‘این یک نژادی عدالت موضوع’: سیاه و سفید آمریکایی ها در حال مرگ هستند در تعداد بیشتری از Covid-19

در حالی که نیویورک فرماندار اندرو کومو یک بار به نام coronavirus بزرگ “اکولایزر” داده ها نشان می دهد این ویروس شده است چیزی جز بی رویه.

به عنوان ما صعود به بیش از 10 ، 000 coronavirus مرگ و میر در روز دوشنبه مقامات بهداشتی دولت با آن دست و پنجه نرم مخربی بر آمریکایی های سیاه و سفید. اختلاف است و به خصوص استارک در شهرستانها مانند نیواورلئان شیکاگو و دیترویت که در آن غلظت بالایی از آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند.

لوئیزیانا چهارمین شماره از Covid-19 مورد در کشور و اکثریت Covid-19 مرگ و میر در نیواورلئان که در آن سیاه و سفید آمریکایی را تشکیل می دهند 60 درصد از جمعیت. “کمی بیش از 70 درصد از [coronavirus] مرگ و میر در لوئیزیانا هستند آمریکایی های آفریقایی تبار” دولت فرماندار جان ادم ادواردز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “است که سزاوار توجه بیشتر است و ما در حال رفتن به مجبور به حفاری که برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید به سرعت آن پایین است.”

میانه جمله در شهرهای دیترویت و شیکاگو و میلواکی نیز گزارش افزایش عدم تعادل.

دیترویت که تقریبا 80% سیاه است که بیشتر متمرکز coronavirus موارد در ایالت میشیگان. میزان مرگ و میر در شهرستان حساب برای 40 درصد از مرگ و میر کلی در دولت است.
A driver wearing a protective mask operates a Chicago Transit Authority (CTA) bus in Chicago, Illinois, U.S.

در شیکاگو است که 30 درصد سیاه آمریکایی ها حساب برای 70 ٪ از تمام coronavirus موارد در شهرستان و بیش از نیمی از دولت و میر. “ما همه به خوبی می دانیم که وجود دارد به طور کلی نابرابری در سلامت که بازی خطوط نژادی و همین ممکن است درست باشد برای این ویروس گفت: Ngozi Esike, مدیر ایلینوی وزارت بهداشت.

آمریکایی های آفریقایی تبار در صورت بالاتر خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس عمدتا در حساب تمرکز در مناطق شهری و کار ضروری در صنایع. تنها 20 درصد از کارگران گزارش شده است واجد شرایط برای کار از خانه در مقایسه با حدود 30 درصد از همتایان سفید, با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه.

این ویروس به کشته شدن تعداد زیادی از مردان سیاه و سفید به این دلیل هر چند در آنجا نیز شیوع بیماری در میان زنان جوان آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب.

کارشناسان همچنین اشاره به تحقیقات اولیه نشان شيوع Covid-19 در میان کسانی که از چاقی رنج می برند, فشار خون بالا و دیابت – عوامل خطر بیشتر شایع در میان آمریکایی های سیاه و سفید. این ویروس شناخته شده است را شدیدتر و میر در کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت و بسیاری از بیمارستان ها تنها تست کسانی که بستری برای مراقبت ويژه است.
Pedestrians wearing protective masks walk near the Eastern Market in Detroit, Michigan, U.S.

منتقدان توجه داشته باشید که این خطرات به میزان قابل توجهی تشدید نژادی و بی عدالتی در بهداشت و درمان از جمله مرکز تعطیل و کلاه در طرح بیمه سلامت مانند مدیکر و مدیکید. آمریکایی های آفریقایی تبار دو بار به عنوان به احتمال زیاد فاقد بیمه درمانی در مقایسه با همتایان سفید و بیشتر احتمال دارد به زندگی در پزشکی مناطق محروم که در آن مراقبت های اولیه است پراکنده و یا گران است.

ناخودآگاه تعصب نژادی نیز می تواند کمک به نابرابر سلامت به ویژه هنگامی که بهداشت حرفه ای و بی تجربه با فرهنگ جامعه به آنها خدمت می کنند با توجه به Journal of General Internal Medicine. قرن بنیاد یافت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واقع در اکثریت آفریقایی یا Latinx محله تمایل به ارائه با کیفیت پایین تر مراقبت.

فرماندار JB Pritkzer ایلینوی اذعان نژادپرستی نقش دولت در پاسخ به شیوع بیماری های, اما او آن را “بسیار گسترده تر مشکل” است که حل نمی شود در عرض چند هفته. “این سخت است برای دهه ها و شاید قرن ها از نابرابری نرم افزار بهداشت و درمان به مردم رنگ,” او گفت:.

