‘این یک مکزیکی مشکل’: Amlo متهم تن-ناشنوا پاسخ به کشتار جنسیتی بحرانمکزیک جمهور است و بازیگران خود را به عنوان قربانی از فعالان فمینیستی در میان فوران خشم در هشدار دهنده خشونت و هدف قرار دادن این کشور زنان و دختران – و ظاهری مصونیت از مجازات است که همراه با هر جرم و جنایت است.

یک رشته به خصوص وحشتناک قتل زنان و دختران باعث شده است تا اعتراضات گسترده به خصوص در پایتخت. در یک حادثه در هفته گذشته نقاب زنان پخش خون قرمز رنگ بر روی درب کاخ ملی و اسپری دیوار با نقاشی های دیواری.

اما مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador متهم شده است از یک تن-ناشنوا پاسخ به بحران به عنوان او ارائه می دهد مبهم طرح “بازسازی اخلاقی” و اعتراضات که تمام قتل مهم است.

در صبح کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه او mused در مورد یک فمینیستی “جمعی” است که تا به حال فرود در کاخ. “آنها مخالف روحیه بازسازی ما در حال ترویج است. من احترام نظرات خود را اما نمی به اشتراک گذاری آنها. من معتقدم که ما باید به moralise کشور پاک زندگی عمومی و تقویت فرهنگی و ارزش های اخلاقی و معنوی,” او گفت:.

“من قصد ندارم به من مادام العمر باورهای چون آنها آمدند و اعتراض کردند. ما قصد داریم به تلاش برای دستیابی به مواد تغییر معنوی در تغییر است.”

داستان بی پایان در قتل وحشتناک – و روزانه indignities مانند آزار و اذیت خانه اش و اتوبوس در حمل و نقل عمومی – باید درخواست رو به رشد جنبش زنان که اعضای آن اعتراض کرده اند آنلاین و در خیابان ها و به نام ملی زنان اعتصاب در 9 مارس.
People gather in memory of seven-year-old Fátima Aldrighetti Antón at an anti-femicide monument in Mexico City, Mexico, on 19 February.

در سال های اخیر, مکزیکی زنان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آماده به تماس سنگدلانه و بی منطق پاسخ از مقامات دولتی و پلیس و دادستان در موارد femicides اما در برخی موارد سیاستمداران را به نظر می رسد برای نشان دادن بیشتر نگرانی بیش از فمینیست های دیواری از جنایات علیه زنان است.

چقدر اخیر خشم, اما, هدف قرار داده لوپز Obrador که برای شناسایی به سمت چپ متمایل است اما به نظر می رسد برافروخته تماس به مقابله با این مسئله است.

این هفته او در پاسخ به یک سوال در مورد فدرال دادستان پیشنهاد ابتدا به مفهوم femicides از این قانون گفت: این موضوع “شده است دستکاری شده توسط رسانه ها”.

او همچنین نشان داد دلخوری که سوال قطع برنامه های خود را به بحث در مورد حیوان خانگی خود پروژه raffling کردن ریاست جمهوری هواپیما گفت: “من نمی خواهم femicides برای تحت الشعاع قرار دادن قرعه کشی.”

گروه زنان می گویند او درمان femicides در همان راه به عنوان پیشینیان خود را: به عنوان یک سیاسی و روابط عمومی مشکلات به جای یک بحران ادعا زندگی زنان است.

“پیام او ارسال زنان است: برای من مهم نیست” گفت: Environment اکمپو یک فعال سیاسی در دولت از Querétaro.

“همه آنها تا به حال همان نگرش نسبت به مشکل” او گفت:. “این یک مکزیکی مشکل نه یک مسئله است.”

چندین اخیر با مشخصات بالا جنایات شده اند به خصوص وحشتناک.

اینگرید Escamilla, 25 ترور شد در 9 مارس توسط شوهرش که پوست او جسد و disemboweled او. تلخیص روزنامه سوخت بیشتر خشم با انتشار عکس از جسد در آن صفحه.

در دومین جرم و هفت ساله دختر بچه فاتیما Aldrighetti آنتون بود ربوده و پس از شکنجه او و مادرش رو در ترافیک گیر کرده بود و دیر به انتخاب خود را از مدرسه. بدن او پیدا شد در یک کیسه پلاستیکی چهار روز بعد نشان دادن نشانه هایی از شکنجه. دو مظنون بازداشت شدند دوشنبه – اما پس از مکزیک مقامات شهرستان به بیرون درز اطلاعات در پیچیده وضعیت داخلی در فاتیما خانه.
People embrace as they gather in memory of Fátima Aldriguetti Antó at an anti-femicide monument in Mexico City, Mexico, on 19 February.

لوپز Obrador شنبه در پاسخ به سوال در مورد femicides با سرزنش خانواده خرابی همراه با “نئولیبرالی” سیاست های اجرا شده در طول سه دهه گذشته.

او همچنین بازیگران تقصیر را به گردن پیشینیان خود – از جمله کسانی که در شهر مکزیک که در آن او اداره می شود از 2000-2005 است و به شدت تحت تاثیر سیاست های محلی پس از خروج از دفتر.

“نه تنها چیزی است که امروز انجام می شود, اما چه می شود گفت بی اعتبار گفت:” رجینا Tamés مدیر Gire یک حقوق باروری سازمان است.

لوپز Obrador جاروب به قدرت امیدوار کننده گسترده اجتماعی تغییر کرده است اما به طور مداوم نشان داد محافظه کار گرایش در مسائل اجتماعی. “آنچه مایه تاسف است در مورد در حال حاضر در مقایسه با قبل از آن مردم قرار داده اند بسیاری از امید تغییر در این دولت” Tamés گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im