‘آن را ثابت لفظی’: San Francisco راننده اتوبوس بازگو حمله پس از اجرای ماسک قانونسان Francisco راننده اتوبوس بود که حمله هفته گذشته گفت که هر دو او و مسافران مواجه شده اند نژادپرستانه که سوء استفاده از آنها خواسته اند سواران دیگر به پوشیدن چهره خود را با ماسک در طول بیماری همه گیر.

راننده گفت که او را در چهره زده و با مینیاتور بیس بال خفاش چهارشنبه گذشته پس از درخواست یک گروه از نوجوانان برای قرار دادن بر روی چهره خود را با ماسک.

قبل از او تجاوز راننده گفت: یکی از مردان جوان به او گفت که چون او اسیایی, او کسی است که به احتمال زیاد به کوروناویروس.

“این سخت است راست, در حال حاضر یک راننده اتوبوس به خصوص اینکه یک راننده آسیا,” او گفت: نگهبان خواسته است تا نام خود را منتشر نمی شود برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

از اوایل هفته از همه گیر رانندگان اتوبوس در سراسر ایالات متحده سخن گفته اند مورد خشم و ضرب و جرح از مسافران به خصوص زمانی که آنها سعی می کنید برای به اجرا درآوردن بهداشت عمومی در مورد قوانین اجتماعی فاصله و ماسک ،

فقط در ماه گذشته رانندگان اتوبوس شده اند مورد ضرب و شتم پس از درخواست مسافران به پوشیدن ماسک در سان فرانسیسکو در شهر نیویورک و در Lubbock, که در آن یک راننده اتوبوس بود ضربه با تخته های چوبی و چپ خونین. شهر نیویورک راننده گزارش چپ با یک استخوان شکسته در نزدیکی چشم خود را در ماه جولای بود, یکی از ده ها تن از Covid مربوط به حوادث خشونت بار مربوط به رانندگان اتوبوس در نیویورک با توجه به شهرستان های محلی اخبار خروجی. در فرانسه یک راننده اتوبوس فوت کرد و پس از ضرب و شتم وحشیانه در اوایل ماه ژوئیه باعث شد یک بار دیگر با درخواست یک گروه از مسافران برای قرار دادن بر روی ماسک خود را.

رانندگان اتوبوس و کارگران حمل و نقل در سراسر ایالات متحده نیز توضیح داده بودن تف کرد و تهدید کرد که زمانی که آنها سعی می کنید برای اجرای دستورالعمل های ایمنی. در دیترویت, میشیگان, راننده اتوبوس Jason Hargrove درگذشت coronavirus کمتر از دو هفته پس از او نوشته شده عاطفی Facebook تصویری در مورد سرخوردگی خود را با یک مسافر بود که سرفه در اتوبوس خود را بدون پوشش ،

“این ثابت سوء استفاده کلامی از مسافران در تمام طول روز گفت:” San Francisco راننده اتوبوس کار کرده است که برای این شهرستان به مدت دو سال. “ما باید برای اجرای این ماسک قانون است. مردم نمی خواهم گفت که چه باید بکنید.”

“این می افزاید: یک مقدار بسیار زیادی از استرس به آنچه شما انجام می دهند بر اساس یک روزانه” راننده گفت:.

چهارشنبه گذشته یک گروه از نوجوانان سوار اتوبوس در مرکز شهر سان فرانسیسکو به راننده گفت:. آنها تا به حال ماسک در اما بودند اجازه ماسک اویزان زیر چانه. راننده بارها و بارها به یاد مسافران به پوشیدن ماسک خود را, اما هر زمان که او شروع به رانندگی دوباره آنها را به ماسک کردن.

در نهایت متوقف راننده اتوبوس و گفت که او قرار بود به آن را از خدمات. جوان مردم را خاموش کردم اما راننده دیدم یکی از آنها باز کردن یک پنل در خارج از اتوبوس است. زمانی که او خارج شد اتوبوس برای مقابله با این وضعیت مرد جوان که راننده تخمین زده می شود حدود 17 سال, تف در صورت خود را و سپس ضربه او را دو بار با یک مینیاتور بیس بال خفاش او در کوله پشتی خود را, و سپس, زمانی که راننده برداشت که دور از او زده او دو بار در صورت و دور زد.

حمله به چپ راننده با یک انگشت شکسته و با حتی بیشتر استرس های روانی است. “من مدام با خودم فکر: که بت او کشیده از کوله پشتی خود را به راحتی می تواند شده اند یک تفنگ.”

یک سخنگوی اداره پلیس سان فرانسیسکو گفت: آنها در حال بررسی این حادثه اما در عین حال هر گونه تایید بازداشت و آنها را آزاد توصیف مظنون است.

این اولین بار نیست که راننده که زندگی در سان فرانسیسکو از آنجا که او یک کودک کوچک را تجربه کرده است سوء استفاده نژادپرستانه در حالی که مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر است.

حدود دو ماه پیش گفت: یک زن و شوهر در اتوبوس خود را مودبانه پرسید: برخی از مسافران دیگر برای قرار دادن بر روی خود ماسک راننده گفت:.

این مسافر جوان به نام زن و شوهر “Chinamen” و به آنها گفت خفه شو و “بازگشت به جایی که شما را از آمد شما به این دلیل ما باید این بیماری” راننده به یاد می آورد.

هیچ مسافر دیگر دخالت راننده گفت:. در پاسخ به این زن و شوهر فقط می ماند سکوت و به دور نقل مکان کرد.

راننده گفت: “ناراحت” و متوقف اتوبوس و به یاد مسافران که آنها تا به حال برای قرار دادن بر روی ماسک های خود و یا دریافت کردن اتوبوس.

پس او از لحاظ جسمی حمله هفته گذشته واکنش از خانواده اش و از همکار راننده اتوبوس پس از این حمله بوده است “خشم” راننده گفت: اما جای تعجب نیست.

راجر Marenco رئیس جمهور از فصل های محلی حمل و نقل اتحادیه کارگران آمریکا تایید کرد که رانندگان اتوبوس در سان فرانسیسکو مواجه اند کلامی ضرب و جرح و نژادی تهمت “روزانه”.

“نگه داشتن در ذهن تف بر کسی در این لحظه آن را حتی می تواند در نظر گرفته شود حمله با سلاح مرگبار در صورتی که فرد دارای Covid-19,” Marenco گفت.

راننده گفت به اعتقاد او این امر می تواند مفید به یک گارد امنیتی افسر پلیس یا فرد دیگری در اتوبوس های عمومی که تنها شغلی است که برای به اجرا درآوردن ماسک قوانین به طوری که راننده می تواند تمرکز در رانندگی است.

“من درخواست خواهد بود به صورت مسافر و عموم مردم برای کمک به اپراتورها هر زمان که او در تلاش است برای انجام کار خود” Marenco گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de