه به این گفت:” دکتر دومینیک پیمنتا, یک متخصص قلب و عروق و نویسنده در لندن است. “دومینو انباشته شده اند به مدت 10 سال. آن را نمی خواهد گرفته اند بسیار به نکته آنها را بیش از.”

در بسیاری از راه های پاسخ بریتانیا به coronavirus برجسته مزایای استفاده از مراقبت های بهداشتی رایگان در بحران تحلیلگران گفت. حدود 18,000 انگلیسی ها دریافت رایگان تست تا کنون. ملی خط تلفن نگه داشته است کمتر از موارد جدی و دور از بیمارستان. و پزشکان در حال شمارش در واحد مراقبت های ویژه هماهنگی نزدیک به عنوان بحران مانت برای اطمینان از بیماران بدحال را تخت.

اما در یک دوجین مصاحبه با پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی این کاستی بریتانیا در تلاش بودند گذاشته لخت یک درس در عواقب ویرانگر از یک دهه از trims به رشد هزینه های که باید گرسنگی سرویس های بهداشتی کارگران و تخت در لحظه بریتانیا بیشتر به آنها نیاز دارد.

“ما در حال حاضر در حداکثر ظرفیت و پاکسازی تخت به عنوان بهترین ما می توانیم” گفت: دکتر نیک Scriven, یک متخصص در فوری شرایط در هالیفاکس یک شهر در شمال انگلستان و رئیس جمهور سابق از جامعه به صورت حاد پزشکی است.

بریتانیا ریخته و حدود 160,000 تخت بیمارستان از اواخر دهه 1980 به عنوان پزشکان و کوتاه شدن زمان بهبودی و تلاش برای کاهش اتکا به بیمارستان, مراقبت از انعکاس تلاش های سراسر اروپا است. اما بریتانیا در حال حاضر دوم-بدترین تخت بیمارستان سرانه در اروپا و با توجه به اتحادیه اروپا است. و در سال 2011 مطالعه نشان می دهد که آن را به حال یک هفتم تعداد تخت های مراقبت ويژه هر فرد است که ایالات متحده انجام داد.

اعتراف یک بیمار در حال حاضر تقریبا به ناچار به معنی پیدا کردن یک راه برای تخلیه دیگری است. نرخ اشغال برای تخت های مراقبت ويژه به طور منظم بیش از 90 درصد حدود 20 درصد بالاتر از مراقبت های ویژه متخصصان در نظر امن است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

برای شدت بیماری کروناویروس بیماران است که می تواند طلسم مشکل است.

توسط دکتر Priestley برآورد صدها نفر از مردم از یک جمعیت چند صد هزار نفر در منطقه خود را می تواند نیاز به حمایت های تنفسی به عنوان coronavirus گسترش می یابد. اما او واحد است و تنها 17 تخت های مراقبت ويژه. پزشکان می تواند با استفاده از یکی دیگر از 18 یا پس هواکش مستقر در اتاق عمل اما فراتر از آن, او گفت:, “ما در حال صحبت کردن در مورد مردم فشردن کیسه.”

“اگر ما این نوع اعداد هیچ کس نمی داند چگونه ما می خواهم احتمالا مقابله” دکتر Priestley گفت. “ما می خواهم که به انجام یک کار بسیار قوی تریاژ که در آن تنها کسانی که با احتمال بالا گرفتن بهتر را در نزدیکی یک ونتیلاتور.”

مراقبت های ویژه پزشکان هشدار داد که بریتانیا هنوز هم برخی از راه های از نیاز به تصمیم گیری است که می خواهم. حتی پس از, پزشکان گفت: آن مشکل است گرفتن گوش مدیران بیمارستان.

در برخی از بیمارستانها و مدیران تنها به تازگی شروع به پرسیدن در مورد منابع هواکش و اکسیژن است. پزشکان هنوز در حال انجام کارهای عادی خود بپردازند — و گاهی اوقات چیدن اضافی شیفت — به عنوان آنها سعی کنید برای آماده سازی بخش خود را.

در برخی از موارد آنها برای پیدا کردن بخش هایی از بیمارستان ها فاقد حتی آموزش های پایه و تجهیزات برای مقابله با ویروس است.

پزشکان در یک اتاق اورژانس در جنوب لندن به عنوان مثال مواجه شدند در هفته گذشته با یک سرفه و نفس نفس زدن بیمار که به تازگی از سفر به یک پرخطر کشور در آسیا است. آنها در نظر گرفته شود که آیا برای قرار دادن یک لوله تنفس.

اما یک مشکل وجود دارد: پزشکان که قرار بود به اداره بیهوشی تا به حال هیچ یک از راست دنده محافظ. بسیاری تا به حال شده است برای نصب ماسک صورت در همه مسئولیت عمده گفت: یکی از پزشکان که به کار گرفته شده در این مورد.

بنابراین به جای اینکه با عجله به بیمارستان بیمار را در بخش اورژانس است.

قبل از سال 2009 زمانی که آنفلوآنزای خوکی وارد بریتانیا در نزدیکی پایان یک دوره از بزرگتر رشد هزینه های برای خدمات سلامت در بیمارستان مدیران تا به حال ابراز نگرانی در مورد آماده شدن برای یک بیماری همه گیر پزشکان گفته اند.

