‘این یک استراتژی عمدی’: مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از جنگ داخلی به عنوان فرهنگ جنگ در تلاش برای ضرب و شتم بایدنTwo مایل از کاخ سفید یک اسلحه کوچک. این .44-کالیبر deringer هفت تیر نمایش داده شده در موزه ای در زیر فورد تئاتر در واشنگتن است. از آن اخراج شد توسط John Wilkes Booth سفید supremacist و هوادار از داشتن کنفدراسیون, زمانی که او در ترور آبراهام لینکلن پنج روز پس از پایان جنگ های داخلی آمریکا.

غرفه هرگز نمی توانست حدس زده است که یک قرن و نیم بعد از دست داد باعث خواهد پیدا کردن یک پرچم جدید حامل در کاخ سفید – نه که این امر می تواند در قالب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک تاجر با وسواس بودن در طرف برنده.

به عنوان موجی از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در هفته های اخیر سرنگون مؤتلفه مجسمه و خواستار تغییر نام از پایگاه های نظامی ایالات متحده رئیس جمهور حفر شده در برای وضع موجود است. و او در روز دوشنبه رفت و بیشتر با صراحت نخوری Nascar the National Association for Stock Car Auto Racing برای ممنوعیت ستاره ها و میله پرچم از داشتن کنفدراسیون.

در یک سطح ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب. در یکی دیگر از آن را حس می کند کامل پیش از ماه نوامبر انتخابات در برابر جو بایدن. رئیس جمهور که شمارش بر باد رفته خود را در میان فیلم های مورد علاقه است repurposing جنگ داخلی به عنوان یک فرهنگ جنگ در مقابل دشمن در داخل است.

“یک دلیل وجود دارد که چرا او می گوید آنچه او می گوید راه او می گوید به دلیل آن را هنوز هم دارای رزونانس” مایکل استیل سابق جمهوری خواه رئیس کمیته ملی گفت: شبکه MSNBC در روز دوشنبه. “هنوز درخواست تجدید نظر به تعداد قابل توجهی از سفید آمریکایی ها در شهرها و در حومه روستایی در بخش هایی از کشور ما است. این است رفتن به نیاز به مقدار زیادی بیشتر در تلاش برای بیرون که رای که جو بایدن در حال رفتن به نیاز به در مقابل آنچه یک تهمت است نیاز به رفتن به.”

در آستانه روز استقلال مغلوب ساختن پیشی جستن صحنه خوشی در کوه راشمور که به تصویر می کشد تصاویر رئیس جمهور جورج واشنگتن و توماس جفرسون هر دو از آنها متعلق به بردگان و همچنین لینکلن و تئودور روزولت. او برافراشته در برابر “چپ های افراطی فاشیسم” است که او ادعا می کرد می خواهد به بی حرمت چنین آثار بدست آوردن سلامتی از یک اکثریت سفید جمعیت در بلک هیلز داکوتای جنوبی

استیل افزود: “من تردید دارم که این است برای رفتن به یک پیروزی بزرگ برای جو یا cakewalk به هیچ وجه به این دلیل که رئیس جمهور می داند آنچه که او انجام می دهند. او آنچه او می کند و می گوید زمانی که او می گوید راه او آن را به یک دلیل چون او می داند که در هسته وجود دارد تجدید نظر شود.

“نگاهی به مردمی که نشان داد تا در کوه راشمور قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر. وجود دارد که با تشدید و رزونانس می رود به مکان فراتر از فقط تهمت رای می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دهه را صرف stoking جنگ فرهنگ و نژادی بخش است اما در حال حاضر توزیع با سگ سوت به نفع یک گروه برنج در برابر آنچه که او خواستار “رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند”.

در نسکار, صدای جیر جیر, او ادعا کرد که بابا والاس ورزش را تنها سطح بالا آفریقایی راننده باید عذر خواهی پس از “جعل” طناب دار داشت در گاراژ خود را (آن را نسکار نه والاس که گزارش طناب دار). بعد در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و توییتر ضربه تند وشدید زدن در تیم فوتبال ردسکینز واشنگتن و کلیولند سرخپوستان تیم بیس بال برای بودن “به لحاظ سیاسی درست” – و با فرمت ضعیف – با توجه به تغییر نام.