و در حالی که ویروس تبعیض قائل نیست Dr Uché Blackstock پزشک و مدیر عامل پیشبرد عدالت در سلامت, یک, بهداشت و درمان, گروه حمایت گفت: دولت پاسخ می تواند.

او اشاره کرد که به عنوان ویروس گسترش مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در ابتدا منتشر شد تست دستورالعمل که به ترتیب اولویت کسانی که تا به حال سفر خارج از کشور. که به معنای Blackstock را عمدتا سیاه بیماران در مناطق کم درآمد از بروکلین و کوئینز نمی شد تست شده به سرعت به عنوان او ثروتمند تر سفید مشتریان در منهتن که تا به حال به معنی سفر است.

“آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که Covid-19 شده بود گردش در جوامع ما برای بسیار طولانی تر از ما متوجه,” او گفت:.

در ویسکانسین بیش از نیمی از این ایالت 86 تایید مرگ و میر در شهرستان Milwaukee. محدود تست و آهسته عمومی توسعه منجر به تعدادی از موارد در شهر پریدن از یکی به بیش از 350 نفر در کمتر از دو هفته. مقامات بهداشت گفت: ویروس احتمالا به معرفی این شهر و پس از آن آلوده به اقامت در تماس با کسی که از مرفه سفید شهر در این نزدیکی هست.
A man wearing a face mask walks past the Franklin Square fire station on April 7, 2020 in Washington, DC. More than 430 employees from the District of Columbia Fire Department and Metropolitan Police Department were quarantining due to potential coronavirus exposure. As of Monday, 34 members of the fire department, including an assistant fire chief, have tested positive for COVID-19.

دولت نماینده دیوید بون که سیاه, اولین ویسکانسین مجلس مبتلا به ویروس است. او گفت: نگهبان است که آن را بعد از تایید او گذشت ویروس به دیگران است. تنها یک نفر قادر به گرفتن تست شده است.

“هنگامی که سفید جوامع مریض ما در جامعه در حال تهدید به مرگ از همان بیماری با عدم بهداشت و درمان اغلب ما را به خود تشخیص,” او گفت:.

با توجه به دستورالعمل CDC هر دولتی است که از نظر قانونی ملزم به پیگیری اطلاعات در مورد آزمایش و درمان نژاد به عنوان آن را انجام داده است در دیگر شیوع است. کمتر از یک دوجین منتشر کرده اند که داده ها را تا کنون.

هفته گذشته دموکرات کنگره از جمله سناتور الیزابت وارن و کنگره Ayanna Pressley هر دو ماساچوست با ارسال نامه ای خواستار CDC ارائه نژادی داده است. بدون اطلاعات دموگرافيک بهداشت مقامات و قانونگذاران نمی قادر خواهد بود برای رسیدگی به بی عدالتی در سلامت و آزمایش است که ممکن است پدیدار نامه است.

وکلا’ کمیته حقوق مدنی نیز به نام CDC نه از جمله کسانی نژادی خرابی. “این یک بحران مثل هیچ کدام دیگر و مقامات در دولت فدرال و دولت نقش زیادی در اینجا در آوردن شفافیت” گفت: کریستن کلارک رئیس کمیته و مدیر اجرایی.

این کمیته با ارسال نامه اصرار دولت ادارات بهداشت و همچنین واشنگتن DC به انتشار شماره های خود را. روز دوشنبه در واشنگتن شهردار موریل Bowser خود منتشر coronavirus شماره مسابقه برای اولین بار: منطقه 24, مرگ و میر, 14 بودند از بیماران. پس از از دست دادن آن اکثریت سیاه, وضعیت در سال 2011 در واشنگتن دی سی در حال حاضر 45.5% آمریکایی آفریقایی تبار است.

Bowser خود اخراج سوالات نژادی و نابرابری ادعا “همه مرگ و میر یک نگرانی”. اما برای بسیاری از جوامع سیاه خطر آلوده شدن توسط Covid-19 متناسب با خود ترس است. با توجه به پیو, 46 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید مشاهده coronavirus به عنوان یک تهدید برای سلامت خود بیش از دو برابر همتایان سفید.

“ما می دانیم که آمریکایی ها به ویژه آسیب پذیر است. این است یک, اجتماعی, اقتصادی و نژادی عدالت موضوع” کلارک گفت. “چگونه یک جامعه است درمان اثرات همه جوامع در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>