‘آن را’ هرج و مرج’: نیویورک, خیابان, مهمانی, سوخت, ترس از coronavirus تجدید حیات

موتور سیکلت revved پیشخدمت در خدمت نوشیدنی و مواد غذایی در شلوغ, عمومی, خیابان مناطق محل استقرار و پیاده رو از مردم جمع شده بودند به جرعه برو نوشیدنی.

شنبه شب در آستوریا در کوئینز آن را تقریبا به عنوان اگر coronavirus هرگز آمار شهر نیویورک است.

“ما در داخل برای چنین مدت زمان طولانی و مردم در حال گرفتن تست شده است. ما خیلی راحت تر در پوست ما” گفت: عادل محمود, 33, یک معلم از East Elmhurst صف برای یک جدول در یک رستوران در آستوریا بدون ماسک.

در این شهر که مرکز جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با روزانه مرگ و میر رسیدن به تقریبا 800 نفر در ارتفاع آن. اما به عنوان موارد Covid-19 steadied و مستند محدودیت را کاسته و این کشش از Steinway خیابان پدید آمده است به عنوان غیر رسمی حزب خیابان.

برخی دیگر پس از همه گیر بیرون رفتن نقاط شامل پایین سمت شرق در منهتن و ویلیامزبرگ در بروکلین.

با سرپوشیده شبانه هنوز هم ممنوع جمعیت عمدتا افراد جوان تر – بسیاری از پوشیدن ماسک صورت – گزارش ادامه داد: مهمانی در آستوریا در شب های دیگر طولانی پس از بارها و رستوران ها بسته شده است.

اما ایستاده در سمت دیگر جاده از محمود در آستوریا خارج آرایشگاه عمر Melendez, 39, که دارای یک نوزاد در خانه گفت که او “زندگی در ترس”.

“این هرج و مرج. همه چیز را برای رفتن به عقب به آنچه در آن بود. هیچ اجتماعی, فاصله, بسیاری از مردم برای حفاظت از خود است.”

گرمایش و تهویه و تهویه مطبوع تکنسین از Astoria گفت: او که قرار بود به میله. “من باید نوشیدنی در خانه من آن را امن تر است. من فکر نمی کنم مردم می دانند چه کلمه به معنی همه گیر.”

جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio, مارک, وضعیت در آستوریا “غیر قابل قبول”.

دفتر او گفت: آن را به حال تعلیق در یک استقرار Brik آستوریا از این شهر را باز رستوران برنامه برای یک هفته و آن مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک اجتماعی فاصله طرح قبل از آن می تواند بازگشایی شده است. آن گفت: sherriff که دست از ماسک صورت در آستوریا در شنبه, شب, شد, گشت “بالا تاثیر مناطق” در تعطیلات آخر هفته.

نیویورک فرماندار اندرو کومو که به تازگی معرفی “سه اعتصابات و شما بسته” حکومت برای کافه ها و رستوران ها که نمی مطابق روز دوشنبه گفت: تجمعات در میان افراد جوان در سراسر کشور شد و “بدتر” و تهدید به رول باز کردن برنامه و بسته تمام موسسات.

صدور یک هشدار شدید به افراد جوان گفت: “نمی شود احمق است. آنچه آنها در حال انجام است احمق و بی پروا برای خود و برای دیگر مردم است. و آن را به متوقف شود.”

بسیاری از بار و رستوران کارگران نه یک انتخاب که آیا آنها به کار – حتی اگر آنها ناراحت کننده با کارفرمای خود را با رویکرد ایمنی.

آنتونی Advincula عمومی امور ملی و سیاست هماهنگ کننده برای رستوران فرصت های مراکز ایالات گفت: “آنها نیاز به یک کار در حال حاضر, اما آنها همچنین نیاز به سلامت خوب پس از آن catch-22.”

او گفت: دولت و دولت های محلی “باید پاسخگو تمام کارفرمایان است که در ادامه به قرار دادن کارگران خود را در معرض خطر در طول و پس از بازگشایی”.

Customers have a drink in front of a bar on Saint-Mark Place in the East Village, New York, on 18 June.

