‘آن را’ هرج و مرج’: نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات, از کافه ها و رستوران هاکافه ها و رستوران ها در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات تبدیل خواهد شد takeout-تنها و کسب و کار از سینما و قمار به ورزشگاه و فراتر از آن خواهد بود توقیف به دلیل coronavirus ایالات فرمانداران گفت: در روز دوشنبه.

فرمانداران گفت: ضروری کسب و کار مانند سوپر مارکت ها, ایستگاه های گاز و داروخانه ها خواهد بود قادر به باز بماند پس از 8ساعت در روز دوشنبه, هر چند غیر ضروری کسب و کار ، رستوران ها قادر خواهد بود به ارائه takeout و تحویل.

این آخرین تشدید تلاش ها برای نگه داشتن مردم از هم جدا در منطقه متروپولیتن نیویورک به امید مهار گسترش ویروس و تلاش برای هماهنگ منطقه ای واکنش در برابر آنچه دموکراتیک فرمانداران به نام عقب مانده فدرال اقدام تحت یک جمهوری خواه در کاخ سفید.

“این هرج و مرج” نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس تلفنی با دیگر فرمانداران.

“من فکر می کنم آن را در واقع تغذیه با این احساس که این کشور از کنترل خارج شده. هیچ مسیر مشخصی وجود ندارد و مسیر روشن است.”

شهر نیویورک کافه ها و رستوران ها در حال حاضر مجموعه ای به در بسته اتاق ناهار خوری و خود را barstools صبح روز سه شنبه تحت یک طرح دموکراتیک شهردار, بیل د Blasio, اعلام روز یکشنبه.

ایلینوی, اوهایو, ماساچوست و واشنگتن در میان مکان هایی که دستور داده اند, میله, نزدیک به رستوران و برای جلوگیری از ناهار خوردن در خدمات.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط نیویورک تایمز به عنوان از صبح روز دوشنبه 3,602 موارد تاييد شده بود در ایالات متحده و 66 نفر کشته شده اند.

فرمانداران نیز گفت: جمعیت محدود خواهد شد به 50 نفر موثر در ساعت 8 بعد از ظهر.

این معلوم نیست که کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت. فرمانداران گفت: ضروری کسب و کار از جمله سوپر مارکت ها, ایستگاه های گاز و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند.

چگونه نیویورک و کنتیکت قبیله ای قمار تحت تاثیر قرار خواهد شد روشن نیست. کانکتیکات است “به شدت اصرار قبیله ای خود را به شرکای نزدیک قبیله ای قمار” با توجه به فرماندار ند لمانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im