“این سخت است نه”: ساندرز’ کمپین را رد بلومبرگ در انتخابات

چارلستون S. C. — یک مشاور گفت: برنی ساندرز را رد پیشنهاد از مایک بلومبرگ به صرف به شدت در نمایندگی خود را در انتخابات عمومی اگر ساندرز برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

بلومبرگ میلیاردر شهردار سابق نیویورک که در حال اجرا است در برابر ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت در مقدماتی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی گفته است او را به نگه داشتن پول خود را جریان به کمک به سرنگونی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون در نظر گرفتن از آنها دموکرات ها معرفی کنند.

اما جف ویور ساندرز ” نزدیک ترین دستیار گفت: جبهه دموکراتیک-دونده نمی خواهم بلومبرگ ،

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

“این سخت است نه” ویور گفت: NBC بعد از خبر یکشنبه شب بحث است. “برنی گفت: او را به رفتن به صندوق انتخابات ریاست جمهوری با دلار سهم و من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید که. من فکر می کنم ما می تواند جمع آوری بیش از یک میلیارد دلار در دلار سهم.”

ساندرز را کنترل نمی کند و یا دیکته کند چه گروه مستقل را در خود به نمایندگی از کمپین تامین مالی قانون ممنوع نامزدها از هماهنگی استراتژی با گروه های خارج از. اما بلومبرگ تیم گفت: مغول نمی خواهد صرف در نمایندگی از یک نامزد که رد خود را کمک کند.

“برنی گفت: او نمی خواست [ایسنا] و بنابراین ما در حال رفتن به. من فکر نمی کنم این امر می تواند عاقلانه برای صرف از طرف کسی که نمی خواهم آن را” هوارد Wolfson یک مشاور ارشد به مهر گفت: ان بی سی نیوز پس از بحث است.

“من فکر می کنم هر کس دیگری گفت: آنها می خواهند کمک از جمله الیزابت وارن” Wolfson اضافه شده است. “اگر الیزابت وارن است که نامزد ما همه چیز را ما می توانیم به او کمک کند. ساندرز یکی از نامزد, که گفت که او نمی خواست کمک کند.”

بلومبرگ صرف بیش از 500 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود تا کنون و گفت: او را نگه داشتن بخشی از کمپین گسترده تیم های بالا و در حال اجرا همراه با تلویزیون, تبلیغات از طریق نوامبر برای کمک به دموکرات ها در انتخابات و اینکه آیا یا نه او در بالای بلیط.

کارشناسان می گویند بی سابقه پول بلومبرگ به نظر می رسد آماده به صرف پتانسیل نکته انتخابات در برابر تهمت اگر چه هیچ کس واقعا نمی داند چرا که هیچ کس در تلاش است به صرف این نوع از پول بلومبرگ می تواند.

ساندرز اما ریل در برابر میلیاردرهای که نفوذ سیاست و بارها متهم به بلومبرگ از تلاش برای خرید کاخ سفید است.

در یک رالی در کارولینای شمالی در این ماه ساندرز گفت: “ما باور قدیمی دموکراسی: یک نفر یک رای نه میلیاردرهای خرید انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im