در حالی که به طور کلی coronavirus موارد در سراسر جنوب و غرب متحده آمریکا همچنان به افزایش است و مرگ و میر افزایش نیویورک تست مثبت رای پایدار است و در حدود 1 درصد. در روز یکشنبه وجود دارد 284 موارد جدید در شهر نیویورک و هشت مرگ و میر در سراسر کشور.

اما در هفته های اخیر در شهر نیویورک دیده می شود یک چشم انداز مثبت در موارد جدید در میان بزرگسالان جوان است. بین آغاز و پایان ماه ژوئن مورد رای دادن در میان 20-به-29 ساله شروع به پریدن کرد از 26.63 در هر 100 ، 000 به 34.64.

Dr لورنا Thorpe یک اپيدميولوژی استاد و مدیر بخش اپيدميولوژي در NYU Langone بهداشت گفت: “تعداد کل موارد نسبتا ثابت باقی مانده است اما بسیاری هستند که در میان بزرگسالان جوان افزایش یافته است.”

اگر چه او گفت که خانواده انتقال احتمالا پایین در حال حاضر او معتقد است بسیاری از موارد هستند یا از کشورهای دیگر و یا از معاشرت که تمایل به شامل افراد جوان است.

در حالی که کمتر خطرناک تر از تجمع در داخل خانه Dr تورپ گفت: ازدحام مردم در خیابان ها به حزب “عمیقا نگران”.

“ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از انتقال از coronavirus در سراسر کشور و آن طول می کشد حوادث مانند این به طور ناگهانی یک خوشه توسعه و به عنوان خوشه های مشکل تر از ما باید برای کنترل آنها است.”

خطرات مصرف در یک شب و در تعطیلات آخر هفته نیز کاهش می دهد مردم را به هوشیاری در بخش دیگر از زندگی, او گفت:.

“این آسان نیست برای حفظ تمام اجتماعی فاصله رفتارهای ما شده اند که حفظ, اما, مهم است که برای حفظ به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان امکان پذیر است.”

Dr Ashwin Vasan دستیار استاد در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و رئیس جمهور و مدیر عامل سلامت روانی خیریه چشمه گفت: در حالی که در یک اپیدمیولوژیک در سطح مهمانی است “نه بزرگ” مقامات باید به دنبال عوامل رانندگی در پشت آن مانند بیکاری و تاخیر انداختن آموزش و پرورش.

“تو این جرم عدم قطعیت همراه با چهار یا پنج ماه با انزوای نسبی و در یک محیط که در آن حتی اگر در شهر نیویورک پیام شده اند بسیار روشن در گسترده محیط زیست, یک محیط رسانه ملی محیط زیست, سیاسی, محیط زیست که در آن این اساسی بهداشت عمومی استراتژی سیاسی بودن و به سوال نامیده می شود.”

برای بسیاری از معاشرت در خیابان های نیویورک, ماسک پوشیدن هنوز هم به نظر می رسد به یک موضوع است.

در شرق ایجاد کرد که قبل از ناهار خوری بود مجاز شد hotspot برای خیابان نوشیدن بسیاری از کافه ها و رستوران ها را محاصره کردن مناطق. اما شنبه شب گروه از مردم هنوز هم جمع آوری شده نزدیک به هم در خیابان – بسیاری بودهاند که بدون نقاب.

خارج از ویلیام پوزه بند میخانه جن گیلمور-Otway گفت که او احساس امن کار چون او دقیق است اما او گاهی اوقات به درخواست مردم به پوشیدن ماسک در هنگام سفارش. “آنها جوان آنها فکر می کنم آنها امن و یا فقط می تواند آن را دریافت کند.”

شوهرش میخانه صاحب Lorcan Otway گفت که او نگران بود در مورد موج دوم coronavirus. در دوربین مدار بسته او دیده مردم راه رفتن پایین خیابان سرفه و سپس های نوشیدنی.

“زمانی که 99% از ما مراقب بودن آن را کاملا نابود شده توسط مردم flaunting عدم توجه به هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de