برای برخی از, این به نظر می رسد اقدامات ناامید. پس از ریاست جمهوری را بیش از بیش از 130,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و ده ها میلیون شغل زیان رئیس جمهور مسیرهای بایدن دو رقمی و نیاز به حواس او را پرت.

اما پیش از انتخابات میان دوره ای در سال 2018 به دنبال او به شلاق تا ترس از “کاروان” از مهاجران غیر قانونی تنها برای جمهوری خواهان به خرد در مجلس نمایندگان. بنابراین تاریخ و منطق نشان می دهد که رفتن پس از یک کاهش پایه همیشه مدافع سرسخت است که یک بلیط یک طرفه به لغزش شکست در یک تنوع ملت جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد پشتیبانی گسترده ای برای زندگی مهم شد.

جان Zogby یک ناظر انتخابات و نویسنده گفت: “اعتقاد من این است که عمدی در انتخابات استراتژی البته بسیار عجیب یک. من به خاطر احساس است که چیزهایی که او گفت: پایین آمدن از پله برقی پنج سال پیش در نیویورک نیز بسیار عجیب و غریب اگر چه او تا به حال فرصت خوبی است برای اجرا در برابر کسی که [آمریکا] به همان اندازه دوست نداشتند و اعتماد در آن زمان.

“او به وضوح کنده کاری برای خودش بسیار باریک موقعیت می توان گفت پایه از پایگاه خود را و تنها راه است که آن را واقعا می تواند در سیاست های انتخاباتی است که به صورت کامل و بایدن سقوط. بخش دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی است برای فعال کردن آن سقوط – خواب آلود جو فاسد و جو – و پس از آن امیدواریم که بایدن مراحل آن را به نحوی و باعث می شود یک خطای فاحش. اما با هر استاندارد این است که بسیار عجیب و غریب به عنوان یک استراتژی است.”
Jets fly over as Trump and Melania celebrate the Fourth of July.

این یک قمار بزرگ نگه می دارد که جمهوری خواهان در شب اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی ممکن است پس از غرایز خود: حتی مخالفان بودند مجبور به اعتراف است که برخی از هوش و نبوغ برای تبلیغ کردم بهتر از هر دو حزب موسسات در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر که تا کنون نیز به شکل محافظه کار فاکس نیوز. “اگر شما می خواهید به درک لفظی ریشه برگ برنده استقلال در بعد گفتار در کوه راشمور رفتن به عقب و تماشای Tucker Carlson monologues در شش هفته گذشته” را نوشت Axios سایت تخمگذاری به عنوان مثال پس از به عنوان مثال چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان تکرار آن از محبوب میزبان.

اما نظرات در مورد نسکار و مؤتلفه پرچم بودند بیش از حد حتی برای متحدان جمهوری خواه از ایالت که در کنفدراسیون. سناتور لیندزی گراهام با سی ان ان گفت: “من و زندگی در کارولینای جنوبی, همه زندگی من و اگر شما در کسب و کار مؤتلفه پرچم است نه یک راه خوب برای رشد کسب و کار شما.”

Antjuan Seawright یک استراتژیست دموکرات از همان حالت گفت: “من فکر می کنم آن است که بدون شک در ذهن من یک لیزر متمرکز بر استراتژی با تهمت و سیاسی خود را وابسته به انجام این کار او را پیدا خواهد کرد برخی از موفقیت با یک بخش خاصی از رای دهندگان در این کشور به دلیل اینها همان افرادی که او را پشتیبانی می کند در سال 2016 و برخی از این حمایت همچنان به دنبال او.

“بنابراین او در واقع قلقلک گوش و flutters قلب بعضی ها با این نوع لفاظی و آن نوع از پیام. اما من معتقدم در قلب من وجود دارد که افرادی که آمده اند به این واقعیت است که این است که ما به عنوان آمریکایی ها و این کشور نمی تواند رو به جلو در جهت پیشرفت با رهبر جهان آزاد رفتار مانند آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de