اما مدیران و اخراج برخی از طرح های پیشنهادی برای افزایش تخت و یا ونتیلاتور منابع به عنوان بیش از حد پرهزینه گفتند و پس از تحمل آنفولانزای خوکی شیوع برخورد با زمینه ای کمبود تخت.

دنده محافظ رشد کرده است و حتی کمیاب تر از آن به بعد در برخی از بیمارستان ها. دکتر Scriven گفت: هر پزشک که در آن او تا به حال خود را سنگین ماسک صورت در طول آنفولانزای خوکی. در حال حاضر آنها نیاز به اشتراک گذاشته شود هر چند دکتر Scriven گفت سریع اسکراب بین استفاده شد به اندازه کافی برای حذف آثار از coronavirus.

دکتر گانش Suntharalingam رئیس جمهور از بخش مراقبت های جامعه گفت: “ما استفاده از یک واحد سیستم مراقبت های بهداشتی, اما ما نیز با شروع از بیشتر پشت شروع بلوک از کشورهای دیگر چون ما در طول تاریخ کمتر تخت های مراقبت ويژه در هر جمعیت و آنها تمایل به بیشتر کامل است.”

کریس Ersin بریتانیا افسر ارشد پزشکی اذعان کرده است که شیوع بزرگ “را فشار بسیار بالا در N. H. S..” اما او افزود که دولت سعی خواهد کرد برای به تاخیر انداختن هر انفجار از موارد تا ماه های گرم که در هر صورت N. H. S. خواهد بود تا به وظیفه.

“N. H. S. همیشه مقابله به خاطر N. H. S. اورژانس خدمات است که بسیار خوب در تطبیق آنچه در آن می یابد خود را با او گفت:” این هفته است.

دولت همچنین شناور برخی از ایده های جسورانه مانند ایجاد اضافی از 5000 تخت های مراقبت ويژه و یا درمان افراد مبتلا در خانه هواکش. حتی گفت: ممکن است لازم باشد برای استخدام بازنشسته پزشکان برای کمک به. اما پزشکان گیج شدند برخی از پیشنهادات و ديپلمات توسط دیگران است.

دکتر جان Puntis یک متخصص اطفال گفت: او تا به حال کشیده شده است بازگشت از بازنشستگی یک بار قبل از آن زمان دو سال از پلیس چک, سند, آیین نامه ها و ثبت نام جدید برای رسیدن به محل کار. در حال حاضر بازنشسته بار دوم دکتر Puntis گفت که او در نظر بازگشت اگر مهارت های خود را قابل اجرا بودند اما این بازنشستگان نیز آگاه باشید که آنها همسان “جمعیتی که به احتمال زیاد به مرگ از coronavirus.”

پزشکان خانواده می گویند که آنها تا حد زیادی رها شده است دولت برنامه ریزی است.

با وجود دستورالعمل برای دور زدن درمانگاه های محلی و رفتن به جای دیگر برای تست برخی نگران بیماران نشان داده اند تا در خانواده درمانگاه چرا که آنها در حال بازگشت از شمال ایتالیا قبل از دولت تلقی مسافران از آنجا واجد شرایط برای تست. بسیاری از شیوه های سهام تنها یک منبع کوچک از ماسک است. و به عنوان ویروس گسترش بیشتر غیر مسافران می تواند نشان می دهد تا با علائم خفیف تحقق آنها باید coronavirus بیش از حد.

“از نظر ما این باعث می شود ما مانند اردک نشسته برای ابتلا به کروناویروس,” دکتر گفت: Sean موریس پزشک خانواده در لندن است.

در ضمن پزشکان خانواده هنوز هم از دیدن معمول له از زمستان سرفه و آنفلوانزا موارد در درمانگاه. آن را بدست مشغول به اندازه کافی در ماه های اخیر که درمانگاه گاهی اوقات دریافت پیام از بیمارستان های محلی به فرستادن مردم به دلیل ازدحام گفت: لوئیس ایروین پزشک خانواده در لندن است.

برخی از شیوه های دکتر گفت: Sebastian Kalwij دیگر پزشک خانواده در حال حاضر نورد از آزمایش با تلفن قرار ملاقات برای کاهش خطر عفونت است. خاموش کردن هر خانواده شیوه های ترک می تواند هزاران نفر از بیماران با داشتن روال درد قفسه سینه یا مشکلات دیگر بدون هیچ جایی برای رفتن.

به همین دلیل گفت: دکتر سام Wessely یکی دیگر از لندن پزشک خانواده دولت باید ارائه semiregular تست برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از آنها در حال گسترش ویروس.

“دولت باید به فکر می کنم در مورد چه کاری انجام دهید برای محافظت از سلامت خود مراقبت کارگران,” او گفت:. “بدون آنها شما از دست داده است.”

در بیمارستان جنوب لندن که در آن بیمار با سرفه های شدید نشان داد تا در هفته گذشته پزشکان بعد از کشف کرده اند که در آزمون آمده بود بازگشت منفی برای کوروناویروس.

اما که کمی آرامش را به اتاق اورژانس کارگران که دیدم دست اول چگونه ترک برخی از پزشکان آمادگی برای coronavirus می تواند از بند باز کردن یک آبشار از مشکلات است.

“این روشی نیست که باید آن را کار” گفت: یک دکتر که به کار گرفته در این مورد صحبت در خواست نامش فاش نشود. “آن احساس می کند مانند ما شده ایم کمی گرفتار در hop با این یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>